Pr' Hostar

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.183
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Važno, da si "malo vmes pogledal"!
priden.gif

V resnici pa s široko odprtimi očmi gledal do konca in še prevrtel nazaj.

Film je kar ok, imajo dobre fore, sem se parkrat dobro nasmejal. Kakšne globoke vsebine seveda nima, je tudi ni za pričakovati. Pač film za sprostitev. Tisti, ki ga ta film vsaj malo ne nasmeje, se laže ali pa je preveč zategnjen....
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik Car pravi:
Važno, da si "malo vmes pogledal"!
priden.gif

V resnici pa s široko odprtimi očmi gledal do konca in še prevrtel nazaj.

Film je kar ok, imajo dobre fore, sem se parkrat dobro nasmejal. Kakšne globoke vsebine seveda nima, je tudi ni za pričakovati. Pač film za sprostitev. Tisti, ki ga ta film vsaj malo ne nasmeje, se laže ali pa je preveč zategnjen....
A ha ha ha
hysterical-1.gif

Pa ni šans.Take budalaštine ne bi gledal, da mi plačaš. Pač sem pogledal vmes sem ter tja, da ne bo kdo rekel da v prazno tolčem.
Sproščam se jaz na kakšen drug način ne pa da bi take traparije gledal.
Kogar koli sem danes vprašal, če mu je bilo to všeč vsi povedo eno in isto: budalaština!
grims-1.gif

Carice moja ti pa kar hitr karto rezervirat za drugi del, da jih ne bo zmanjkal
hysterical-1.gif

 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Jebiga jst tud nebi sel v kino gledat transformerjev pa zato ne zmerjam ostalih milijonov gledalcev za idiote.
No tega hostarja tud nisem gledal si pa nadlezen s svojim pisanjem.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.268
1.940
113
ksz

Včeraj sem ga še enkrat pogledal. Za nasmejat zakon film.






Ajde zdej pa udri po siromaku, od ½alter inteligence½
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.268
1.940
113
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Važno, da si "malo vmes pogledal"!
priden.gif

V resnici pa s široko odprtimi očmi gledal do konca in še prevrtel nazaj.

Film je kar ok, imajo dobre fore, sem se parkrat dobro nasmejal. Kakšne globoke vsebine seveda nima, je tudi ni za pričakovati. Pač film za sprostitev. Tisti, ki ga ta film vsaj malo ne nasmeje, se laže ali pa je preveč zategnjen....
A ha ha ha
hysterical-1.gif

Pa ni šans.Take budalaštine ne bi gledal, da mi plačaš. Pač sem pogledal vmes sem ter tja, da ne bo kdo rekel da v prazno tolčem.
Sproščam se jaz na kakšen drug način ne pa da bi take traparije gledal.
Kogar koli sem danes vprašal, če mu je bilo to všeč vsi povedo eno in isto: budalaština!
grims-1.gif

Carice moja ti pa kar hitr karto rezervirat za drugi del, da jih ne bo zmanjkal
hysterical-1.gif


Dej probaj svojo nadmoč sproščat kje drugje, pusti nam ostalim mal veselja

Cepc
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Važno, da si "malo vmes pogledal"!
priden.gif

V resnici pa s široko odprtimi očmi gledal do konca in še prevrtel nazaj.

Film je kar ok, imajo dobre fore, sem se parkrat dobro nasmejal. Kakšne globoke vsebine seveda nima, je tudi ni za pričakovati. Pač film za sprostitev. Tisti, ki ga ta film vsaj malo ne nasmeje, se laže ali pa je preveč zategnjen....
A ha ha ha
hysterical-1.gif

Pa ni šans.Take budalaštine ne bi gledal, da mi plačaš. Pač sem pogledal vmes sem ter tja, da ne bo kdo rekel da v prazno tolčem.
Sproščam se jaz na kakšen drug način ne pa da bi take traparije gledal.
Kogar koli sem danes vprašal, če mu je bilo to všeč vsi povedo eno in isto: budalaština!
grims-1.gif

Carice moja ti pa kar hitr karto rezervirat za drugi del, da jih ne bo zmanjkal
hysterical-1.gif


Svaka čast, v tej temi ti je uspelo naklamfat že 15 odgovorov. More že skorej bit ena osebna zamera, da tako mrziš ta film
bonk.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.670
3.558
113
Lej, če se je vsak gledalec sam pri sebi vprašal ali je idi.ot ker mu je to všeč ali zategnjenc ker mu ni je bil cilj dosežen. Zdej pa nehite jamrat. Pri vsem shitu ki vam je dnevno serviran je tak film lahko samo plus.
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
žal...takle posiljevanje z (kvazi)gorenjščino mi nikakor ne sede. pa še skoraj prevajat sem moral...nehal gledat nekje na pol filma. uspeh vsekakor za tak budget, seveda gredo finance tudi za kvaliteten scenarij in vse. ki pa tukaj manjka. ajde, ne jamram, ker sem slovenc (gorenjc).
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.644
3.896
113
Če sem pošten, par for je res dobrih, drgač pa je mi je bil Outsider precej boljši. Tudi tu pa tam. Če govorimo o novejših filmih.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
ksz

Jaz mislim, da premalo v zakup jeljete, da je Pr` Hostar posnela ekipa kolegov, ki so začeli s parodijami na internetu. Glede na to kako je film nastal in kak uspeh je doživel ga težko primerjamo z bilokaterim drugim slovenskim filmom, ker mu vsi ostali ne sežejo do gležnjev, kaj šele do kolen. Pa pustimo zdaj tukaj zgodbo in narečje. Petelinji zajtrk je tudi polovico posnet v prekmurščini.

Njihova ideja je in oni so film posneli. Vsaka jim čast za tak uspeh. Upam, da nadaljujejo v smeri snemanja filmov in slovensko filmsko sceno naredijo bolj gledljivo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Citat:
Uporabnik ngc2392 pravi:
žal...takle posiljevanje z (kvazi)gorenjščino mi nikakor ne sede. pa še skoraj prevajat sem moral...nehal gledat nekje na pol filma. uspeh vsekakor za tak budget, seveda gredo finance tudi za kvaliteten scenarij in vse. ki pa tukaj manjka. ajde, ne jamram, ker sem slovenc (gorenjc).

meni se pa ne zdi tok posiljena.
drgač pa jebemtiš škoda da sm tok blizu šobca doma
smile-1.gif
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
ksz

Jaz mislim, da premalo v zakup jeljete, da je Pr` Hostar posnela ekipa kolegov, ki so začeli s parodijami na internetu. Glede na to kako je film nastal in kak uspeh je doživel ga težko primerjamo z bilokaterim drugim slovenskim filmom, ker mu vsi ostali ne sežejo do gležnjev, kaj šele do kolen. Pa pustimo zdaj tukaj zgodbo in narečje. Petelinji zajtrk je tudi polovico posnet v prekmurščini.

Njihova ideja je in oni so film posneli. Vsaka jim čast za tak uspeh. Upam, da nadaljujejo v smeri snemanja filmov in slovensko filmsko sceno naredijo bolj gledljivo.
Meni dosti njihovih scen ni smešnih. Nekatere mi ne potegnejo tako da razumem da nekaterim film ne potegne.
Niso mi pa jasne žalitve. Sploh ko pomislim da ti ki žalijo po možnosti gledajo izključno hollybruh produkcijo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Včeraj malo vmes pogledal
bonk.gif

To ne moreš verjet kakšna traparija.
Če je pa to "dober" potem pa res ne vem. Igralci pojma nimajo o igranju...
No ja, za nas slovenčke je hiter dober. Poneumljanje samega sebe. In to potem trumoma gledat v kino.
Pa ni šans, da bi jaz to hodil gledat v kino. Pa če mi plačajo 50€ ne grem.

A te je spet mamica za čarunalnik spustila. Si biu plidn? Pa si ji povedu, da si na skrivaj Pr Hostar gledu?
grims-1.gif