Garmin DashCam 35 in custom POI

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Torej, problem je, ker POI uploader ne zazna Garmina DashCam 35 kot kompatibilnega za lastne POI točke. Garmin za ta model ponuja speed in redlight naročnino, ampak je precej draga.

Je kdo zasledil, da bi se dalo na ta model naložiti lastne poi točke?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa probaj na roko, če sploh podpira.

Na dasch cam naredi mapo \garmin\poi\ in vanjo skopiraj .gpi datoteko z radarji ali drugimi točkami...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Hehe, problem je, da ko priklipiš dashcam na PC niti pod razno ne pokaže naprave, samo SD kartico. Očitno so se zavarovali...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Mogoce kdo ve ce bi slo z ročnim vnosom kot pri prastarim gpsmap278 modelom ko lowdaš mape samo prek ukazne vrstice v cmdju
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Hehe, problem je, da ko priklipiš dashcam na PC niti pod razno ne pokaže naprave, samo SD kartico. Očitno so se zavarovali...

Tudi na kartici lahko narediš mapo garmin/poi
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zakaj vprašaš, ne da bi pogledal prvo v ustrezni temi na alterju?
smile-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Sej sem pogledal
smile-1.gif


In ne, ne dela če dam v POI točke. Načeloma sem dobil od cyclopsa zadnje poi točke, skopiral na kartico, ko se kamera prižge in nato ponovno pogledaš, pa je direktorij na kartici prazen...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

prekopira jih v napravo, kamere ne vidiš na pcju, je verjetno v takšnem naæinu

ne, nisi pogledal naše poi, ker pol bi videl lj in kranj...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

dash cam avtomstsko prekopira iz sd, če jih potem na sd ni več
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja no, kak pa video dol pobereš in podobno? jo webudater zazna itd.?

Radarje vidiš šele med vožnjo a ne, kak veš da ti jih ne posodobi, če jih skopiraš na kartici in jih ta potem uvozi.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Posnetke pobereš prek programa, so pa tudi na SD kartici. Posodobiš jo preko garmin express ki jo zazna.

Radarje pa vidiš notri v sistemu, ima napisano redlightassist in notri ime POI.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Sem hvala k**** rešil zadevo...

Dejansko sem sedaj moral DLjat lockane Cyclops karte, potem pa sem vsako POI datoteko odklenil s pomočjo Protected Garmin file toolkit (med tem sem imel priklopljen dashcam). Ko sem potem te datoteke dal v POI mapo jih je kamerca prepoznala in sedaj so vidni tudi v nastavitvah.

Če dela tudi v RL pa lahko sprobam šele jutri :D
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Fajn, vendar plačljivi radarji za Slovenijo se nikakor ne morejo primerjat z našo bazo
smile-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Fajn, vendar plačljivi radarji za Slovenijo se nikakor ne morejo primerjat z našo bazo
smile-1.gif

Vem, vse jasno. Ampak tisti pride na spored dodatno. Ker vprašanje kako ta kamerca podpira poi točke...