PS4

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
xbox 360? manj kot 100€ krepko manj.....xbox 1 imaš za 100-120€ bolha.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
V vsakem primeru sam iztržiš več kot pri Goblinu ali bog ne daj kakšnem retardiranem Playgameu. Ali misliš, da so oni dobdrodelna ustanova? In 360 s Kinectom, sploh če je še odklenjen, lahko še vedno kar dobro prodaš.
 

VERTOM

Pripravnik
29. okt 2010
122
0
16
mam x360 slimm jtag 500GB...ker model mi je reku na goblinu, da če tax vrnem moram doplačat okrog 320€ za pro...ja kot ja se pa itak glih ne razumem v te zadeve kaj je kej boljše in kaj ne, dvomim pa da bo kdo kupu x ker igric skor več ni potrptih. pri ps mi je edina negativna lastnost plošček, ker je x boljši, vsaj po mojem okusu.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.343
9.078
113
v BBju so vsakedva meseca dost dobre akcije. Se je začel pro kar precej forsirat.
 

lecko

Pripravnik
11. okt 2016
77
6
8
Eno vprašanje za poznavalce. Včasih na Wii mi je bilo všeč, da so otroci morali precej skakat in se sami gibat, da so s temi guibi krmilili junake.

Kako je s tem na PS4 ? Kolikor sem na hitro prechekiral, moraš nabavit osnovno PS4, pa potem še neko kamera enoto in še krmilnike(palice). Verjentio se potem samo določene igrice dajo s tem upravljat ?


 
Nazadnje urejeno:

xsara

Pripravnik
11. sep 2008
117
0
16
A morda kdo ve, če delujejo igre kupljene v ZDA na mojem PS4 v Sloveniji? Kolega je namreč trenutno v ZDA in so trenutno tam hude akcije in bi mu naročil, da mi prinese nekaj iger.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.343
9.078
113
ps4 plošček iz usa bi načelno moral delat tudi pri nas.

glede move, pa ne vem..move otroc zdaj nabijajo na ps3, drugače pa kak just dance, golf,ne vem pač,obstaja še. Malo pogooglaj za move in ps4 in games.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Citat:
Uporabnik lecko pravi:
Eno vprašanje za poznavalce. Včasih na Wii mi je bilo všeč, da so otroci morali precej skakat in se sami gibat, da so s temi guibi krmilili junake.

Kako je s tem na PS4 ? Kolikor sem na hitro prechekiral, moraš nabavit osnovno PS4, pa potem še neko kamera enoto in še krmilnike(palice). Verjentio se potem samo določene igrice dajo s tem upravljat ?

To ap tut mene zanima. Vem, da sem neki tenis pa boks igral na wii.
Prosim pa še za kak naslov igrice, katera nw bi bila vsa krvava. Za 6 letnika. Pač neki otroškega. Na PS1 je bila ena igrica kao lisjak in se podi po enih džunglah. Prov zanimiva.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Na PS1 verjetno mislis Crash Bandicoot - warped, super igra
cheer.gif

Na ps3 je bilo kar nekaj podobnih: ratchet&clank, little big planet, ce se ne motim,... lustnih arkadic je na vseh sistemih ponavadi kar dosti.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Na PS1 verjetno mislis Crash Bandicoot - warped, super igra
cheer.gif

Na ps3 je bilo kar nekaj podobnih: ratchet&clank, little big planet, ce se ne motim,... lustnih arkadic je na vseh sistemih ponavadi kar dosti.

Ja ja to je ta. Se pravi kar je bilo prej špilov za PS, dela na PS4?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Uf, to pa ne vem. PS4si ne lastim. Kolikor vem ze na trojki niso delali spili od dvojke? Mislim pa da imam se nekje delujoc ps2 s tem crash bandicootom iz ps1 in vem, da je delalo
cheer.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik smoukar pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Na PS1 verjetno mislis Crash Bandicoot - warped, super igra
cheer.gif

Na ps3 je bilo kar nekaj podobnih: ratchet&clank, little big planet, ce se ne motim,... lustnih arkadic je na vseh sistemih ponavadi kar dosti.

Ja ja to je ta. Se pravi kar je bilo prej špilov za PS, dela na PS4?

Ne, obstaja pa dosti starejših iger v remaster izdajah za PS4, z izboljšano grafiko, dodanimi featurji itd... Med drugim tudi celotna Crash Bandicoot trilogija.

https://www.playstation.com/sl-si/games/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-ps4/

Rachet & Clank obstaja nov del za PS4.

https://www.playstation.com/en-us/games/ratchet-and-clank-ps4/

Rayman Legends je še recimo top v tem žanru.

https://www.playstation.com/en-us/games/rayman-legends-ps4/

Ovecooked je tudi huda arkadica, sploh za 2 igralca in več...

https://www.playstation.com/en-us/games/overcooked-ps4/

Potem pa je tukaj še miljon iger z Lego tematiko, zgoraj omenjen Little Big Planet 3, kakšen Knack... tako na hitro iz glave.
smile-1.gif
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Super, hvala. Mal sem preletaval strani za kupit igre. Kaj priporočate, bolha? Ker pa ne bomo neki hudi igrači, bom vzel za sebe sam Doom in Crash Bandicoot trilogijo za tamale.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.343
9.078
113
crash banditossi zdaj zamudil dobro ceno na psn storu.Imajo vsaki teden kakšne res dobre akcije za par €.

drugače pa pa dober.si, in game.co.uk., tudi bolha in ebay (UK ali DE),
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Na kaj boš čakal? Na dober.si imaš Doom po 15 eur., ceneje skoraj ne gre.
smile-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Je kakšen dober dil za slima kje? Po možnosti s kakšno igro ali dodatnim kontrolerjem.
smile-1.gif