Twitter

Casteneda

Pripravnik
1. sep 2007
415
12
18
63
www.chess.mojforum.si
Moj dobri kolega ne more retvitat moje objave na Twiterju. Mi lahko, prosim, svetujete, kaj moram spremeniti na nastavitvah, da bo lahko to stroril. Hvala za nasvet.
confused-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Samo klikne naj tisti dve puščici "naokroglo" pod tvojim ali katerikoli drugim sporočilom in potem lahko doda še kak svoj komentar in potem klikne desno zelen "gumbek retwit" in s tem zadevo retvita oziroma ponovno objavi še pod svojim imenom.
 

Uschi

Zelenc'
4. maj 2015
7
5
3

uporabnik2022

Pripravnik
5. jan 2022
80
26
18
Da ne odpiram nove teme - kako kaj "laufa" Twitter v Sloveniji (profil ima po navedbah marketmagazin.si baje okoli 50 tisoč ljudi)? Razmišljam, da bi v bližnji prihodnosti z namenom iskanja potencialnih poslovnih stikov odprl račun, smiselno DA/NE?

lp
 
  • Všeč mi je
Reactions: vprasanje1

tomi

Guru
1. sep 2007
17.953
9.095
113
39
MB
Jeremy replied. “Twitter now is just an opportunity for very left-wing people to express increasingly left-wing views to other left-wing people.”

tole kr drzi.

Tak da s poslom bo tezka na domaci sceni, razen ce si profesionalna zrtev :)
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
Da ne odpiram nove teme - kako kaj "laufa" Twitter v Sloveniji (profil ima po navedbah marketmagazin.si baje okoli 50 tisoč ljudi)? Razmišljam, da bi v bližnji prihodnosti z namenom iskanja potencialnih poslovnih stikov odprl račun, smiselno DA/NE?
Mislim da na Twitterju poslovnih stikov ne boš našel. To je bolj na LinkedIN.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tako imajo urejeno ta veliki. Moja soseda je bila na obisku na Irskem pri sinu, ki dela pri Googlu. Imela je oči kot pet kovačev, ko je gledala tiste bazene, igrišča, restavracije in otroške vrtce, ki so na voljo zaposlenim. :)
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: cappy