Tekmovanje domačih pivovarjev 2017

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
zmaga.gif


Veselo prijavljanje vaših nalboljših zvarkov!
 

trpo

Pripravnik
10. jan 2015
175
17
18
Nekaj sem prijavil. Pa da vidimo komentarje
smile-1.gif


Ostali se pa čim prej prijavite, da ne zmanjka mest.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.351
8.716
113
Stran je urejena. Zadnji rok za prijave je 26.9.2017 ob 23.59. Zadnji rok za oddajo piv je 3.10 2017. Prosimo, da se držite pravil za označevanje piv, prav tako vas prosimo, da piva v S Ir Williams odnesete zapakirana v škatle tako, da se jih bo dalo brez problemov prenašati in skladiščiti, piva v vrečkah in postavljena na šank kar tako niso sprejemljiva. V škatle dodajte prijavnino, osebje lokala ne bo pobiralo denarja.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.351
8.716
113
Na strani tekmovanja so objavljeni termini sojenja, ki bo potekalo v Periskopu na Železni cesti. Prosim vse do sedaj izobražene sodnike in aktualne tečajnike, da se odzovete in prijavite v čim večjem številu. Prav tako vabimo vse, ki bi radi pomagali kot stevardi in tako od blizu videli, kako poteka sojenje na tekmovanju.
 

_jackson_

Pripravnik
20. okt 2014
88
3
8
Eno vprašanje glede oddaje. Se pravi: 3 steklenice vsakega prijavljenega piva, na vsaki z elastiko pripeta nalepka, sprintana s prijavne strani. Kaj pa z zgornjim delom papirja, kjer so moji podatki, podatki o receptu itd. Je tudi ta del treba izpolnit in priložit?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.351
8.716
113
Ja v kuverto poleg denarja. Kuverto z elastiko pritrdiš na eno od steklenic.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.351
8.716
113
Recept pišeš samo za primer specialnih sestavin. Če oddajaš klasiko ne rabiš pisat.
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Meni pa piše na uradni strani tekmovanja, da še nisem plačal 3€, čeprav sem prepričan, da sem plačal za vsa tri piva in dal 9€ v kuverto. A to še ni vneseno v sistem al kako?

Edit: rešeno, sem poslal mejl na uradni strani
 
Nazadnje urejeno:

veselipivovar

Pripravnik
23. jul 2016
186
0
16
Jaz sem se pa prijavil in vse, sem pa spregledal, da je bilo potrebno oddati pir do torka. A je še čas, če jutri odnesem v Sir Williams?
 
Nazadnje urejeno:

kumino

Pripravnik
4. feb 2014
141
0
16
OBALA
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik veselipivovar pravi:
Jaz sem se pa prijavil in vse, sem pa spregledal, da je bilo potrebno oddati pir do torka. A je še čas, če jutri odnesem v Sir Williams?

Upam da nisi samo na forum to napisal - si jim poslal mail glede tega?
 

veselipivovar

Pripravnik
23. jul 2016
186
0
16
zaenkrat sem napisal samo na forum, ker sem šele zdaj dojel, da sem prepozen. sicer pa če je prepozno je najbrž vseeno kam pišem, če še ni pa tudi, vsaj zdi se mi, da je ta forum sicer kar bran...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.351
8.716
113
Citat:
Uporabnik veselipivovar pravi:
zaenkrat sem napisal samo na forum, ker sem šele zdaj dojel, da sem prepozen. sicer pa če je prepozno je najbrž vseeno kam pišem, če še ni pa tudi, vsaj zdi se mi, da je ta forum sicer kar bran...

Forum je res bran, najbolj ažurni smo lahko na FB strani, ker pač meni zapiska telefon. Takoj za FB stranjo je mail, tale forum je pa v bistvu še najslabši kanal, da prideš direktno do nas. Včasih se zgodi, da odgovorimo takoj, kdaj pa pač traja nekaj dni. Odgovoril sem ti že na mail, pa ti bom še tule, da še kdo prebere.

Žal piva ne moremo sprejet, ker sojenje že poteka. Verjetno si lahko predstavljaš logistični problem, če se noben ne bi držal roka in bi dobili piva na zadnji dan od 6 dni sojenja. Seveda so izjeme z vnaprejšnjim dogovorom, podobno, kot jih naredijo Hrvati predvsem za piva iz tujine, ali pa če pride do višje sile (se steklenice izgubijo, poškodujejo in podobno). Tvoj primer pač ne more bit takšna izjema, upam da razumeš.

Lep dan želim

Luka
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.351
8.716
113
Ja, sojenje poteka po planu. Nekje tretjina prvega kroga je mimo. Sicer letos ne sodim, ker pomagam pri koordinaciji. Piva so pa itak vsako leto boljša, scena raste in upam, da nam rata drugo leto dvignit na 250 tekmovalnih mest. Letos imamo tudi zelo obetavno skupino novih sodnikov, tko da zadeva raste. Še kak prostovoljec več pa tud ne bi škodil
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: