Pomivalni stroj samo izčrpava vodo

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.309
5.340
113
No, pol pa ok. Tolk vsi, kako pride posoda komplet suha ven. Sej jest dam tudi kar se da poševno, že prostora manj porabi. Samo vedno kaj vode ostane...
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.033
76
48
No ti bom povedal Jabe.Ne morem zdej nč povedat,dokler ga še nimam
smile-1.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.309
5.340
113
Če milči tole posuši, ga naslednjič kupim. Tako da prosim po resnici. Sej tuki gre itak za neumnosti ajev tripleplus. Mogli bi tako narediti, da bi bi se dalo nastimati dodatno sušenje. Kot pri pralcu dodatno izpiranje pa ne vem kaj. Dobr... Neki bilj orenk sušenje je, imam nastavljeno, samo še bolj.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.033
76
48
Ni problema Jabe.Iskreno ti bom povedal.Ne spadam med tiste.Brez skrbi
smile-1.gif


Ta ima neko turbo funkcijo.Ko preizkusim poročam.
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
Imam jaz Mieleta s to funkcijo. V primerjavi s prejšnjim Boschem posuši plastiko precej bolje, ampak kaj brisanja vseeno ne uide.
Stroj odpre vrata in goni ventilator, ampak ni pa vsemogočen, ko je na posodi še jezero vode.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
lahko tudipreverim danes, kako se dejansko posuši...upam da žena ne bo gledala, da ne bo misla da me zanima gospodinjstvo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.309
5.340
113
Sej lahko pa njo vprašaš, ali je treba kej s krpo povlect ali ne. Pa boš na varnem.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
Take zadeve ko ostanejo bazenčki na posodi se rešiš tako da ko konča prat dvakrat na hitro pladnje ven pa noter pocukaš in voda s take posode pljuskne dol. Posuši se potem v pol ure pri odprith vratih.

Sicer pa pri nas imamo relativno mladega Boscha srednjega ranga in ima nastavljivo dolžino sušenja (skriti meni oz. tovarniški meni) .. po defaultu ima 10 min heat dry funkcije, ki je bolj namenjena temu da segreje posodo in potem ti odpreš vratca. Lahko po potrebi čas povečaš na 90 min. Če daš 90 min posuši 100% vse, porabi pa ene 2x toliko energije kot za pranje ker ves čas sušenja goni grelec oz. stvar deluje enako kot bi posodo po koncu pranja dal v pečico in grel dokler ne izpari vsa vlaga!
grims-1.gif
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
G 6620 SC, načeloma sem zadovoljen, dobil sem ga z dobrim popustom, sicer bi raje vzel kaj drugega. Aja, pa celoletno zalogo tablet
tongue-1.gif


Po funkcijah je menda enak temu, ki si ga naročil ti
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.033
76
48
A veš tisto.K ti neki reče,in za hec vklopiš pomivalni stroj.Se ekranček normalno osvetli.Dam na program stisnem tipko start,in začne normalno pomivat,kot da se ni nč zgodlo.In ravno mi brez napake,opere stroj posode po kosilu.Adijo pamet...zdej pa res ne vem kdo je nor...serviser al osebno jaz....

V glavnem...ga bom pa podaril znancu k ga nima.Dokler mu bo pač služil.V petek pa tak pride Miele
smile-1.gif
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.033
76
48
Danes zalaufal Boscha.Zopet nč ne dela.Samo izpisuje Nicht Started.Mislim,da neki pride voda poleg,in varnostno stikalo izklopi.Zdej se bo dva dni sušil in bo spet zalaufal.Po mojem mišljenju,mislim da je tu neki malega narobe.

Ker včeri je dva stroja pomil brez problema.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.033
76
48
Ne,poln posode je bil.Cel program normalno končal.Zdej pa samo izčrpava vodo.Na ekrančku se normalno izpisuje čas in programi.

Po moji presoji,je neki malega tuki narobe.

Pozna kdo,ok serviserja iz Celjskega konca.Da bi pršu in pogledu?Predno pride Miele konec tedna.Ker bi tega pol znanec uzel.Zato,bi rad da ga en pregleda še,predno gre na odpad.Mogoče zaradi ene malenkosti...Ker če je normalno opral dva stroja zdej sam izčrpava...ne more neki velkega bit.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.033
76
48
Tako.Pa smo zrihtal Boscha,da opravlja svoje delo naprej tako kot mora.Poklical še enega serviserja,ker mi ni dalo miru,da je stroj res za odpad. Preko telefona mi je povedal.Da je strošek minimalni.In res je bilo tako.Namreč za zamenjat je bil semering.Vse ostalo je kot novo je reku serviser.Da tako ohranjen pomivalni stroj še ni videl pr 11 letih.Me je vprašal,če sploh kaj pomivamo?Sm reku,če bi lahko števec priklopil,bi blo ziher par tisoč km
smile-1.gif
.Svaka vam čas je reku.
Še dober,da mi je 6 čut reku,da naj tega pokličem.Čeprav bom pomivalca zdej podaril naprej.K pride za vikend novi Miele.

Toliko,o naših poštenih serviserjev po garanciji.Prej jim dol visi,dokler je v garanciji.Po garanciji,pa naštejejo duplo več,sam da bi mastno pokasirali.To jim je tud cilj...Sramota res kaj se dogaja....

Od zdej naprej.K se mi pokvari kak Bosch aparat,in da bo strošek prevelik.Kupim še samo Miele.Bosch&Siemens je od zdej naprej pr men preteklost.Samo zaradi servisov.Hvala lepa.Mam z Miele boljše odnose glede servisa in opravljenega dela.Kapo dol...