VW T-Roc

Generik

Guru
14. maj 2011
3.858
1.251
113
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Citat:
Uporabnik Generik pravi:

Trenutno vozim dizla, a vendar si ga sedaj novega ne bi kupil. Bi gledal bencinarja, vendar takega brez turbine. In sem spet omejen z izbiro, ker jih ni več za dobiti. Potem ostane samo še hibrid. Ali sem kaj spregledal, je še kakšna opcija?
VW ima torej GTE. Plug-in. Ki ga pa ne morem polniti, zato mi ta plug-in pomeni samo odvečne baterije. Ostane samo toyota... Spet vprašanje, čisto resno - obstaja alternativa, ki sem jo spregledal?

Bencinar brez turbine: Mazda
Hibrid alternativa: Hyundai Ioniq, Kia Niro, BMW e

Hvala za tole. Jih pa ni veliko, alternativ torej.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.230
5.791
113
Citat:
Uporabnik Generik pravi:
Vprašanje je zakaj jih nihče ne kupi. GTE izvedbi sta le 2. Golf in Passat, vsaj v SLO. Toliko o "celem kupu". Pa še to ni opcije brez plug-in in brezstopenjskim menjalnikom.
17758-icon_confused.gif

Torej svoje najbolj prodajane avtomobile imajo v gte izvedbi, pa je to premalo, z edino smiselno, torej plugin opcijo, pa je to brezveze, brez obupnega brezstopenjskega menjalnika - in vse je narobe.

Hvala bogu, da so hibridi samo slepa veja pred popolno elektrifikacijo.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Zdaj pa samo še počakajmo da se začne nekdo pritoževati da VAG nima v ponudbi cukomatika.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Hehe, to ne bo še nič. Križat se lahko začnemo, ko bo komu vse super, le notranja plastika v blatniku mu bo odtenek črne preveč siv in zato bo seveda avto odpadel iz izbire...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
to so navadni TSI povezani z elektriko.
Naj nardijo namenskega hibrida in nule da bo vse zoptimizirano samo za to. Za ceno dizla in jih bo folk kupoval.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Za to bo treba počakat še par let. Konstrukcija, priprava proizvodnje, itd. se ne da izvest v enem letu, tudi če si VW
evil.gif
. In VW je v to smer resno začel več vlagat po dieselgateu.
Sicer pa ni nič narobe, če so to navadni avti, če je zadeva konkurenčna in zanesljiva. Za običajnega kupca je to le plus, ker ne žrtvuje ničesar. Namreč sam enega eko avta ne kupim, pa da je ne vem kaj. Ker toliko kot ti ta avto ubije tudi zadnji kanček veselja do vožnje, mi noben TCO ne odtehta.
tongue-1.gif
Nimam pojma, kaj so konstruktorji razmišljali ob načrtovanju te gajbe.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
Pa si ti vozil sploh že kaj takega? Ker če si in še vedno trdiš da en traktor, ki vleče v razponu 2000 obratov nudi večje veselje do vožnje kot elektro ali hibrid, imaš malo čudno pojmovanje užitka do vožnje.
Ker recimo sem bil na enem eventu, kjer se je bmw i3 testiral. Vsi navdušeni, pol pa čoba do poda, ko so se mogli v svoje traktorje vsest in it nazaj domov
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Itak, v Need for speed 27 s Hybrid add-onom sem vse vozil.
Pa da ne bo nesporazuma, ker mislim, da si me narobe razumel. Tisti EN se je nanašal na točno EN hibrid in ne na vse. Sam bi takoj šel na hibrida, pa mi zaradi moje uporabe avtomobila (90% avtocesta) cenovno zadeva trenutno še ne gre čez.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.453
113
Citat:
Uporabnik as21 pravi:
, zadaj OK. Tehnika WV-ok ampak nobenega presežka. Overall bo v SLO prodajna uspešnica.
Je pa tole bolj Polo Suv kot Golf- se pravi tekmec Capturju in 2008



3e0144a4-8749-11e7-a878-74bcfc034c6f_gallerylarge.jpg
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
Noben nobenga in vsi vse,samo da je Citroen v primeru DS3 in C4P naredil bistveno lepso grafiko...