Kakšni solidni kufri

lemar

Fizikalc
8. jan 2008
406
57
28
pa da ni cenovno ravno Samsonite? Kakšen srednji kvalitetni razred in pa da preživijo obravnave na letalih in podobno maltretiranje?

Lp
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Vem, da si ne zelis Samsonite.
Ampak vseeno. JAz imam 3 iz tele serije: https://www.toko.si/kabinski-kovcki/1378-kabinski-kovcek-spinner-s-cure.html
Oba z mojo ogromno letiva, in se vedno lepo delajo, tudi kolesa se lepo vrtijo.

Sem imel vse zivo od poceni sranja, do Roncato, pa so se vsi razpadli najkasneje po 10-15 letih. Tole pa drzi že ene 40 letov ali tam okoli.

Tale trgovina ima pogost akcije. Jaz sem kabinske dobil z 100€. Vprasaj, ali pa poglej na netu.

Pa fajn potuj
smile-1.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
Kaj pa samsonitov outlet v Lj...sam sem sicer jih kupil v Parndorfu... je bil kabinski kovček 70€.
 

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
722
29
28
Kak eastpak, ma 30 let garancije niso pa to trdi kovčki. Pa če kupujete karkoli z garancijo Samsonite, Roncato,... dajte hranit račune pa uveljavljat garancijo, če vam tako hitro razpade. Konkretno vem, za uveljavljanje garancije na 16 let stari EASTPAK torbi so dali novo. Seveda pa se je zahteval račun. Pa vsaj eno leto garancije imajo najbrž vsi ti kovčki.
 

andmer99

Pripravnik
11. okt 2007
160
0
16
poglej American Tourister - to je cenejša blagovna znamka Samsonita.

Konkretna izkušnja: mehki kabinski kovček, letnik 2000, 2-3x letno na letalu (plus tipično še kakšnih 2-3x letno v avtu), res pa da praviloma v kabini ali oddan/prevzet pred stopnicami letala (imam pač fobijo pred izgubljeno prtljago). Kovček funkcionira kot prvi dan, je pa seveda ponekod že malo umazan, pa nič tragičenga.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Jaz sem kabinski samsonite v akciji dobil za 85€ (Europark), se splača malo it pogledat. Sicer se pa dobijo neke XY firme tudi za 40€, ampak mi niso delovali dovolj solidno, 2x pa ne bi kupoval.