Kje zvedeti v katerih skladih maš denar

uli

Pripravnik
6. okt 2007
103
0
16
Pozdravljeni mam eno težavo pred nekaj leti sem mel nekaj viska denarja in sem ga dal v različne sklade. Ker pa je bil vmes borzni zlom so se določeni skladi združili ali kako drugače preimenovali meni pa oz nisem zasledil da bi kakšno pošto dobival oz sem vmes še mail spremenil, mogoče tudi zgubljena me sedaj zanima ali obstaja kakšen register da po davčni številki zvem v katerih skladih imam denar
LP uli
 

ksi

Fizikalc
23. avg 2007
160
68
28
Dobro vprašanje, starsi so kupili triglav steber 1 leta 2004 na abanki. Od takrat nobene info kaj je s temi delnicami. Na banki pojma nimajo... Čudno vse skupaj...
 

Jason

Fizikalc
20. avg 2009
671
50
28
nedavno sem imel podoben izziv.
probaj se priblizno spomnit v kaj si vlagal. medvesek pusnik? nfd? triglav? poisci kaksno staro tecajnici, da se spomnis, kaj je obstajalo.
potem rabis 10 min googlanja, da vidis, kdo je kaj prevzel.
velika verjetnost, da bos pristal pri alti, ker so revzeli en kup skladov.
potem se fizicno oglasi v relevantnih poslovalnicah in vprasaj, ce imas kaj pri njih...
mimogrede, pri prej omenjeni alti moras prosit, da ti v vseh aplikacijah pogledajo, ker nimajo vsega na enem mesti in lahko mimogrede kaj spustijo. lp!
 

Jason

Fizikalc
20. avg 2009
671
50
28
Citat:
Uporabnik ksi pravi:
Dobro vprašanje, starsi so kupili triglav steber 1 leta 2004 na abanki. Od takrat nobene info kaj je s temi delnicami. Na banki pojma nimajo... Čudno vse skupaj...
srsly? koga so pa sprasevali, cistilko?
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Na kateri strani spremljate svoje portfelje? Sam ga imam trenutno na Denarni supermarket, vendar imam občutek, da stran ugaša, saj ni več ažurnih posodobitev. Portfelj se sicer še normalno posodablja, povezave do borz in ostale stvari pa so ostale na mestu.