Hot in težave z MMS-i

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Poskusi, pri meni so poslane nastavitve opravile delo. Pa sem se pol leta j.bal, bolj iz trme, itak ne rabim.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Tudi pri meni se Simobilovi APN-i kar pojavijo, ostanejo pa tudi Hot-ovi. Če sta prisotna oba, MMS-ov ne morem pošiljati. Samo jaz lahko Simobilovega lahko zbrišem.
Štos pa je, da pred Hotom sploh nisem bil pri Simobilu, temveč pri Telekomu.
 

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
Zakaj pa ne preuredite simobilove nastavitve, saj se jih da spreminjati in tudi preimenovati glavni naslov. Ce pa zelite na novo, pa ustvarite nov apn in ga izpolnite. Sele ko drugega ustvarite in je pod privzet apn, vam sele po tem dogodku telefon dovoli izbrisati prvi apn, v vasem primeru simobil.
 

demokedes

Pripravnik
23. apr 2009
117
0
16
Citat:
Uporabnik Scorp84 pravi:
Zakaj pa ne preuredite simobilove nastavitve, saj se jih da spreminjati in tudi preimenovati glavni naslov. Ce pa zelite na novo, pa ustvarite nov apn in ga izpolnite. Sele ko drugega ustvarite in je pod privzet apn, vam sele po tem dogodku telefon dovoli izbrisati prvi apn, v vasem primeru simobil.
Ne, Simobilove nastavitve so zapečenme. Ne morem jih spreminjati.
 

demokedes

Pripravnik
23. apr 2009
117
0
16
Zdravo,
Moram res pohvalit Hofer pomoč. Sem jim razložil situacijo...najprej so me sicer želeli na hitro odpraviti, vendar sem povedal, da imam dejansko težavo, da ne morem izbrista, da ne morem spremeniti no in potem se je ena ženska s pomoč tehničonega osebja poglobila in so mi na daljavo uredili, da mi sedaj deluje vse b.p.
Res pohvalno.
PRej sem bil leta na Telekomu, pa nisem imel tako dobre izkšnje s strani tehnične pomoči.