Oprema

reflex

Pripravnik
23. feb 2016
191
9
18
Ok. To je pa druga stvar odvisno kolikšno imaš veliko kuhinjo.
Pa na kaj kuhaš štrom ali plin
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Citat:
Uporabnik reflex pravi:
Ok. To je pa druga stvar odvisno kolikšno imaš veliko kuhinjo.
Pa na kaj kuhaš štrom ali plin
Haha, kuhinja 10m2...
Na plinskem štedilniku.
Nimam prostora na pretek, živim v stanovanju.
A se lahko biab kuha v manjšem loncu in na koncu, v fermentor dodaš razliko vode, kot pri extraktu?
 

anze92

Pripravnik
23. dec 2015
178
12
18
Mah tut na navadnem plinu boš naredil spodoben pir, samo trajalo bo toliko dlje. Premisli o neki izolaciji tega lonca med segrevanjem, da recimo zgornjo polovico oblečeš v nek negorljiv material.

Z naknadnim dodajanjem vode si boš zelo verjetno pokvaril učinkovitost, ki že tako ni ne vem kakšna pri BIABju.
 

reflex

Pripravnik
23. feb 2016
191
9
18
Glej sam moraš realno ocenit svoje željene in zmožne kapacitete. Je pa vedno bolje imet malenkost večji lonec kot pa povsem napolnjenega, ker rezerva v prostornini ti pride prav da ti med kuhanjem pivina ne vzkipi preko roba.
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Nič,kam pade pade, 50 litrov bo...
Zdaj imam 20 litrov in je le 4 cm ožji in 10 cm nižji.
Pač bom dlje čakal na vretje...
Ve kdo za cenejše variante od Mojepivo.si in inoxlonci.si?
 

si30n

Pripravnik
6. jun 2014
119
3
18
Še ena stvar za upoštevat: če imaš lonec z večjo površino, ti načeloma izpari več vode med kuhanjem. Mogoče je to celo prednost.
smile-1.gif
 

koloid

Pripravnik
24. sep 2015
226
0
16
Ja kot praviš, ko pride zrnje vmes se mlina "poravnata".
prilagam sliko kako imam jaz narejeno modifikacijo ( sliko sem si sposodil iz neta). Namesto navadne matice sem dal krilato matico, to mi omogoča da lahko sproti ( za vsak slad posebej) nastavljam razmak. Sploh pri pšenici to pride zelo prav, da jo lahko zmeljem.

Jah jaz moje korone ne zamenjam za dvovaljčnika;).
2611356-2017-09-15_8-14-12.jpg
 

Priponke

  • 2611356-2017-09-15_8-14-12.jpg
    2611356-2017-09-15_8-14-12.jpg
    90,9 KB · Ogledi: 229

chokehold

Zelenc'
10. avg 2016
9
0
1
Koper
Citat:
Uporabnik rookie pravi:
Ve kdo za cenejše variante od Mojepivo.si in inoxlonci.si?

Na ebay.de sem našel prodajalca catering-portal, ki ima skozi avkcije za gostinsko opremo, med drugim tudi večje lonce. Avkcije so samo za Nemčijo ampak če jim pišeš ti pripravijo ponudbo. Leto nazaj sem za 70L lonec dobil tako:

1 x 10224 - Stock pot 70 litre with lid - 47,90 EUR
+ shipping fees (SLO) - 13,90 EUR
= 61,80 EUR

Opozarjam, da:
- je precej lahek in tanek,
- ni primeren za dviganje, ko je napolnjen
- je imel zelo majhno udrtino (kot da bi jim že nekje padel),
- če si malo pregrob se kar hitro poškoduje

Uporabljam ga že eno leto brez težav in sem popolnoma zadovoljen.
 

koloid

Pripravnik
24. sep 2015
226
0
16
Citat:
Uporabnik rookie pravi:
Nič,kam pade pade, 50 litrov bo...
Zdaj imam 20 litrov in je le 4 cm ožji in 10 cm nižji.
Pač bom dlje čakal na vretje...
Ve kdo za cenejše variante od Mojepivo.si in inoxlonci.si?

Malo poglej višino lonca, da ti pride pod kuhinjsko napo. V primeru da kuhaš v kuhinji je to podatek ki ga moraš upoštevati. Recimo moj lonec je visok 35cm in ima ravno še toliko prostora med zgornjim robom in napo, da mi gre bakreni hladilec v lonec. Če nimaš nič nad kuhališčem, potem je samo ovira kapaciteta plinskega grelnika.

Švasam po BIAB in delam tudi do 23l kuhe.

Lonci so na ebayu dokaj ugodno. Vsaj zame. Je pa res, da niso ravno najbolj kvalitetni, ker nimajo odebeljenega dna in se ti lahko hitro zažge sladica ( se mi je že zgodilo, ročno izdelana 5mm jeklena plošča med plamenom in dnom reši problem).
Če si lahko privoščiš, ti svetujem da si kupiš lonec z debelim dnom - INOX.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Pri loncih in količinah upoštevajte tole kalkulacijo ki je od oka ampak bo vsekakor za osnovno dimenzioniranje držala. 1kW uporabne grelne moči = 10l tekočine, ki se jo bo grelo. Tako da v kuhinji je ponavadi omejitev grelna moč (plošče so ponavadi do 2500W ali še to ne, plin je ponavadi čez 3kW ampak ima pa nižji dejanski izkoristek, tudi pod 50%. izjema s okakšna združena kuhališča na indukcij ipd. ki znajo dat tudi 3500W), batchi čez 20-25l ne gredo skoz ker je enostavno preveč čakanja na segrevanje in pa vretje ni ok.

ČE misliš delat ves čas v kuhinji je tako nabava 50l lonca bedarija, lonec prvič sploh ne sede na štedilnik pa še en kup placa zasede!
grin1.gif
 

Tenere

Zelenc'
24. okt 2015
27
0
1
Zanima me kakšno tehniko uporabljate, da vam v fermentorju ne konča hmelj in nečistoče. Sam vedno uporabljam vrečke za hmelj in potem pazim, da vsega ne zlijem v fermentor. Rad pa bi kuhal brez teh vrečk in potem kar precedil, vendar ne najdem dovolj velike cedila.
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Citat:
Uporabnik rookie pravi:
Ok, sem že načel zadevo v eni drugi temi.
Lonec, 33 ali 50 litrni!?
Delal bom le, vsaj zdaj zaenkrat 22-23 litrnem fermentorju, ziher, kar za nekaj časa, le BIAB!
Razlika v ceni med obema je le cca 16 eu.
Kuhal bi v kuhinji na štedilniku, druge ni, razen zunaj na vrtu.
Hvala!

Definitivno kupi večji lonec!! 50L je za BIAB metodo ravno pravšnji za cca 25L piva (če delaš po metodi brez izpiranja). Če pa izpiraš, pa za max 34L (toliko je meni uspelo), samo sem imel pri 60min hmelju boil over. Če bi bolj pazil, bi tudi šlo, gre pa v vsakem primeru na tesno. Skratka, definitivno večji lonec
smile-1.gif


P.S.: šele kasneje sem prebral, da boš kuhal v majhni kuhinji. Tudi sam mislim, kot je napisal Utiševalec, ta 50l nima smisla. Jaz sem sprva kuhal v 20 loncu z ekstraktom + steepanjem specialnega slada. Ne predstavljam pa si, da bi v kuhinji delal s 50L loncem. Jaz imam gorilnik zunaj na paleti ali mizi, kjer imam obilo prostora za gibanje in manevriranje.

Razmisli o nabavi Braumaisterja. Ja, je drag, ampak.... Mogoče ti bo Kandunc lahko iz prve roke svetoval...
 
Nazadnje urejeno:

bluefossil

Pripravnik
22. mar 2016
315
20
18
@Tenere: Jaz med ohlajanjem pivine prekuham v drugem loncu eno vrečo za BIAB in nato preko nje zlijem v fermentor. Torej jo uporabim kot cedilo. Pri tem si nadnem še s starsanom očiščene rokavice in vrečo na koncu še malo ožamem, ker hmelj naredi nekakšno oblogo na vreči in pivina ne teče lepo skozi. Če bi imel neko cedilo bi bilo dobro, da med pretakanjem s čisto kuhavnico malo mešaš po cedilu, drugače se bo naredilo enako kot v vreči, ker bo hmelj zabil cedilo.
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Citat:
Uporabnik Tenere pravi:
Zanima me kakšno tehniko uporabljate, da vam v fermentorju ne konča hmelj in nečistoče. Sam vedno uporabljam vrečke za hmelj in potem pazim, da vsega ne zlijem v fermentor. Rad pa bi kuhal brez teh vrečk in potem kar precedil, vendar ne najdem dovolj velike cedila.

Ne rabiš nič precajat. Vrži hmelj not in pika. Četudi bi vso usedlino zlil v fermentor, le-to ne bi imelo nobenega vpliva na samo pivo. Ko bo kvas naredil svoje se bo posedel in potisnil vso usedlino na dno. Če boš po končani fermentaciji pivo pretočil v sekundarca, se pa sploh ne sekiraj. Vse vrečke in cedila so zgolj še ena možnost več, da okužiš sladico/pivo. Lahko pa paziš, da tiste največje goščobe pač ne zliješ v fermentor in s tem mogoče žrtvuješ kako stekleničko piva
smile-1.gif
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Evo, prišel je čas, da pokažem svoj ALL IN ONE keezer/fermentation chamber. Za vprašanja sem seveda na voljo, prav tako z veseljem sprejemam predloge za izboljšave. Zaenkrat imam dve pipi, prostora je na pretek za nove, v skrinjo pa bi šlo 5 sodčkov, tako da teoretično bi jih nekoč lahko imel pet. Na strani je lično obešen STC-1000. Sistem uporabljam za vse namene...torej kot hladilnik za mrzlo pivo, ko ga uporabljam za fermentacijo pa kege vzamem ven (če imam več fermentorjev), sicer pa fermentor zaradi dvignjenega pokrova zlahka postavim tudi na poličko (tudi na sliki). Cold crash delam na temperaturi, ki jo imam sicer za hlajenje, to je od 5-7 C, je za ta namen nič posebej ne znižujem in dobim prav tako lep rezultat.

http://shrani.si/f/38/ci/3UgvzEGF/img20170917103136.jpg

http://shrani.si/f/y/120/4dBz4lw2/img20170917103146.jpg

http://shrani.si/f/1I/Ee/3pCLGP3Z/img20170917103155.jpg
 
Nazadnje urejeno:

reflex

Pripravnik
23. feb 2016
191
9
18
Prima tole izgleda. Le spojke cevi in razdelilce bi jaz na tvojem mestu omejil na minimum le toliko kot jih je potrebnih. In to kovinske. Drugače pa prima da imaš toliko prostora.😉 Jaz sem bolj omejenz njim🤔
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Ja, ni optimalno. Že pri nepovratnem ventilu sem porabil 15 cm, ker sem preko neta v akvrij shopu kupil in so zelo ozki...tako sem na vsaki strani dodal tak smrekca vstavek, ki je na eni strani ozek, na drugi pa širši, vse to pa povezal s silikonsko cevko. Seveda sem potem vse te spoje zategnil z objemkami. Ker je silikon mehak, cev pa trda, sem kos te trše cevi razpolovil in s tem otrdil ta mehkejši del, sicer se je na mestu, kjer je silikonska cevka, le-ta popolnoma prepognila. In to razpolovljeno cevko sem na glavno cel pričvrstil z vezicami. Te cevi od Nektarja so zelo trde in se jih zelo težko "obvlada". Vse to bom optimiziral, a ob svojem času
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: