Skiro za odrasle - električni/navadni

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Ma jest bi stokrat raje gonil kolo, sam glede na to, da imam dober kilometer, sem pač na skiroju, ker ga pograbim in nesem v pisarno. Če bi imel dlje, bi definitivno razmišljal o zložljivem kolesu.
Se v klanček na skiroju kar namatraš.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
ksz....

Evo kaj sem našel KLIK

Iz ebaya se ga da dobiti iz EU za cca 350€ (Irska).

Boljši in bolj kul kot bilokateri skiro
grin1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Ne predstavljam si deca 190cm/100kg na temu.

Zraven kitajke še zgleda.
 

facko43

Zelenc'
19. okt 2017
1
0
1
pri skiroju je seveda pomembno da vzameš pri odraslih ,da je patentirat vsaj do 100 kg seveda če je to premalo potem hodi peš
smile-1.gif
hec

jaz sem vzel brand Hudora in je baje v Sloveniji zelo popularen

prav pride tudi ,da ima tačko saj ko se dostikrat ustaviš med potjo samo tačko z nogo ven rukneš in lepo stoji ker drugače to otroc samo po tleh mečejo in je takoj ročaj razbit. Pomembni so tudi kakovostni ležaji ABEC 5...

 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Seveda je pa od vsega seveda najbolj pomembno da se seveda registriraš seveda na forumu in seveda že v prvem postu seveda pohvališ seveda kajpadrugega kot svoje prase seveda.

V praksi otrok vrže skiro po tleh ne glede na to ali tačka je ali ne, za ležaje je vseen qrc kakšni so, zelo pa je fajn če skiro po treh letih zlorabe še stoji skupaj. Od hudore je nekaj modelov totalen crap, nevreden 5 eur (recimo Hornet s tamalimi kolesi), nekaj pa je solidnih (tistih z 205 kolesi).
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Pa kaj ti nabijaš? Kle govorimo o skiroju za odrasle, za na šiht se vozit, ne skirojih za mulce. Hudorini 205tke po treh letih zlorabe še vedno stojijo skupaj, eden po cca 150kmjih z mano na krovu pa tudi. Problem 205tke je, da če imaš večjo nogo od 43 ti gor ne paše, pa mal visok je drugače pa eden boljših sistemov za zlaganje.
Tega iz Dechatlona, ki ga imam sedaj ne dam mulcem niti za po dvorišču. Za ležaje pa ni vseen kakšni so. je precejšnja razlika med njimi.
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Citat:
Uporabnik Trigger pravi:
ksz....

Evo kaj sem našel KLIK

Iz ebaya se ga da dobiti iz EU za cca 350€ (Irska).

Boljši in bolj kul kot bilokateri skiro
grin1.gif

Holly f00k kak je to grdo
uf-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Prodajalcu Hudore sem opisal svoje izkušnje s Hudoro. 205-ka je (kot sem napisal) čist ok skiro.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Samo tale Facko se registrira čisto na vsakem forumu in dela reklamo, za svojo trgovino Mali Vragci, pa to za mene sploh ni trgovina. Je samo pobiranje naročil, ker nima ne nobene zaloge, nič za pokazati, ali se je pa težko zmeniti, skratka, ko mu plačaš naročiš. Sem bil že popolnoma odločen, da pri njih kupim voziček, dražji, Joolz, potem mi pa reče , 3 tedne čakanja, sem pa pogooglal in ga dobil iz Nemčije iz kiddie.de v 8 dneh skoraj 35 % ceneje, kot pri njih, pa še čakal bi jih....in ja z poštnino vred.....

Skratka reklama.......
 
Nazadnje urejeno:

mevden

Pripravnik
17. dec 2014
130
15
18
Obstaja kakšen električni skiro, ki bi bil zmožen peljati tudi po zemlji, tudi manjših kamnih ki štrlijo iz zemlje. Ne govorim o pesku, ampak uhojeni potki. Verjetno bi bilo fajn imeti malo večja kolesa in seveda napihljiva. Do šihta imam asfalta ene 4km, a če uberem pot čez travnik bi lahko skrajšal na 2km. Travnika je mogoče ene 500m. V bistvu je to uhojena potka, še vozila peljejo tam.