Katero predplačniškokreditno kartico in kje

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Ugotavljam, da si moram počasi omislit predplačniško kartico. Kakšna je sedaj ponudba in kje se najbolj splača? Zaradi tega ne želim menjati banke, trenutno sem na Delavski hranilnici.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.100
742
113
kot že nekajkrat omenjeno na tem forumu, lahko poskusiš z N26 spletno banko. brez nekih posebnih stroškov. zadnje leto mi dobro služi kot predplačniška mastercard za plačevanje preko spleta, zadnji mesec pa tudi kot plačilna kartica v tujini. če mi na ZS pošlješ tvoj mail, ti pošljem povabilo in zaslužim 10 EUR, v zameno te povabim na pivo
smile-1.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Vrjetno misliš debetno ne kreditno?

Na N26 dobiš nemški TRR, mobilno banko in Mastercard Debit zastonj, edino par transakcij na mesec moreš naredit, če se prav spomnim. Sedaj podopirajo tudi 3D Secure, tako da je ta Mastercard še nekoliko bolj vsestransko uporaben. Denar nakažeš gor preko običajnega SEPA nakazila, lahko pa načeloma uporabljaš tudi kot primarni TRR, kamor dobiš plačo. Jaz večino stvari plačujem kar z N26. V tujih valutah plačuješ brez dodatne provizije, exchange rate pa je tudi dostikrat boljši kot na naših bankah. Všeč mi je tudi to, da lahko v mobilnem appu plačevanje preko neto enostavno blokiraš in odblokiraš samo po potrebi (manjša možnost zlorabe).

Če pa rabiš prav slovensko prepaid kartico, je pa dokaj ugodna opcija predplačniška Visa od NKBM.