boštjan rolk s.p.

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik Scorp84 pravi:
Boljse parim strankam dati napol zastonj kuhinjo, kot da te blatijo po internetu in odganjajo druge stranke. Zadovoljne stranke povejo sam nekak parim ljudem, ne delajo ti pa pravo reklamo. Negativne stvari pa vsi radi slisijo.
Če bi parim strankam naredil na pol zastonj, samo da ne bi slabe reklame širili, bi lahko kmalu zapru firmo. Potem bi vsi kritizirali, na koncu že zaradi tega, ker nekdo ni naredil na pol zastonj.
Citat:
Zavedati se je treba, da stranka ima prav, pa naj bo tolk nepravicna itn.
Stranka nima vedno prav!!!!!
Kolk je v omenjenem primeru resnice, ne vem. Vsak ima svojo zgodbo. Se pa strinjam z Boštjanom, da so tudi stranke, ki niti ne vedo kako bo vse skupaj izgledalo, potem pa hočejo drugače imeti na račun reklamacij.
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Jaz sem naročal kuhinjo in nisem bil samski. Vse po mojih navodilih!
grims-1.gif

Ženske ponavadi samo sestav naročajo, kako bi rade imele da izgleda. To ni nič težkega in kompliciranega.

jaz sem jo naročal kot poročen, prevzel pa kot ločen...
crazy1.gif
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Citat:
Uporabnik elo pravi:
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Jaz sem naročal kuhinjo in nisem bil samski. Vse po mojih navodilih!
grims-1.gif

Ženske ponavadi samo sestav naročajo, kako bi rade imele da izgleda. To ni nič težkega in kompliciranega.
jaz sem jo naročal kot poročen, prevzel pa kot ločen...
crazy1.gif

šrečno ločen, upam
cheer.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik elo pravi:
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Jaz sem naročal kuhinjo in nisem bil samski. Vse po mojih navodilih!
grims-1.gif

Ženske ponavadi samo sestav naročajo, kako bi rade imele da izgleda. To ni nič težkega in kompliciranega.

jaz sem jo naročal kot poročen, prevzel pa kot ločen...
crazy1.gif
Ti bi lahko vsaj ceno zbijal, da so ti predolgo delali in je "kuharca" dala odpoved....
evil.gif
 

XoXo

Zelenc'
9. jan 2018
3
0
1
Tudi mi smo stranke g. Rolka, in žal je zgodba zelo podobna kot pri gospeh. V podrobnosti se ne želimo spuščati, ker tukaj ni mesto za to. Se mi pa zdi, da g. Rolk lahko razmisli o bolj poslovnem in korektnem odnosu s strankami. Mislim, da dobro stoječe podjetje se ne bo prepiralo po forumih (tudi to vaše večkrat omenjeno montažno poročilo je zelo zavajajoče za bralce, ampak zopet ne bomo šli v podrobnosti). Vašo energijo raje usmerite v boljše delo in odnose z vašimi strankami.
 

XoXo

Zelenc'
9. jan 2018
3
0
1
Mišljeno je kot družina..zato pisano v množini, saj je članov več kot le eden.
smile-1.gif
 

XoXo

Zelenc'
9. jan 2018
3
0
1
V tem primeru le mesto ni pravo za razpravo, brez skrbi nisem tiho in svoje mnenje tudi povem
evil.gif
, tukaj se mi je zdelo pa le kot nasvet naj se posveča pozornost kam drugam, kjer je bolj potrebna
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Si moreš mislit? Pa glih zato si se danes registriral in od vseh (ne)zanimivih tem, si glih tega mizarja našel .ebat?

Bom rekel tako kot so včeraj debatirali o anonimhih prijavah zoper učitelje v šolah - če imaš jajca daj gor sliko kuhne in napak pa ime in priimek, če nimaš jajc itak kuhne ne rabiš!
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Jaz tudi ne verjamem tem novim prišlekom z enim samim prispevkom in namenom takojšnega blatenja. Če je res to, se izpistavite z imenom in priimkom ter slikam. Če ne pač lažete z namenom oškodovanja Rolka.
Na takšne fore padejo ne redni obiskovalci foruma, mi zahtevamo pa malo več konkretnih stvari!!!
 

UrosUros

Zelenc'
21. mar 2018
2
5
1
Vceraj nama je Mizarstvo Rolk v Eko srebrni hisi v Ljubljani montiralo kuhinjo. Po cca enem mesecu dogovora, so prisli na tocno dogovorjen datum. Pri dogovoru nama je Bostjan Rolk dal veliko dobrih idej, med drugim pa sva si v pripravljalnem obdobju veckrat premislila glede dolocenih stvari in Bostjan Rolk je bil vedno odziven in bil pripravljen pomagat.
Ce investiras v novo stanovanje v taksnem objektu, ti prav gotovo ni v interesu slaba in nekvalitetna kuhinja, ki je eden od najbolj pomembnih stvari v stanovanju.

Ceprav sem ze kupil ze kar nekaj kuhinj, taksne pomoci in profesionalnega odnosa s strani proizvajalca se nisem dozivel.
Natancnost izdelave, kvaliteta lesenega dela, pohistvenega okovja, vodil...je prav gotovo na ravni "svetovnih"proizvajalcev kuhinj, ki pa seveda pretiravajo s ceno.

Zaradi tako kvalitetne izdelave kuhinje, sva se dogovorila z Mizarstvom Rolk tudi za izdelavo drugega pohistva v stanovanju.

ZELO priporocam!
 

Priponke

  • Kuhinja Eko srebrna hisa.jpg
    Kuhinja Eko srebrna hisa.jpg
    3,3 MB · Ogledi: 737

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
To je zato, da si cel cajt pod gasom in te boli qrac za krivo obešene omarice, manjkajoče lajšte, povešene predale....
 

UrosUros

Zelenc'
21. mar 2018
2
5
1
Jaz sem napisal iskreno mnenje. Moje ime je Uros Ribic, Dunajska cesta 144A , Eko srebrna hisa, Ljubljana. Nisem vedel, da bom s svojim mnenjem izzval ljudi, ki pisejo taksne zaljive komentarje (nihce pa ni komentiral kuhinjo, kar je bistvo tega foruma). Kar sem napisal je resnica, zal ( ali na sreco) nisem bral nekaterih komentarjev od prej. Glede na to, da ste naju z zeno uzalili, vas, pozivava, da naju kontaktirate. Bostan Rolk, ki je naredil odlicno delo nima nic s tem. Tako da: Jado, jello, sajkek in cordo: kontaktirajte me osebno in bomo skupaj ugotovili kvaliteto kuhinje za katero sem prilozil fotografijo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Jaz sem napisal iskreno mnenje. Moje ime je Uros Ribic, Dunajska cesta 144A , Eko srebrna hisa, Ljubljana. Nisem vedel, da bom s svojim mnenjem izzval ljudi, ki pisejo taksne zaljive komentarje (nihce pa ni komentiral kuhinjo, kar je bistvo tega foruma). Kar sem napisal je resnica, zal ( ali na sreco) nisem bral nekaterih komentarjev od prej. Glede na to, da ste naju z zeno uzalili, vas, pozivava, da naju kontaktirate. Bostan Rolk, ki je naredil odlicno delo nima nic s tem. Tako da: Jado, jello, sajkek in cordo: kontaktirajte me osebno in bomo skupaj ugotovili kvaliteto kuhinje za katero sem prilozil fotografijo.

Dobro si jih, pokakance. :nazdravje: Sedaj bomo videli, kako se bodo skrili v mišjo luknjo anonimnosti.