Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
to je edino kar me boli v tem... denar bo šele jutri na borzi ampak tut to ne bo prepozno
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.307
5.336
113
Blackfolio ali neki tacga na Androidu. Ni mogoč glih tvoja borza na cent natančno, za pregled je la najbrž ok.

Jaz sem zdaj na nuli. Sem najprej malo prehitro kupila, pol k je bilo.pa vse rdeče, pa si nisem.mogla pomagat, pa sem se malo kupila. Sem šla na to razprodajo namesto na cunje...
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
KSZ

Obstaja kakšna razpredelnica, kamor bi vpisal svoje valute, količine in povezal s povezavo to tvoje borze, da bi se to osveževalo in kazalo trenutno ceno?

http://coin-stats.com

Lahko daš svoj API od borze ali wallet adreso in ti posodablja avtomatsko.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Citat:
Uporabnik pioneer pravi:
Zdaj prihajajo zgodbice na plan. Minister J. Koreje, ki naj bi objavil da koreja pripravlja prepoved trgovanja na njihovih borzah baje sploh ni imel podpore od ostalih. Me zanima koliko so mu dali BTC za to. Sigurno se bo kmalu tudi Kitajska izrekla da je vse OK. To manipuliranje s takimi novicami na decentraliziranih valutah je že smešno. Namerno povzročanje panike, ljudje so pa tudi naivni. Ta trg se je odprl za navadne in kdor ni nikoli to počel zapaničari in izgubi, upam da so vsaj dali not le toliko, da ne bodo jokali na koncu...

Evo je že v novicah: https://cointelegraph.com/news/south-korea-govt-officials-accused-of-crypto-insider-trading
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
ksz

..... tresla se je gora, rodila se je miš.
cool-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.426
8.917
113
Hvala, tu nisem znal kolicine kojnov vpisat, tako da sem rocno vpisal v blackfolio.
 

Jason

Fizikalc
20. avg 2009
671
50
28
Citat:
Uporabnik pioneer pravi:
Citat:
Uporabnik pioneer pravi:
Zdaj prihajajo zgodbice na plan. Minister J. Koreje, ki naj bi objavil da koreja pripravlja prepoved trgovanja na njihovih borzah baje sploh ni imel podpore od ostalih. Me zanima koliko so mu dali BTC za to. Sigurno se bo kmalu tudi Kitajska izrekla da je vse OK. To manipuliranje s takimi novicami na decentraliziranih valutah je že smešno. Namerno povzročanje panike, ljudje so pa tudi naivni. Ta trg se je odprl za navadne in kdor ni nikoli to počel zapaničari in izgubi, upam da so vsaj dali not le toliko, da ne bodo jokali na koncu...

Evo je že v novicah: https://cointelegraph.com/news/south-korea-govt-officials-accused-of-crypto-insider-trading

je kaj objavil tudi kaksen ne crypto pumparski medij?
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.945
755
113
Kolko ste kaj prepričani da bomo šli še gor ? ker če gremo dol, v leto medveda, se tud da lepo fajn zaslužit.... zanima me samo kaj mislite tisti ki aktivno trgujete ?

Moje mnenje je da dokler BTC nebo releasal Lightninga, tak dolgo bomo šli dol proti 5k. Ko ga pa bo, pa eksponentna rast.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Trenutno je še kar nekaj negotovosti, ponoven padec BTCja je realnost. Ampak po tem bo seveda rast, jaz sem po nekaj kritičnih dneh spet pošteno v zelenem. Vse je odvisno v kakšnih altih si. Nekateri se hitro odbijejo navzgor, nekateri pa obstanejo na dnu in takrat ti preostane edino čakanje oz. da pride kakšna dobra novica in da kovanec "napumpajo" nazaj.

lp
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Dobis 500$ ki ti jih odbijajo za trgovanje in ne za nakup kovancev. No free money
smile-1.gif
Sej sem napisal da dobis nazaj trading fee... Plus ni limita na dvigu, kot ga majo ostale, kar zna privabit velke ribe.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.815
201
63
Slovenija
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
KSZ

Obstaja kakšna razpredelnica, kamor bi vpisal svoje valute, količine in povezal s povezavo to tvoje borze, da bi se to osveževalo in kazalo
trenutno ceno?


google sheets in addon cryptofinance
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.329
9.063
113
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Blackfolio ali neki tacga na Androidu. Ni mogoč glih tvoja borza na cent natančno, za pregled je la najbrž ok.

Jaz sem zdaj na nuli. Sem najprej malo prehitro kupila, pol k je bilo.pa vse rdeče, pa si nisem.mogla pomagat, pa sem se malo kupila. Sem šla na to razprodajo namesto na cunje...

ko bo tip zvedel, kak ga serješ z njegovim denarjem bo pelo.
evil.gif
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Vem da si napisal sem samo se po slovensko napisal ce kdo ne razume
smile-1.gif


Ps: bolje to kot nic
smile-1.gif
Mislim, da vsi ki trgujejo na kripto znajo anglesko
smile-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
pa saj večine tukaj ne zanima whitepaper, oz nič kaj dosti, samo da so gainzzzz
grin1.gif