Jesenice nepremicnina

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.144
291
83
Je kdo iz tistih koncev? ima kdo kasne informacije glede kvalitete gradnje Gorenjski soncek naselje oz Bokalova. Hvala.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Za Gorenjski sonček je nekaj na slo-techu napisano sam ne najdem teme.
Zapomnil sem si da je železniška zelo zelo blizu - poglej mapo.
Ostalega pa ne vem.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Železniška proga gre mimo blokov, kar je za mene osebno nesprejemljivo.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.369
302
83
kolega živi streljaj od tam, v bloku, gleda prav tako proti železniški progi
pozimi tam ni sonca, oz. imaš železniško smer primorska in smer lj, ravno na križišču železnice je postavljena zgradba, ravno Y je tam železniški
prodaja se zelo slabo

je pa dober dostop do povsod, ima tudi narejen prehod
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

to je nova stara zgradba. najprej imeli dvo, tro in stirisobna stanovanja. ni slo v prodajo, bankrot, kupili drugi, ... spremenili stirisobna v manjsa...., ni slo,... prevzeli tretji, poplacali, ....zaceli prodajati na novo...

po parih letih se vedno prodajajo...
zel. proga dejansko par metrov proc...
okolica kot v iraku,...
dostop je pa res z vseh koncev,...
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
No ne pretiravajte. Je novogradnja in grajena kot vse novogradnje. Lahko pricakujes plesen in kaksen omet zna pasti stran. Firma ki jih je delala je sla v stecaj. Je kar vredu lokacija pozimi ni sonca. Kar se proge tice je res blizu pa se vedno mislim da je hrupa manj kot v centru ljubljane kjer za enosobno placujejo po 1000 evrov (lahko preveris v sosednji temi).
Osebno sam nebi tam kupil stanovanja. Je res da imas blizu trznico igrala trgovske centre bencinsko posto..., nimas pa vrtca, sole in cesa drugega.... sam bi raje kupil kaj v okolici jesenic. Ceprav poznam kar nekaj ljudi predvsem starejsih ki so se recimo iz hrusice ali koroske bele tja preselili. Pac vsak ima svoj okus hvala bogu.

Kot receno za mene je to isto sranje kot vse ostalo odvisno pac od tebe kaksne zelje imas. So pa bloki vmes stali 4 leta ali koliko ker je sla firma v stecaj in niso bili dokoncani. Vmes so cigani in ostali malo pokradli stvari z blokov (recimo balkonske ograje) in ker so bloki stali se je plesen pojavila in podobno potem so pa druge firme na hitro dokoncale stvari tako da znajo biti s tem se tezave.
So pa teli soncki recimo boljsa gradnja kot tisti trije bloki ki jih je gradis delal na presernovi ulici na jesenicah tisti so pa slabi.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Aja je pa pac tako imas svoj parking plac imas novo cesto do blokov imas vse v garanciji.. ce kupis kaj drugega starejsega teh stvari ni. Recimo jaz imam svoj parking kjer zivim sedaj si ne predstavljam spet priti iz sluzbe zvecer in 5-10 minut iskati parking... pac vsak ima svoje zelje kot sem ze omenil.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.144
291
83
Kar sem nasel na netu pogledal. Sigurno nekaj stvari je v zakup vzet. Verjetno bi bilo dobro same stanovalce pobarat kje so felerji gradnje , stroski rezije ipd. Gledal tudi okolico J samo nic nasel. Pozna kdo kaksno novogradnjo/stanovanje v dobri kondiciji tistega konca? Ups. Kaj pa konc Bokalova ulica?
Hvala.
 
Nazadnje urejeno:

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Jaz bi gledal jesenice koroska bela. Ampak se trenutno nic ne prodaja. Tam od polovice jesenic naprej smrdijo smeti z deponije ze nekaj let. Bohve koliko casa bo se smrdelo.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

kaj pa kupujes? velikost? nujno novogradnja? lahko tudi na zs.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.144
291
83
stanovanje 50 max 90 kvadratov. Prej prva varianta. Predpogoj dobra kvaliteta gradnje in instalacij. Realna cena in zg savski konec nekje ob ac.
 

elth

Pripravnik
20. avg 2007
416
24
18
Kavčke
Koroška Bela je totalno zagiftana, na Šmidovi ulici so skoraj vsi bolni.Razlog?Pogledaš čez magistralko in vidiš vzrok.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Citat:
Uporabnik elth pravi:
Koroška Bela je totalno zagiftana, na Šmidovi ulici so skoraj vsi bolni.Razlog?Pogledaš čez magistralko in vidiš vzrok.

Se mi zdi da je tam bolj kriv visoko napetostni daljnovod.