mesečni najem avtomobila

tomi

Guru
1. sep 2007
17.955
9.095
113
39
MB
pa slovenec bo rajše drek jedo, ko pa da da 300 € za mesečni najem
smile-1.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Si vprašal tu, kjer boš novi avto kupil? Mislim, da bi se tu najlažje in najboljše zmenil...
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
ksz
imam en avto ki bo spomladi šel v projekt do takrat pa bo bolj ali manj neuporabljen... za primeren dogovor in ceno bi bil na voljo za mesec ali dva
 
Nazadnje urejeno:

matej_

Guru
25. okt 2007
2.030
569
113
hvala vsem, upam, da bom vsem odgovoril.

a.) Kot sem rekel, je najem avtomobila zadnja izmed opcij ampak, se rajše prej pozanima kak in kako. za 300-400e na mesec za kakega polota ali ta rang avta (večjega ne rabim), bi dal kamot. ampak kot sem rekel, res je to zadnja možnost.

b.) z AH kjer bom kupil nov avto, se še o tem nisem dogovarjal, je pa to prva izmed opcij, na katero se bom obrnil.

c.) kupec je znanec, mi je že leto in pol nazaj rekel, da bi kupil avto, ko ga bom prodajal, denar ima že pripravljen, are nisem hotu vzet, ker je resen in ga poznam, nočem ga nategovat, zmenjeno je, da avto dobi konec novembra. Dal je pa več kot je AH ponudila za njega. Ker vem, da je resen in vem, da je avto ok, ga rajši njemu prodam, je rekel, da ima že denar parajt. Če ga pa slučajno ne bo vzel ga dam pa v hišo, pa pač spušim par k€.

hvala vsem!

lp