Katera app za vse maile?

anea

Zelenc'
28. avg 2017
6
0
1
Živjo.

Do nedavnega sem bila uporabnica IOS sistema, vendar sem sedaj dobila kar OK službeni telefon, ki ima android sistem in se odločila, da presedlam in prodam svoj telefon.

Kot novo uporabnico me zanima, ker sem do sedaj uporabljala le icloud mail, katero aplikacijo naj si namestim na telefon, da mi ga bo sprejel? Ta ki je že v telefonu, mi ga namreč ne sprejme.. eno sem sicer našla v Play appu, ampak mi je, ko sem si hotela nastavit gmail račun tam, potem javilo na moj mail, da je nepreverjena aplikacija želela dostopat do mojega e-računa in sem potem ta app zbrisala.
Icloud mail mi je pomemben, ker imam celotno privat komunikacijo tam, razen tega bi si dala še yahoo, pa službenega itd.

Katero aplikacijo mi torej priporočate?

Hvala in lp,
A.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Verjetno ima google (gmail) kako svojo aplikacijo za android, glede na to, da je tudi android njihov, tisto uporabi.
Pa zaradi svojega neznanja si zbrisala prvo po nepotrebnem.
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
K-9 mail. Naslednjič pa najprej razišči in se nauči kaj pomeni Gmailova security nastavitev, ki ti je sporočila, da je "nepreverjena" aplikacija. Ker se ti bo drugače zgodilo isto z vsako, ki je namestiš.
 

anea

Zelenc'
28. avg 2017
6
0
1
Hvala vsem za nasvete, res
smile-1.gif
grem kar poskusit tale K-9 mail, če bom imela kakšno vprašanje, vem kam se obrnit.
 

anea

Zelenc'
28. avg 2017
6
0
1
Prebrala sem si začetni mail od Mavericka (ena redkih najbrž) in potem ugotavljala, zakaj imajo uporabniki zvezdice... ne rabiš bit ravno genij, da sešteješ ena in ena...
 

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
K-9 mail je eden boljših odjemalcev pošte za android. Podoben je Kaiten Mail, oba pa delujeta na način, kot originalni G-mail app za androida, torej potisni način (push mail) ali časovno nastavljivo preverjanje pošte (pull) direktno iz strežnika tvoje pošte.
Blue Mail in TypeApp sta servisa, ki tvojo pošto bereta s strežnikov tvojega ponudnika e-pošte, jo preneseta na svoje strežnike (ker jim ob začetku uporabe daš svoja gesla) in od tam potisneta na tvoj telefon. Man in the middle. Deluje dobro, če zaupaš brezplačnemu poštnemu servisu upravljanje s tvojim dostopom na G account ;-).
Sam uporabljam plačljivo verzijo Aqua mail. Preizkušeno ena izmed najvarnejših in zelo nastavljivih applikacij za upravljanje pošte.

lp,
Mpix
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Jaz uporabljam outlook na androidu in sem zelo zadovoljen. Pogrešam edino nastavitev, da mi ne preverja mailov med določenimi urami (npr. ponoči).
 

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
In vi zaupate svoje podatke, da upravlja kar ena apk.
sprasujem se.gif

Nič več. Pravzaprav je neverjetno, da je takšna tehnologija sploh dovoljena. Zadovoljni uporabniki ne berejo pogojev in se ponavadi ne zavedajo, da ima njihov kompleten dostop do računa relativno neznano podjetje, ki v zameno za brezplačno aplikacijo zlahka prodaja zasebne podatke. Morda.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Prosim za vašo pomoč. Imam Samsunga S8 in Gmail app za gmail račune. Zanima me, kako oz. kje nastavim, da mi pri ikoni pokaže število neprebranih mailov?
huge-mail-icon-unread-number-ios-150x150.jpg
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Gmail app nima tega badga v S8 launcherju, Samsungov mail klient pa ja, drugače je pa privzeto zadeva vključena in se da samo izklopit!
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Citat:
Uporabnik maki3 pravi:
Gmail app nima tega badga v S8 launcherju, Samsungov mail klient pa ja, drugače je pa privzeto zadeva vključena in se da samo izklopit!
Kako pa se da v Samsungovem mail clienu nastavitzi možnost brisanja ALI arhiviranja maila? maila katerega pogledam na telefonu bi želel pogledati tudi na PC-ju. Sedaj pa najdem samo možnost brisanja.
Hvala
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Nimam pojma, nisem imel se Samsunga. Tisto zgoraj sem poguglal namesto tebe 😜