Perutnina v naših trgovinah

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.091
6.479
113
Aha, tega si pripopal, ki kaže kako zgleda masovna proizvodnja mesa. Nič hudega veš, dokler se živalim ne dodaja rasne hormone in antibiotike ni neke bistvene razlike med doma gojenim in industrijskim. Le vsebnost mineralov in vitaminov je bolj švohna, enako je tudi švohn lipidni profil, ampak spet nič takega, kar ne bi mogel s drugo hrano "nadoknadit"
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
KSZ!

Zdaj se mi je že parkrat zgodilo da piščanec od Pivke smrdi že 1-2 dni pred rokom, različni kosi... Jaz mislim da iz "tovarne" zadeva gre po planu oz. hladni verigi, vse pokvari ko dostava odda v trgovini... Tako da ja sam sem kriv ampak mi je bolano da se to dogaja v "modernem" svetu. V mojem primeru gre za Spar.

Naj pišem v Pivko? Kaj bom dosegel, nič, enako kot pred leti ko sem v Lidlu ali Hoferju kupil pakiran pršut Lokev in po nekaj dneh doma še zapakiran ene 4 mesece pred rokom uporabe cel v plesni notri, jim pišem budala vse podatke da lahko ukrepajo in ugotovijo kje imajo problem, še odgovora nisem dobil... C..ani.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
ksz

Perutnina je bila meni daleč najboljša v Lidlu in mnogo boljša od Slovenskih ponudnikov (mogoče je celo slovenska ne vem). Pa tudi zelo lepo razkosana roba z minimalno krvi okoli, roki trajanja vedno štimali.

Piščance dobimo tudi privat samo... da bi ravno norel samo nanje...ni nevemkako velika razlika. Domača roba je pa bolj zato da mamo jajca, nikakor ne meso.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
Koliko sploh ima sveže perutninsko meso rok trajanja? Domačega pišeka nismo nikoli držali več kot 24 ur v hladilniku. Taka je nekako bila nekdaj kmečka logika. En misijonar je povedal, da v Malaviju nosijo k maši kot dar žive kure. Nam je bilo smešno, njemu pa normalno. Taka perutnina je uporabna, lahko jo porabi sam ali komu da. Zaklana par ur ne bi bila uporabna niti v njihovi "zimi", ko je okrog 20 stopinj in imajo po slikah sodeč bunde na sebi. Evropejci na obisku pa kratke hlače.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.074
880
113
Emona / Carnium
Jst domače fšance naročim, zmrznem in ko mi zmanjka, grem s težavo po industrijskega. Razlika v mesu je takšna, da kdor ni vajen domače perutnine, misil, da je nekaj narobe z mesom, ker ga lahko grizeš in ne piješ po slamci
grin1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
Kupljene jem za malico v gostilnah. Prvi problem je, da zakonodaja zahteva, da se piščanec najprej omami, potem se mu spusti kri. Zato so kosti črne. Pri mesu pa seveda prinese razliko to, da pravi domači piščanec nima optimalne prehrane, zato nekoliko počasneje raste, običajno pa je vseeno bolj masten, ker dobi preveč žit in premalo drugega.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.248
267
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik MiHa88 pravi:
KSZ!

Zdaj se mi je že parkrat zgodilo da piščanec od Pivke smrdi že 1-2 dni pred rokom, različni kosi... Jaz mislim da iz "tovarne" zadeva gre po planu oz. hladni verigi, vse pokvari ko dostava odda v trgovini... Tako da ja sam sem kriv ampak mi je bolano da se to dogaja v "modernem" svetu. V mojem primeru gre za Spar.

Naj pišem v Pivko? Kaj bom dosegel, nič, enako kot pred leti ko sem v Lidlu ali Hoferju kupil pakiran pršut Lokev in po nekaj dneh doma še zapakiran ene 4 mesece pred rokom uporabe cel v plesni notri, jim pišem budala vse podatke da lahko ukrepajo in ugotovijo kje imajo problem, še odgovora nisem dobil... C..ani.

kr pejt z računom nazaj v trgovino
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Kupljene jem za malico v gostilnah. Prvi problem je, da zakonodaja zahteva, da se piščanec najprej omami, potem se mu spusti kri. Zato so kosti črne. Pri mesu pa seveda prinese razliko to, da pravi domači piščanec nima optimalne prehrane, zato nekoliko počasneje raste, običajno pa je vseeno bolj masten, ker dobi preveč žit in premalo drugega.

Optimalna prehrana - sojine tropine ( po možnost gso ij amerike)
koruzni gluten
dikalcijev fosfat itd...

in potem se eni čudijo kakšni so kupljeni piščani.Oz dokler bo folk kupoval samo da je poceni bo tako.