Novo pri T2 III.

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Ampak dela. Vsaj jaz imam dobre izkušnje. Edino čisto na začetku sem moral v Srbiji spremenit roaming ročno. Sedaj pa nimam več nobenih problemov.
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
tud men dela, sprobano v grciji na ceskem, avstriji, hrvaski, italiji...
2x sem moral spremenit roaming zdej pa nic vec
 

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Pozdravljeni je že kdo od vas opazil, da je T2 pri mobilni telefoniji postal zelo konkurenčen, kar se tiče Brezčasnega L paketa po ta novem je na razpolago vse neomejeno razen prenos podatkov je skočil iz 20 GB na 50 GB po porabljenih podatkih je hitrost 64 kbit.

Kot dokaz vam pokažem svoj printscreen

 
Nazadnje urejeno:

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Tisti stečajni upravitelj je vztrajal z zastarelimi paketi več let, zdaj so pa lastniki nazaj dobili T-2 in se bodo končno šli spet pravo konkurenco.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Seveda... to je vse zraslo na zelniku lastnika T2-ja... sploh nima nič veze s tem, kar je ponudil HoT in posledično vsi ostali operaterji.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
HoT je prinesel eno samo pocenitev, glavnino cenovne vojne pa so se šli zadnjih 3-5 let Bob, Izi in Tušmobil/Telemach, vsak enkrat na leto konkretni skoki, nič manjši kot ta zadnji z HoT. In vseh teh 5 let cenovne vojne je T-2 stal v kotu s svojmi zastarelimi paketi, ker se upraviteljem ni dal s tem ukvarjat.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Zamrznjeno/omejeno delovanje, oziroma večino časa v stečajnega postopku je ob zahtevka DUTB septembra 2014, torej 3 leta. Te stari paketi so 3 leta nazaj celo bli za silo, z to prenovo so končno back in the game.

No realno gledano za 1€ so recimo šli pod ceno primerljivega paketa od Telemacha ŠE VEČ, nižje, vse do ekstremnih nizkocenovnikov kot je HoT niso šli. HoT cene itak drugače kot z ukinitvijo poslovalnic in supporta ne moreš doseči, to pa pomeni fokus na drugačen tip uporabnikov.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
V zadnjih treh letih je bil stečaj aktiven mogoče eno leto vse skupaj... Verjetno mi ne boš verjel, ampak v času stečaja se je več denarja vlagalo v podjetje, kot se sedaj vlaga.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Citat:
Uporabnik Stancek pravi:
Pozdravljeni je že kdo od vas opazil, da je T2 pri mobilni telefoniji postal zelo konkurenčen, kar se tiče Brezčasnega L paketa po ta novem je na razpolago vse neomejeno razen prenos podatkov je skočil iz 20 GB na 50 GB po porabljenih podatkih je hitrost 64 kbit.

Kot dokaz vam pokažem svoj printscreen


Stanček, meni se zdi 17,99 EUR zelo veliko.
nahrung002.gif
 

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Citat:
Uporabnik Mare2 pravi:
Citat:
Uporabnik Stancek pravi:
Pozdravljeni je že kdo od vas opazil, da je T2 pri mobilni telefoniji postal zelo konkurenčen, kar se tiče Brezčasnega L paketa po ta novem je na razpolago vse neomejeno razen prenos podatkov je skočil iz 20 GB na 50 GB po porabljenih podatkih je hitrost 64 kbit.

Kot dokaz vam pokažem svoj printscreen


Stanček, meni se zdi 17,99 EUR zelo veliko.
nahrung002.gif

Tebi se zdi 17.99 zelo veliko poglej si pakete od A1 so po 20 evrov pa nobeden nima 50 giga prenosa na mesec ima po 15 giga vse ostalo neomejeno tako tudi od T2 Brezčasni L.
Ali pa si poglej Telemach paket Največ za 25 evrov vse neomejeno razen prenos podatkov 50 giga.
Ti meni praviš predrago je kaj tebi ni jasno tukaj res ne vem
confused-1.gif


Lep pozdrav
 

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Pozdravljeni

Tisti kateri imate T2 mobilno telefonijo pa ste bli v kratkem v tujini ali vam sedaj že deluje LTE internet roaming ali samo umts in pa HSPA ?
jaz namerava v tujino pa me zanima al raje vzamem sabo T2 al Telemach ?

Hvala vam za odgovore
 

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
882
63
28
34
- 50 GB podatkovnega prenosa
- po presegu vključenega  podatkovnega prometa v paketu, brskajte neomejeno s hitrostjo 2/1 Mbps
- maksimalna količina prenosa podatkov v nacionalnem gostovanju je 50 GB
- podatkovni prenos znotraj EU** do 3,191 GB

več: https://www.t-2.net/podatkovni-paket
 
22. jul 2007
12.767
1.299
113
123
Kako ste zadovoljni z uporabniško izkušnjo, signal, ročna nastavitev omrežja, LTE deluje v redu, mms-i?
 
Nazadnje urejeno: