peugeot 807 okvara

ermin

Zelenc'
30. sep 2017
9
0
1
peugeot 807 2.2 hdi letnik 2005 imam problem ker se mi avto med voznjo ugsa in noce potem uzgat avto je biu pr privat mehaniku menjau mi je ni de ni bosch pumpo, senzorje,racunalnik elektrike,ohisje crpalke hladilnik,rele in nevem kaj se vse .avto je ustimn mi sporoci grem po avto naredim 30 km nato mi spet ugasne med voznjo in noce vzgat! nevem kaj bi lahko se bilo?? hvala za odgovore
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.718
2.011
113
za šankom
Zanimivo, menjal za polovico vrednosti avta stvari za brez veze, da bi šel na pooblaščeni servis in jim plačal da ti postavijo pravilno diagnozo, ker so se seveda s tem že večkrat srečali pa bi te to stalo slabih 30€ in jih povprašal po ceni odprave napake pa potem če ti je preveč zadevo reševal pri kozolcarjih
 

ermin

Zelenc'
30. sep 2017
9
0
1
tudi pri pooblascenem servisu za peugeot bil opisau napako so mi rekli elektrika oz. naj menjam racunalnik elektrike sem zamenjal vendar se vedno ni to vzrok opisane napake tako da nevem vec komu zaupati in koga poslusati kako in kaj je tako receno vse zivo zamenjal ampak ta napaka se skoz ostaja in se mi je ze 2 krat zgodilo isto da je avto ustiman in ga grem iskat prevozim 30 km in mi ugasne v voznji in noce vzgat nato avtovleka in nazaj k istemu privat mehaniku kaj naredi da mi dela 30km in nato crkne??? dau ze 500e za kose plus delo ampak avto ni vozen!!"!
 

ermin

Zelenc'
30. sep 2017
9
0
1
oo kje je grosuplje predalec mehanik bo probau ustimat zato sm mu pa placo avto pa ni vozen ima da stima kokr ve in zna da bo avto vozen vec casa ne pa sam 30km!!
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Citat:
Uporabnik ermin pravi:
peugeot 807 2.2 hdi letnik 2005 imam problem ker se mi avto med voznjo ugsa in noce potem uzgat avto je biu pr privat mehaniku menjau mi je ni de ni bosch pumpo, senzorje,racunalnik elektrike,ohisje crpalke hladilnik,rele in nevem kaj se vse .avto je ustimn mi sporoci grem po avto naredim 30 km nato mi spet ugasne med voznjo in noce vzgat! nevem kaj bi lahko se bilo?? hvala za odgovore

Za začetek poišči serviserja, ki zna diagnozo narest, četudi je v MS bo ceneje kot en, ki menjava vse po vrsti.

Sliši se kot, da bi kakšna varnostna zadeva prekinila vžig (torej vklopi se blokada motora). Blokade so v splošnem vezane na zaznavo ključa, na alarmni sistem in pa na emergency-safety stikalo (avto izklopi, če se prevrneš).
 

ermin

Zelenc'
30. sep 2017
9
0
1
ta mi je zanimljiva in mislim da bo kr koristna hvalaa aja pa veckrat mi napise emergency safety pol najvrjetneje da bo to to??
 
Nazadnje urejeno:

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Starijebenoteško te jebratker pišpeškot pejnavrit. Peli h enmuresnemu serviserju innajpoštima uni kozolčarji najtipa vzamejo kose nazjainpare nazaj.
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
@ermin, a ohišje filtra za nafto tudi menjano???

Ker če ti bo avto po tem delu, te je nategnil z vsemi ostalimi napakami in menjavami. Javljalo ti bo na testerju, preenizek tlak goriva v bosch pumpi, prenizek lak na dizah ali pa prenizek talk na hdi vodu.
 

B81

22. jul 2007
34.267
8.815
113
Citat:
Uporabnik ermin pravi:
ta mi je zanimljiva in mislim da bo kr koristna hvalaa aja pa veckrat mi napise emergency safety pol najvrjetneje da bo to to??

Tega nisi nikomur povedal?

Sicer si pa dal malo za vse menjane dele..
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.439
92
48
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Starijebenoteško te jebratker pišpeškot pejnavrit. Peli h enmuresnemu serviserju innajpoštima uni kozolčarji najtipa vzamejo kose nazjainpare nazaj.

A lahko prosim naslednjič, ko pišeš sporočilo zraven priložiš še prevod v slovenski jezik
evil.gif
 

ermin

Zelenc'
30. sep 2017
9
0
1
tudi ohisje filtra za nafto je bilo menjano sej je pisalo prenizek tlak goriva se pravi smo menjali bosch pumpo ker ni blo povratnega toka se pravi je bilo potrebno menjati pumpo avto enostavno ugasne po 30 km in noce vzgat danes pride avtoelektricist da vimo na cemu je stvar po mojem elektrika ker ko se avto ugasne se przgejo vsi 4 zmigavci nisem pa nasel stikala emergency-safety da bi resetirau nevem na koncu bo kaka malenkost vrgu pa ze 500e za rabljene kose plus delo brz racuna ko bi vsaj racune meu
 

ermin

Zelenc'
30. sep 2017
9
0
1
tudi ohisje filtra za nafto je bilo menjano sej je pisalo prenizek tlak goriva se pravi smo menjali bosch pumpo ker ni blo povratnega toka se pravi je bilo potrebno menjati pumpo avto enostavno ugasne po 30 km in noce vzgat danes pride avtoelektricist da vimo na cemu je stvar po mojem elektrika ker ko se avto ugasne se przgejo vsi 4 zmigavci nisem pa nasel stikala emergency-safety da bi resetirau nevem na koncu bo kaka malenkost vrgu pa ze 500e za rabljene kose plus delo brz racuna ko bi vsaj racune meu
 

B81

22. jul 2007
34.267
8.815
113
Zgleda bo neka easy zadeva
smile-1.gif
ce ugasne in se zmigovci prizgejo, to nekaj pomeni. So ti ze svetovali tu, kje iscite tezavo.
 

ermin

Zelenc'
30. sep 2017
9
0
1
pri privat mehaniku ni vec upanja mi je sam to povedau danes oz. zdej enkrat pride avtoelektricist in bomo videli pri cem smo ce pa nebo kazalo na dobro pol pa nevem kaj vec narediti ja edino reset emergency safety stikalo vendar ga nisem nasel
 
Nazadnje urejeno: