Na koliko časa je potrebno polniti Hot Start paket

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.710
99
48
Torej, za tamalga, ki ne porabi skoraj nič na mesec iščem prdplačniški paket, ki je veljaven čim dlje časa.
Hot ima najugodnješo tarifo 3,9c zanima pa me, na koliko časa ga je potrebno polniti in kolikšna je najmanjša polnitev?
Je 5€ na 3 mesece ok?
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Je tako kot si napisal. Ima tudi moj to. Nazadnje je prekoracil 3 mesece. Sem samo nafilal in se mu je pristel poleg polnitve se preteceni znesek.
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Podaljšanje ni zastonj:
Storitev Samodejno podaljšanje veljavnosti brez polnitve je brezplačna, zaračuna se vsako posamezno podaljšanje veljavnosti brez polnitve po ceniku (1,52 EUR).
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Alioth pravi:
Podaljšanje ni zastonj:
Storitev Samodejno podaljšanje veljavnosti brez polnitve je brezplačna, zaračuna se vsako posamezno podaljšanje veljavnosti brez polnitve po ceniku (1,52 EUR).

Ampak je se vedno ceneje, kot vsake tri mesece placati 5€ ... seveda ce jih ne porabis ...
smile-1.gif


Verjetno bo se najceneje bob 4 cente ... samo tam pa ne mores nastaviti, da lahko porabi samo XX € mesecno... ker pri predplacniskem ne mores porabit vec, kot imas nalozenega dobroimetja ...
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Bob 4 cente ni predplačniški paket, ampak naročniški, to ti hoče povedat.

Predplačnike je načeloma vse potrebno polnit vsake 3 mesce.
Nekaj časa nazaj je imel telemach možnost polnitve za samo 2€. In če niso nič spreminjali, to velja še zdaj.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Ja Free2Go naj bi se dalo polnit za 2€ ob tem da je enota dražja (mislim, da 0,1€, s tem da ob polnitvi za 2€ dobiš 20enot gratis, tako da na koncu spet ni tako hudo sploh za minimalno porabo).

Bob 4c je za minimalno porabo še vedno najbol ugoden. Problem je edino, če želiš omejitev porabe, da ni kakšnih nepričakovanih stroškov.

Drugače pa bi bil komu morda zanimiv (predvsem za kakšno telemetrijo) tudi avstrijski HoT, kjer je veljavnost polnitve 12 mesecev. MIN/SMS je potem 3,9 centov, 1 MB pa celo 0,9 centa. Za mulca pa vrjetno ravno ni, ker bi potem imel avstrijsko številko. Poleg tega ne vem, če kaj komplicirajo v primeru, da si ves čas v roamingu.