Citroen SpaceTourer

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
Citat:
Uporabnik Scorp84 pravi:
Citat:
Uporabnik as21 pravi:
P in C imata za iste produkte iste cene in popuste.

Pri meni ni bilo tako, pri C sem dobil za 2k ceneje.

ti ne verjamem dokler ne dokažeš, sigurno ne za enak model (oz. enako opremljen). nimajo trgovci pri C in P tolk lufta pri maržah da bi šli tako močno v svoj minus. če bi rekel okoli 500€ bi ti še verjel. tole je pa BS.

je pa res da ljudje primerjajo dve vozili modre barve, pa sta že ista
ne-ne-1.gif
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Ima kdo informacijo koliko se da pri Renaultu in Citroenu izpogajat pri ceni novega? 9 in 12% drži?


Eh ker si ravno ti. Kamor koli prideš ti avto z veseljem podarijo, dobiš dobropis na petrolovi kartici za 100.000 litrov nafte, vsi servisi so zastonj in še plačajo ti, ko pripelješ avto na servis. Mislim revež pa gre kupovat avto za 35.000 €.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Ja mater vprašam kaj je narobe s tem. Reklo so mi, da se na Citroenu da spogajat max 12%, za 14,5% se moraš že kar pošteno potrudit. Iz tega lahko sklepaš, da če ti ponudi 9% v štartu, da imaš še nekaj fore. Če ti da 15% potem je čas, da se počasi umakneš. STe vsi pametni, pač prvič kupujem novega in imam kakšno vprašanje več.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
V bistvu moraš v salon in ne tukaj po alterju spraševat kaj se da in kaj ne. Nevem zakaj bi kdo dajal popuste za robo, ki se prodaja dobro že brez popustov. Tu na alterju ne boš dobil nobenih rabatov ob nakupu Space tourier-ja, kvečjemu butast odgovor, kot je bil moj prej.

Želim ti da si izpogajaš čim ugodnejšo ceno. Ne bo lahko ampak poskusiti ni greh.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Bukselj si. Da se dobro izpogajam, moram najprej bidet kje si gibljejo marže. Ampak ti že veš.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.314
5.840
113
pri taščici
Kje se gibljejo marze , vecina kupcev ne ve.
Poleg tega , kje pa pise koliko marze naj bil dobil trgovec.
Saj vemo da so v ozadju letne kvote ( pa rabati za njih), pa enodnevne registracije....
In ko ti prodajalec zacne, da ponudba velja samo do konec tedna, je najbolje nikdar vec prestopiti njegovega praga.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Zato pa sprašujem tiste, ki so avte že kupili koliko so jim dali popusta. Kje je problem?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Kaj so enodnevne registracije?
P.s. Ok že pogooglala. Mene se to kaj dosti ne tiče.

 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.314
5.840
113
pri taščici
Razen ce dobis avto z enodnevno registracijo.
Kako speljat prodajo vozila ob poteku registracije. Kdo naj dela tehnicnega? Stari lastnik, ali novi. Prodajalec in kupec se poznata, recimo da kupec ne bo kompliciral ob morebitnih pomanjkljivostih, prodajalec mu bo pa tudi znane napake povedal.
Lahko pa se na tehnicnem.najde kak koncnik ali kaj podobnega.
 
Nazadnje urejeno:

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Kaj so enodnevne registracije?
P.s. Ok že pogooglala. Mene se to kaj dosti ne tiče.

A nimaš ti treh otrok? Tako si upravičena do vračila DMV za avto prvič registriran v Slo. Kar odpade pri novih avtih, ki so že imeli enodnevno registracijo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
pa jest sem uspela razbrati, da se te enodnevne registracije delajo bolj za tujce, ker so pri nas avti cenejši in pa seveda za kvote avtohiš. da slovenec ni glih neka stranka tu. dmv...danes čakam da mi pove kaki bo. iskreno povedano, ne pričakujem niti 3 mestne cifre in vprašanje, če se bom zafrkavala z oblastmi okoli tega.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Če je uvoznikova cena res pod 10k€, namreč ta mašina pade v 1% DMV, jih pa lahko nafehtaš še za kaj popusta
smile-1.gif
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
pa jest sem uspela razbrati, da se te enodnevne registracije delajo bolj za tujce, ker so pri nas avti cenejši in pa seveda za kvote avtohiš. da slovenec ni glih neka stranka tu.

Samo za info:žal te enodnevne registracije (predvsem na relaciji generalnih uvoznikov določene znamke v različnih državah in prodajne plane,ki jih imajo s strani tovarne) niso tako preprosta zadeva,kot si ti to predstavljaš....
 

mitja155

Pripravnik
19. apr 2008
569
12
18
42
LJ
jaz prodajam Citroene... če začnem pri motorju... 2.0 150 konjski.. osnova.. 1.6 je premalo... o opremi se ne prereka, meni je feel dovolj in tudi cena je ok...

čakalna doba je cca 3 mesece...

vinjeta je "tamala"
smile-1.gif