Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.240
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Blackfolio ali neki tacga na Androidu. Ni mogoč glih tvoja borza na cent natančno, za pregled je la najbrž ok.

Jaz sem zdaj na nuli. Sem najprej malo prehitro kupila, pol k je bilo.pa vse rdeče, pa si nisem.mogla pomagat, pa sem se malo kupila. Sem šla na to razprodajo namesto na cunje...

ko bo tip zvedel, kak ga serješ z njegovim denarjem bo pelo.
evil.gif

Kako le... Sej bo šlo vse gor. Pol bom pa njegov del nazaj dala (zmanjšan za nakup oblek ubogi pari, da nau razcapana), ostalih 9/10 bo pa meni ostalo... Ne vem pa kako mate vi to zmenjeno doma...
 

slr

Pripravnik
30. jun 2008
183
2
18
Katero spletno platformo, borzo in katero virtualno denarnico uporabljate za trgovanje?
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
pa saj večine tukaj ne zanima whitepaper, oz nič kaj dosti, samo da so gainzzzz
grin1.gif

Tile gainzzz se bodo počasi umirili, mogoče še letos potem bo pa treba dejansko pokazat to kar so obljubljali v withepaperjih, če ne potem bodo namesto gainzzz bili droopzzz... In vsi ki investirjao brezglavo v šitkojne bodo lepo jokali...
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Meni tudi ni jasno kdo prodaja vse je bilo nazaj v minimalno časa. Zdajle bi bil v USD že v plusu če gre BTC na 14k npr.

Dip je bil zelo kratek, razprodaje so bile fantastične in skoraj se ni dalo zgrešiti. Kakšen $appc me je bolel, ker je dobra zadeva, pobral se pa pač še ni, bo pa prišel na vrsto.

Jaz sem samo travmiral, ker za razprodaje kupovat nisem imel keša pripravljenega in kupovanje btc pod 10k. Tisti, ki so že veliko keširali ven so se samo smejali, so zdajle dobili tudi po 70% popuste in pri kakšnem kovancu daj že profitirali cel ta popust.

Ne skrbi, saj boš kmalu lahko kupoval po 8000
grims-1.gif
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Glih nakazujem FIAT na krakna, tako da kr naj dropne dol
smile-1.gif
Do konca meseca brez trading fee-ja je super.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ne da se mi refreshat, vse skp mam kr mal na ignoru že kakšne 10dni...
ene par coinov bi še rad kupil potem pa mir do konca leta. pa kot kaže jih bom ugodno dobil če bo takole padalo
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
To res ni pošteno da vse tako niha že en čas, vi bi lahko ustanovili iniciativo, enako kot tisti reveži z Frankom, vi ste bili enako zavedeni! Pa pri nas imate še kar možnosti da vam uspe!
evil.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
to kar smo videli prejšnje leto je znanstvena fantastika. Da se ponovi tako leto je glede na marketcap nemogoče. Bankam in državi ni v interesu, da denar oddteka tja kamor nimajo kotrole. Trajalo bo, da se dim malo raskadi in vsi pozabijo malo na "BTC", potem pa naprej.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.240
113
Ne mislim nič več vlozit niti nič tudi ven ne vzeti. Sem dala notri kar sem mislila zdaj pa čakam...

Imam pa eno vprašanje, da se malo podučim. Imela nekaj Vena, ki sem ga kupila za nekje 3,5 evre, prodala ko je bil malo pod 7. Na reddit forumu sem prebrala, da se začenja pump and dump in da naj se ga drži dokler ne bo 10. Res je eden redkih v zelenem ves cajt. Jaz sem stegnila ven, takoj ko sem z malo profititala pa raje kupila neota, ker mene nervirajo takele igre, praviloma kratko potegnem. Torej vprašanje: je možno da pump and dump trajajo tudi po več kot teden dva. Taki počasni, da človek že misli da je zadeva res tolk vredna (kot se sprašujem jaz zdaj). Po drugi strani res nisem vajena, da ena stvar takole.poskoci v 14 dneh, res pa nisem še nikdar imela prej opravka s kriptovalutami. Zdaj ga spremljam da vidim kaj se bo zgodilo z njim. Ali bo šlo pri 10 dol ali ne. Kaj drugače mislite o njem? Kot rečeno se v tehnologije neki ne razumem, vsaj niaem toliko se nacitala okoli tega, da bi jaz neki suvereno videla potencial v teh zadevah. Pozna kdo?
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Pump in dump sedaj trajajo po par dni oz. tednov, ker borze blokirajo račune, ki profitirajo s pumpom. Tako, da so se pumperji adaptirali na te spremembe...

Jaz sem pa danes šel v šoping
smile-1.gif
Mam par buy orderjev nastavljenih, upam da pade še malo dol da se aktivirajo.

Marketcap je iz 830 miljard padel na 500 miljard, tako da je še denarja zunaj za dvig cene... Celotno če gledamo je pa marketcap en mali prdec proti ostalim, ko bo nekje 800 miljard bo komaj ulovil Apple po lestvici in je še daleč da pride v stik z nekje 8 triljonov obrata na zlatu.
 

urosvrunc

Pripravnik
20. jun 2012
271
15
18
Citat:
Uporabnik pioneer pravi:
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
pa saj večine tukaj ne zanima whitepaper, oz nič kaj dosti, samo da so gainzzzz
grin1.gif

Tile gainzzz se bodo počasi umirili, mogoče še letos potem bo pa treba dejansko pokazat to kar so obljubljali v withepaperjih, če ne potem bodo namesto gainzzz bili droopzzz... In vsi ki investirjao brezglavo v šitkojne bodo lepo jokali...

kako je z Elastos ICO.....se splača investirat?