mimovrste

guardy

Guru
3. avg 2007
8.394
963
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Jaz pa sem v nedeljo zvečer naročil DolceGusto kapsule in včeraj popoldne so me obvestili, da jih lahko pridem iskat.

Edino, kar je bilo prejšnji teden čez rok je bila pasja hrana, ampak za tisto je pisalo 'Na zalogi pri dobavitelju', tako da sem vedel, da ne bo na rok, ker ta hrana še nikoli ni bila.
Ampak, to ni krivda mimovrste.

No jaz sem jih včeraj zjutraj. Seveda izbral dostavo, ker se mi ne da vozit do skladišča samo za to. Vse je bilo pripravljeno po trackingu včeraj, poslali pa niso...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Meni je Brnčičeva na poti domov, tako da vedno tam prevzamem. Verjetno je zaradi tega kakšen dan, dva hitreje.
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Zgleda da imajo resne probleme z dostavo, kar sem imel osebni dvig je bilo pred rokom pripravljeno za prevzem, sem pa naročil kapsule dg z brezplacno dostavo (dpd) pa ni nobenega obvestila.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.394
963
113
Obišči stran
Meni so včeraj po enem tednu poslali zadevo ki je bila na zalogi (naj bi bila dostavljena danes), še vedno pa čakam že tretji dan na novo naročilo, ki je tudi bilo na zalogi.
 
22. jul 2007
12.789
1.310
113
123
Jaz tudi čakam na izdelek že 4. dan, čeprav je na zalogi
uf-1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jaz pa vas nekaj ne razumem - njihov servis se očitno slabša, pa še kar naročate.
shocked-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.361
9.103
113
če pa je poceni. Jaz dobim danes nekaj, nekaj pa sem dobil v torek. Nekako po planu.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.394
963
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Meni so včeraj po enem tednu poslali zadevo ki je bila na zalogi (naj bi bila dostavljena danes), še vedno pa čakam že tretji dan na novo naročilo, ki je tudi bilo na zalogi.

Evo, naročene kave tudi danes niso odposlali, torej pred ponedeljkom ne bo šla naprej. Več kot en teden za dobavo zadeve... Pa vidim tudi po FB, da dejansko delajo z vsemi naročili tako...

Višek je bilo pa drugo naročilo, ki sem ga šele danes prevzel, dobil pa sem odprto embalažo, čeprav sem naročil novo (da, prodajajo tudi odprto zadevo...)
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Meni so včeraj po enem tednu poslali zadevo ki je bila na zalogi (naj bi bila dostavljena danes), še vedno pa čakam že tretji dan na novo naročilo, ki je tudi bilo na zalogi.

Evo, naročene kave tudi danes niso odposlali, torej pred ponedeljkom ne bo šla naprej. Več kot en teden za dobavo zadeve... Pa vidim tudi po FB, da dejansko delajo z vsemi naročili tako...

Višek je bilo pa drugo naročilo, ki sem ga šele danes prevzel, dobil pa sem odprto embalažo, čeprav sem naročil novo (da, prodajajo tudi odprto zadevo...)

Zanimovi, ker ponavadi prodajajo zadeve z odprto embalazo po nizji ceni.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.394
963
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:


Zanimovi, ker ponavadi prodajajo zadeve z odprto embalazo po nizji ceni.

Je res. Tukaj pa se vidi da so bile okrogle nalepke odlepljene, pa notri vrečka na novo zalepljena z mašinco za lepljenje
smile-1.gif


Ampak vsebina notri je videt OK, zato bomo pač ponucal.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
2 meseca že o tem kokodakate...
pa še vedno kupujete. - "če je pa poceni" - lol.
par centov manj plačate zato da se sekirate pa jamrate po forumu ko ene pičke.

ne razumem.
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Jest bi moral svoje naročilo prejeti že prejšnji ponedeljek(27.11) pa ga še ni. Na podpori pravijo, da imajo ogromno dela in bom moral še čakat....
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.323
5.358
113
Samo to je res neki s pošto pol. Meni je lažje, da grem iskat, kot da se s postarjem lovim ali pa odpiralnim časom naše male pošte. Po povzetju so expresni v pravem pomenu besede. Tako da tisti, ki vam ta opcija ni pretirano s poti, mogoče je do nadaljnjega boljša...
 
Nazadnje urejeno:

guardy

Guru
3. avg 2007
8.394
963
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Samo to je res neki s pošto pol. Meni je lažje, da grem iskat, kot da se s postarjem lovim ali pa odpiralnim časom naše male pošte. Po povzetju so expresni v pravem pomenu besede. Tako da tisti, ki vam ta opcija ni pretirano s poti, mogoče je do nadaljnjega boljša...

Meni je vseeno s čim je. Oglašujejo dostavo naslednji dan, naj se tega držijo. Ne vem kaj pol pomaga VIP status če na pakete čakaš dva tedna... V tem času pride roba iz kitajske