Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
450
83
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
https://powtoken.com?ref=POW232342

Link za neke POW tokene zastonj. Mogoce bodo kdaj kaj vredni. Moj refferal
smile-1.gif
Ima da tole rata (že objavljeno, da bo mcaffee poskrbel za kak tweet), sem na 120mio kovancev.
cheer.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.977
9.091
113
39
MB
že to da strani sploh ne odpre, mi vzbuja neizmerno zaupanje, da je to novi bitcoin
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
450
83
Ne bo niti blizu bitcoina, čisti shitcoin, ampak če kovance dobiš zastonj, pa če se vsaj enkrat napumpa pa tudi ni slabo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
Ne vem v čem je poanta tvojga posta. To ni piramiden sistem. Trading je zajebana stvar, seveda se da to z lahkoto obiti z hodlanjem znanih kovancev ki imajo veliko podporo in cap.

stellar, cardano, ripple itd.... vložiš in hodlaš. To je vse. Da se bo trg umiril pa dvomim. Tole z whajli bo pa potrebno počasi regulirat oz jim računat za fake orderje fee. Recimo nad neko kvoto.

Still hodlerjem nič ne morejo. Fiat je pa tud dvorezen meč, večkrat delaš večjo zgubo kot z hodlanjem.

Still je blo v letošnjem letu par zanimivih kovancev z katerimi se je služilo, recimo ven, trx, dent itd... Still pri teh coinih je pa treba merkat skakat v fiat, delati stop loss orderje itd...

Daleč od piramidnega sistema. Pa še nekaj povpraševanje je tako, da borze ne dohajajo verifikacij, na žalost pa tiste brez zapirajo.

še enk nasvet če že trejdate, kupujte med support line in resistance line, potem vam ne bo hudega. V kolikor skačete v pumpe, pa je potrebno malo več znanja ter računanje uptrade linov, down trade line, kajle... trikotnike itd....

skratka tudi neizkušeni ste lahko kamot uspešni če se le držite nekih pravil. Seveda z šit coini tam pa ne greš all in in pač računa in se zadovoljuješ z realnim profitom, ne iskat optimum.

To je pač moj nasvet.

Na žalost se večina tega ne drži in dela bule.

Lepo bi bilo, če bi svoje veliko znanje pokazal tako, da bi pisal v slovenščini in ne v latovščini.
zmaga.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.735
2.097
113
to je v tem primeru seveda nujno potrebno in predvsem je bilo potrebno da si to tudi izrazil

se zdaj počutiš kaj več vrednega...

odpri si topi pravopisje pa tam notri parlamentiraj o tem
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Ne bo niti blizu bitcoina, čisti shitcoin, ampak če kovance dobiš zastonj, pa če se vsaj enkrat napumpa pa tudi ni slabo.
Ali pa če je tole en tak fin zbiralnik FB računov
evil.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik netko pravi:
to je v tem primeru seveda nujno potrebno in predvsem je bilo potrebno da si to tudi izrazil

se zdaj počutiš kaj več vrednega...

odpri si topi pravopisje pa tam notri parlamentiraj o tem

Se posipam s pepelom. Nisem vedel, da je ta tema namenjena samo strokovnjakom in ne tudi laikom.
evil.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.191
1.807
113
ksz..valute trenutno v poštenem padu.

kak ugibanja do kam bi znalo še it oz. kdaj bo čas za nakup?
wink-1.gif
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.931
2.414
113
A ni tako, da se testira meja 10k usd? Ce pade pod njo pa zna bit kaksen konkretnejsi padec.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Jap na dobrih 8.

Jaz bi probal za vikend dokupit, samo pomoje ne bo šlo danes na bitstamp. :/
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Ima sploh kateri coin neko zaledje zadaj (zlato ipd)?
To je vse zdaj virtualno zlato. Zakaj bi kopičil kile zlata, če ga imaš lahko v oblaku.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.191
1.807
113
ksz...

Coinbase...nakup valute...kako sprovesti preko banke?

Imam že Eurocard. Testno sem jim poslal bančno nakazilo, dobili..in dobil jaz.

S tem zneskom vidim da ne morem nič narediti (npr porabit za nakup valut).

Bi pa zdaj kupil preko nakazila a mi pri opcijah plačila ponudi zgolj eurocard... (bi mi moralo obe opciji?)