uporabnik:
geslo:

Z vročega asfalta >> Tuning, styling in avtoakustika
Prejšnja tema Prejšnja   Pregled vseh tem Vse teme   Naslednja tema Naslednja  Skrčen način Skrčen
Skok na neprebrano sporočilo Strani v tej temi: 1 2 (prikaz vseh)
smt
trač pisalec
*

Registriran od: 27.04.2008
Sporočil: 2694
Re: Zakodiran avtoradio [Re: gregor230]
      #1012318 - 12.09.2010 19:00

code off pomeni, da nimaš nastavljeno preverjanje. (drugače povedano: ni ti treba vsakič, ko prižgeš radio vnesti kode)

radio ni vezan direktno. To pomeni, da ko prekineš kontakt, se ti tudi signal oz napajanje prekine in ko pač štartaš avto se ti radio ponovno prižge. Kode za tvoj radio pa nimam.

za avtoakustiko pa imaš slo forum z istim imenom. tam bodo mojstri znali povedati kaj več

lp

Dodatne možnosti: Natisni sporočilo   Dodaj v opomnik    
dejccc
amater

Registriran od: 06.07.2010
Sporočil: 5
Re: Zakodiran avtoradio [Re: smt]
      #1109452 - 16.01.2011 15:54

Prosim za pomoč. Lastim si Audija A6, po menjavi odmičnih :D (posledičnega odklopa akumolatorja) radio zahteva kodo.
Ker nimam servisne mi je kolega, ki dela na servisu zrihtal kodo. Vendar ko jo vpišem, mi napiše 1 SAFE, še enkrat sem jo
vpisal in je napisalo 2 SAFE. Tretjič niti nisem hotel poskusit. Auto je letnik 1998 in dvomim tako kot kolega s servisa da
je imel takrat kater originalno CD z wekslerjem. Rabil bi kodo za to radio. Pomoč?!

toniojstersek
amater

Registriran od: 12.10.2017
Sporočil: 1
Re: Zakodiran avtoradio [Re: maggio]
      #2620480 - 12.10.2017 12:13

pozdravljeni zanima me ali imate tudi generator za radio VW BETA? bi tudi potreboval kodo

Strani v tej temi: 1 2 (prikaz vseh)  
  Z vročega asfalta >> Tuning, styling in avtoakustika
Prejšnja tema Prejšnja   Pregled vseh tem Vse teme   Naslednja tema Naslednja  Skrčen način Skrčen
Dodatne informacije
0 registriranih in 7 neregistriranih uporabnikov brska po tem forumu.

Moderator:  Blue GTI, crashednburnt 

Natisni temo

Pravice
      Ne morete odpreti nove teme
      Na teme ne morete odgovarjati
      HTML je izklopljen
      Markup je vklopljen

Ocena:
Ogledov teme: 16939

Oceni to temo

Skoči v forum

© Alter.Si spletna skupnost | Pogoji sodelovanja | Nastavitve pišškotkov | Kontakt | 2007-2013 | Vse pravice pridržane