Novo pri Telemachu II.

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
In avtomatsko ti vrže na telemach domnevam.

In zakaj ne bi ? Saj je telemach matično omrežje na voljo v polnem signalu..

Sem zastavil isto vprašanje telemachu pa pričakovano nobenega odziva do sedaj...
Sramota.

Lp
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Da mu še vedno odšteva od dobroimetja namesto enot iz revolucije paketa ?

Ne razume...Pusti ga ,škoda truda...

So sedaj uredili ,da gre vse iz paketa ,ampak nekaj čez 3 evre je pa vseeno šlo iz dobroimetja...Jim pišem ,pa odzivi kot da sem kitajc.

Drugače pa lomunikacija preko maila ,zs...katastrofa od katastrofe..Po dan dva ,da dobiš nek odgovor ,ki pa ni nujno da sploh zadeva bistvo vprašanja. Samo toliko da nekaj odgovorijo.Dobišo bčutek ,kot da namerno zavalčujejo ,da ja tebi prej mine do vsega skupaj...

lp
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Se opravičujem, ni mi bilo jasno.
Če so ti sedaj to uredili, pol jim daj reklamacijo še za tiste 3€. Le na drug oddelek se moraš obrnit.
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
A še ima kdo drug težave v tujini? Konkretno sem v Avstriji in me redno meče iz omrežja. Vseeno ali je T Mobile ali A1. Potem moram znova zagnati telefon, da sploh najde omrežje. Čez čas je spet isto. To se mi dogaja že vsaj dva tedna in vem za dva različna telefona. Najprej sem sumil moj telefon, sedaj pa vidim, da ima sodelavec isto težavo...
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Se opravičujem, ni mi bilo jasno.
Če so ti sedaj to uredili, pol jim daj reklamacijo še za tiste 3€. Le na drug oddelek se moraš obrnit.

Ni panike..včasih človek kakšen post spregleda ali pa ga napak razume..

Sem jim pisal in so mi obrazližili ,da so mi denar že povrnili v dobroimetje ,je pa še vedno vidno kot dodatna poraba. Ampak važno je ,da je povrnjeno.

Če bo tale paket ostal kot akcija še naprej ,je kar dober ...

lp
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Na sosednjem forumu slučajno zasledil tole akcijo v Tušu iz kataloga:
akcija.png

Mogoče pride kakšnemu predplačniku prav sploh v kombinaciji z revolucijo
smile-1.gif
Velja pa samo še do jutri.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik goran1111 pravi:
A še ima kdo drug težave v tujini? Konkretno sem v Avstriji in me redno meče iz omrežja. Vseeno ali je T Mobile ali A1. Potem moram znova zagnati telefon, da sploh najde omrežje. Čez čas je spet isto. To se mi dogaja že vsaj dva tedna in vem za dva različna telefona. Najprej sem sumil moj telefon, sedaj pa vidim, da ima sodelavec isto težavo...

lahko potrdim. potem je (pri meni) sledilo, da imam omrezje a ni interneta: na a1.at, potem na t mobile in sedaj na a3. skratka loterija ali bo ali ne. kljub znakcu na telefonih (da je signal in internetna povezava) ni nujno, da dela. v bistvu veckrat ne kot ja. jaz imam se njihov paket in deluje na istih podrocjih, ko telemach ne.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Jaz sem 27.9. kupil to "akcijsko" kartico v Tušu, dobim kodo na račun in ko sem potem nafilal račun, se mi je dobroimetje povečalo samo za 10 €. Zadevo sem reklamiral najprej na Telemachu, kjer so me napotili nazaj v Tuš, tam poslovodkinji dopovedati v čem je problem je bil tudi uspeh. Pustim podatke in št. računa od Tuša, v petek me kličejo s Tuša, da je stvar v teku in da so problem posredovali tudi Telemachu. V glavnem čakam, da se bo zadeva razpletla. Torej, če je kdo kupil natisnjeno kodo (na računu nič ne piše za kakšno vrednost gre), ki bi morala biti za vrednost 20 €, naj bo pozoren, da mu računa ne nafila samo za 10 €.
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Citat:
Uporabnik smt pravi:
Citat:
Uporabnik goran1111 pravi:
A še ima kdo drug težave v tujini? Konkretno sem v Avstriji in me redno meče iz omrežja. Vseeno ali je T Mobile ali A1. Potem moram znova zagnati telefon, da sploh najde omrežje. Čez čas je spet isto. To se mi dogaja že vsaj dva tedna in vem za dva različna telefona. Najprej sem sumil moj telefon, sedaj pa vidim, da ima sodelavec isto težavo...

lahko potrdim. potem je (pri meni) sledilo, da imam omrezje a ni interneta: na a1.at, potem na t mobile in sedaj na a3. skratka loterija ali bo ali ne. kljub znakcu na telefonih (da je signal in internetna povezava) ni nujno, da dela. v bistvu veckrat ne kot ja. jaz imam se njihov paket in deluje na istih podrocjih, ko telemach ne.

Jaz sem danes to težavo rešil, vsaj pri meni. Težava je takrat, ko je vklopljen LTE. Tudi če izklopim podatke. Danes sem ga izklopil, pa je delovalo naprej brez problemov. Moram še ugotovit, kje je težava, glede na to, da je pred dvemi tedni brez problema delalo. Možno da so se nastavitve zmešale...
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Kar se mobilnega dela tiče ,je ta telemach pogreb od pogreba... Support globoko pod nulo ,oziroma ga sploh ni...

23.10 se mi je iztekel mesec in da ne bo problemov 22.10 podaljšam preko spletne strani paket revolucija.
Na spletni strani piše paket revolucija vklopljen , vendar novih enot ni :

Vse mi lepo porablja iz dobroimetja ! Poden od podna. Vklopiš paket ,enote pa lepo obračunava iz dobroimetja.

Na maile nobenega odziva. Nobene podpore , skratka nič od nič...

Sploh ne veš ali bojo ali ne bojo vklopili .

lp
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
To pa ne vem..

Vem pa da itak jim tako spletna kot android aplikacija ne deluje v popolnosti.

Pride dan ko se sploh ne moreš prijaviti. Pri telefoniji ne kaže porabe ,enot... Skratka žalost.

Pa to ne od včeraj. Moj telemach ne vem če je sploh kdaj že deloval v popolnosti.

lp
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Meni pa moj telemach deluje BP. Nazadnje sem imel težave, ko so štartali z EONom, pa še takrat je delalo predvsem počasi, uredil sem pa (po parih refreshih
tongue-1.gif
) še vedno vse, kar sem rabil.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Potem pa ne vem ,zakaj še sami kar naprej pišejo ob pripombah, da stvari urejajo..

En kup ljudi je nezadovoljnih z moj telemach. Sicer fiksni del je morda sedaj blizu ,vendar pa mobilni del je poraz..

lp