mimovrste

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
za vse te zaplete bi lahko rekli samo ... dobrodošli v čudovitem paralelnem vesolju ki se mu reče SAP
grin1.gif

A so šli na SAP?
grin1.gif

Pol jim je pa vse oproščeno. Sploh če so implementiral EWM..
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Citat:
Uporabnik mobifrik99 pravi:
A ma še kdo slabe izkušnje z mimovrste.com?

V nedeljo naročim sesalec, plačam takoj po predračunu....danes je petek, ni še bilo odposlano, ker imajo gužvo, so mi napisali včeraj.
Hkrati pa sem danes dobil paket iz amazona, enako naročeno v nedeljo zvečer...
bonk.gif


Naj jim nekdo pošlje okrožnico, da smo leta 2017...
stupid-1.gif

To da so ti poslali v navednici; da imajo gužvo, ne bo res, ker zelo dosti kupujem na Mimo vrste vem kaj sporočijo ko artikel ni dobavljiv ali je dobavljiv na datum!! Če ni v zalogi te obvestijo z naslednjim datumom ko bo predvidoma na razpolago-
Upam da te bodo če tak zapis opazili na mimo vrste ko klevetaš njihovo podjetje kr krepko privili zaradi klevetanja in neresničnih navedb.
Da jim nekdo pošlje okrožnico da smo .......
Res nisi pri pameti
bonk.gif
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.314
1.337
113
A daj, a zdaj pa kleveta...
Povedal je svoje mnenje in izkušnje s podjetjem. Potrdili so ga še nekateri drugi uporabniki. In ja v letu 2017 smo ko je doba informatizacije na višku, kjer ni kupec tisti, ki bi moral tolerirati nesposobnost njihovega vodstva in ustruja v firmi. Mene ne zanima kaj se pri njih dogaja, ampak želim naročeno blago imeti v dogovorjenih rokih pri meni doma ali pa pri takšnem prodajalcu več ne kopujem. Če je zato kriv prehod na SAP ali slaba organizacija je njihov problemo in hvala bogu trg ponavadi takšne sam izloči in končajo vemo kje. Sam pri njih naročam ko je nujno in ko se mi zaradi previsoke poštnine ne splača naročat preko Amazona.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.034
4.047
113
Citat:
Uporabnik retro pravi:
ker zelo dosti kupujem na Mimo vrste vem kaj sporočijo ko artikel ni dobavljiv ali je dobavljiv na datum!! Če ni v zalogi te obvestijo z naslednjim datumom ko bo predvidoma na razpolago-

Ne drzi, da te obvestijo o naslednjem terminu. Po SMSu te obvestijo takole, kot je spodaj, podoben tekst je v emailu.

Citat:
Pozdravljeni. Artikli iz narocila 000000000 zal se niso pripravljeni za odpremo/prevzem. Vec informacij vam posljemo po e-posti. Lep dan, mimovrste

Naslednje obvestilo dobiš, ko je blago pripravljeno za prevzem (vsaj pri meni je bilo tako):
Citat:
Pozdravljeni,

za vas imamo dobro novico! Artikli iz naročila, številka 000000000 , so pripravljeni za prevzem v našem prevzemnem mestu.
 
Nazadnje urejeno:

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.343
383
83
Če te obvestijo...

Poleti sem izbral osebni prevzem v LJ, ker sem se tisti dan ravno nahajal tam in roba je bila na zalogi.

Uro in pol pred zaprtjem skladišča, ko sem počasi zapuščal prestolnico, jih pokličem - češ kaj je z mojim naročilom. Se opravičijo, težave z dobaviteljem. Rečem naj skenslajo in grem kupit drugam.

Se zgodi, ampak mene niso obvestili, ne po mejlu, ne SMSu.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.944
9.095
113
39
MB
Citat:
Uporabnik AndrejK pravi:
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
za vse te zaplete bi lahko rekli samo ... dobrodošli v čudovitem paralelnem vesolju ki se mu reče SAP
grin1.gif

A so šli na SAP?
grin1.gif

Pol jim je pa vse oproščeno. Sploh če so implementiral EWM..

že nekaj let nazaj ja
wink-1.gif
oz ko jih je kupil mall.cz
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Citat:
Uporabnik mobifrik99 pravi:
A ma še kdo slabe izkušnje z mimovrste.com?

V nedeljo naročim sesalec, plačam takoj po predračunu....danes je petek, ni še bilo odposlano, ker imajo gužvo, so mi napisali včeraj.
Hkrati pa sem danes dobil paket iz amazona, enako naročeno v nedeljo zvečer...
bonk.gif


Naj jim nekdo pošlje okrožnico, da smo leta 2017...
stupid-1.gif

To da so ti poslali v navednici; da imajo gužvo, ne bo res, ker zelo dosti kupujem na Mimo vrste vem kaj sporočijo ko artikel ni dobavljiv ali je dobavljiv na datum!! Če ni v zalogi te obvestijo z naslednjim datumom ko bo predvidoma na razpolago-
Upam da te bodo če tak zapis opazili na mimo vrste ko klevetaš njihovo podjetje kr krepko privili zaradi klevetanja in neresničnih navedb.
Da jim nekdo pošlje okrožnico da smo .......
Res nisi pri pameti
bonk.gif

hysterical-1.gif
Vidim, kdo ni pri zdravi pameti ja...

Dobil sem mail na moje povpraševanje, kaj se dogaja z naročilom točno tako:

Pozdravljeni,

zahvaljujemo se vam za poslano sporočilo.

Vaše naročilo smo prejeli v našem centralnem skladišču, vendar pa ga zaradi povečanega obsega dela še nismo uspeli odpremiti. Ko bo naročilo odpremljeno boste obveščeni preko sms sporočila in elektronske pošte, dostavo pa lahko pričakujete naslednji delovni dan.

Prijazen pozdrav

Klevetanje podjetja je rekel.
hysterical-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.390
959
113
Obišči stran
Mislim, da smo z mimovrste zaključili... Naročil 5.10., poslati bi morali 9.10., sedaje sem dobil mail, da artikli še niso na zalogi. A pred dvemi urami mi ženska po telefonu pove, da majo v skladišču...

Tole gre počasi očitni pa-pa, pa mislim, da je bilo tole moje zadnje naročilo pri njih... Če jutri ne mislijo poslat dalje grem ke da mi odkartajo mojih 700€ (sanja svinja kukuruz...)...
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.022
312
83
Goriska
Isto pri meni, danes sem zahteval preklic in vracilo denarja, ker po 10 dneh se ni nic.

So mi odgovorili, da so narocilo preklicali ter, da bodo vrnili denar nazaj na kartico.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
ksz...

Problem ni v SAP, pač pa je težava organizacijsko/disciplinske sorte.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Leta 2013,2014,2015 sicer poslujejo z izgubo. Za 2016 nimam podatkov.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.944
9.095
113
39
MB
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
ksz...

Problem ni v SAP, pač pa je težava organizacijsko/disciplinske sorte.

tisti ta sposobni s(m)o šli stran že pred leti
grin1.gif


edit: je pa kar dosti od SAP-a odvisno, če majo robo v skladišču pa iz nekega razloga ni prevzeta da bi lahko šla dalje, se je verjetno v kakem modulu kaj zataknilo, in pri sapu pač ni nekih bližnjic pa urejanja po domače kot je bilo v pantheonu
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
17.944
9.095
113
39
MB
ni kaj za pohvalit na pantheonu, mogoče edino to da na trenutnem projektu nimam opravka z njim
grin1.gif


ampak sap je pač precej bolj ridigen, tu ni kaj za debatirat
smile-1.gif
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.022
312
83
Goriska
Jaz sem pred kratkim narocil mikrovalovko pri extreme digitalu, in sicer narocilo oddal sredo zjutraj, naslednji dan torej cetrtek dopoldan mi je dpd ze pripeljal (ravno tako iz Budimpeste).

Sem bil prav presenecen, kako je to mozno
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: