Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
Ne vem v čem je poanta tvojga posta. To ni piramiden sistem. Trading je zajebana stvar, seveda se da to z lahkoto obiti z hodlanjem znanih kovancev ki imajo veliko podporo in cap.

stellar, cardano, ripple itd.... vložiš in hodlaš. To je vse. Da se bo trg umiril pa dvomim. Tole z whajli bo pa potrebno počasi regulirat oz jim računat za fake orderje fee. Recimo nad neko kvoto.

Still hodlerjem nič ne morejo. Fiat je pa tud dvorezen meč, večkrat delaš večjo zgubo kot z hodlanjem.

Still je blo v letošnjem letu par zanimivih kovancev z katerimi se je služilo, recimo ven, trx, dent itd... Still pri teh coinih je pa treba merkat skakat v fiat, delati stop loss orderje itd...

Daleč od piramidnega sistema. Pa še nekaj povpraševanje je tako, da borze ne dohajajo verifikacij, na žalost pa tiste brez zapirajo.

še enk nasvet če že trejdate, kupujte med support line in resistance line, potem vam ne bo hudega. V kolikor skačete v pumpe, pa je potrebno malo več znanja ter računanje uptrade linov, down trade line, kajle... trikotnike itd....

skratka tudi neizkušeni ste lahko kamot uspešni če se le držite nekih pravil. Seveda z šit coini tam pa ne greš all in in pač računa in se zadovoljuješ z realnim profitom, ne iskat optimum.

To je pač moj nasvet.

Na žalost se večina tega ne drži in dela bule.
 

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Sem probal. Je blo vse ok, ampak v dveh dneh nic dodatnih, pa sem ugasnil, se mi ne zdi nekak varno to imet online vedno...
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Nov kovanec na binance. IOST. Preden je bil dodan je bila vrednost 0.06$ tako da ne kupujte nad to ceno. No zdaj sem pogledal ze pada nazaj na prvo ceno... zna pa naslednje dni it gor.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
Verge se čudno obnaša, mal me že skrbi ker zgublja cap. Bomo videli. Pojavljajo se fake Weiss ratingi. Ne nasedajte.
Stellar in Cardano sekata.

26 zna it vse dol. Potem pa bo nakupovanje again. Tole je ratala prava norišnica.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.093
113
39
MB
no, lahko se nehaš ukvarjat s shitcoini
smile-1.gif
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
ne morem, jebiga
Požrtost, šu iz cardana all in 31 tega, biggest mistake od kar trejdam. Still hope na vsaj 50 cenov.

seveda zaradi objave wraith, ki še do danes ne vem če dela tudi po forku. Si ne predstavljam da bi mu nepotrjene transakcije in čakal na hard fork.

 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Sem nekje prebral o dobri hitrosti, ampak to je zdaj, ko tega nihce ne uporablja, pravi kolega.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
Ne transkakcije so res hitre, to morm priznat. 2 minute 5 potrjevanj. Verge je pizdarija, če po pravici povem, lahko v parih dneg pride na 50centa ali celo $.

Majhen cap bo naredu skokovito rast če bo pravi vlagatelj. Seveda če če.. Vendar kot smo videli, je enkrat bila ista zgodba.