Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Tweet od rippla: "Welcomed China's central bank, industry & academic leaders to #Ripple HQ to discuss the latest #blockchain trends .... ". Tole ga zna pognat gor in se ze cuti. Upam, da me je kdo poslusal in investiral.... piva se ne branim
cheer.gif
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.885
3.146
113
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Tweet od rippla: "Welcomed China's central bank, industry & academic leaders
A se lahko odločite če Kitajska stoji za Ripplom, LTCjem ali NEOtom. Za vsemi tremi 100% ne.

Aja, saj ni važno, važno je da gre to the moon.
priden.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
samo tisti, ki ti bo želel pivo plačat bo jih moral met kaj precej da bo z rvcjem pokril
grin1.gif


jaz dvomim, da bo tole kam šlo, sploh ker če gledaš graf na kaki borzi, vidiš da je bila porast prav v času twita, torej je verjetno to že v ceni, trenutno pa gre trend spet navzdol
https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-XRP
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Kitajska je velika.
evil.gif

Še vedno mislim, da se ripple splača kupovati po cca. 0,15€ in prodajati po 0,20€ Procentualno to sploh ni slaba varianta.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.302
953
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Kitajska je velika.
evil.gif

Še vedno mislim, da se ripple splača kupovati po cca. 0,15€ in prodajati po 0,20€ Procentualno to sploh ni slaba varianta.

Dva dni nazaj sem kupil in že pri nakupu nastavil, da naj se avtomatsko proda ko bo razlike 10%. Za test kako to deluje sem se igral s premalim zneskom. Ampak za sodček piva je vseeno ostalo in z veseljem ga ob priliki plačam. No to razliko sem sedaj poskusil prestaviti na Bitrex, da vidim kako pa to deluje. Trenutno je še v statusu "pending" ampak očitno bo tudi to šlo.

počasi.... počasi bom tudi jaz "znal"
evil.gif


Sej bo. Počasi
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
Kako dolgo traja ta confirmation. Tudi jaz imam transakcijo v pending. Čaka na dva confirmationa..
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Citat:
Uporabnik igi pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Kitajska je velika.
evil.gif

Še vedno mislim, da se ripple splača kupovati po cca. 0,15€ in prodajati po 0,20€ Procentualno to sploh ni slaba varianta.

Dva dni nazaj sem kupil in že pri nakupu nastavil, da naj se avtomatsko proda ko bo razlike 10%. Za test kako to deluje sem se igral s premalim zneskom. Ampak za sodček piva je vseeno ostalo in z veseljem ga ob priliki plačam. No to razliko sem sedaj poskusil prestaviti na Bitrex, da vidim kako pa to deluje. Trenutno je še v statusu "pending" ampak očitno bo tudi to šlo.

počasi.... počasi bom tudi jaz "znal"
evil.gif


Sej bo. Počasi

Jaz sem spoznal da trejdanje ni najbolj za mene.... In sem prepričan da 90% ljudi dela z trejdanjem minus oz. bi imeli več če nebi trejdali. Verjemi, da je boljše naložit in čakat.

PS. Še vedno trejdam, ker je to skoraj tok kot gambling
smile-1.gif
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.106
297
83
kašne tehnike trgovanja kaj uporabljate. Kolikšni donosi - izgube na tedenski, mesečni in letni ravni dosegate?

Jaz sem račun odprl prejšni teden na Bitstampu, gor položil manjši znesek in z njim kupil 4 enake dele BTC, XRP, LTC in ETH. Sedaj po enem tednu sem 8 % v plusu brez trgovanja zgolj nakup.
 

f5jfreak

Pripravnik
27. maj 2017
65
0
6
živjo
imam eno vprašanje. Kdaj vse se zaračunava fee? Ali takrat ko prodajaš valtu nazaj v eur, pri nakupu valute, pri transakciji valute v denarnico ali na drugo borzo...

LP
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Citat:
Uporabnik igi pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Kitajska je velika.
evil.gif

Še vedno mislim, da se ripple splača kupovati po cca. 0,15€ in prodajati po 0,20€ Procentualno to sploh ni slaba varianta.

Dva dni nazaj sem kupil in že pri nakupu nastavil, da naj se avtomatsko proda ko bo razlike 10%. Za test kako to deluje sem se igral s premalim zneskom. Ampak za sodček piva je vseeno ostalo in z veseljem ga ob priliki plačam. No to razliko sem sedaj poskusil prestaviti na Bitrex, da vidim kako pa to deluje. Trenutno je še v statusu "pending" ampak očitno bo tudi to šlo.

počasi.... počasi bom tudi jaz "znal"
evil.gif


Sej bo. Počasi

Super
cheer.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Citat:
Uporabnik ozze pravi:
kašne tehnike trgovanja kaj uporabljate. Kolikšni donosi - izgube na tedenski, mesečni in letni ravni dosegate?

Jaz sem račun odprl prejšni teden na Bitstampu, gor položil manjši znesek in z njim kupil 4 enake dele BTC, XRP, LTC in ETH. Sedaj po enem tednu sem 8 % v plusu brez trgovanja zgolj nakup.

Jaz imam trenutno 140% plus. Če nebi trejdal...... bi bil čez 200%... je pa res, da sem se kar nekaj naučil (vsaka šola nekaj stane) in mislim, da mora vsak skozi to, da dobi očutek trga. Zdaj tudi razumem zakaj ni več kripto-miljonarjev. Težko je držat ko pada.... vsaj na začetku.
 
Nazadnje urejeno:

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Res je. Tudi jaz sem že pred časom nehal na veliko oz. pogosto trejdat, ker so bile občasno izgube prevelike.. Do konec leta, ko pričakujem spet večji padec vrednosti, kot je bilo to konec junija in julija, ne mislim štrcat po denarnici oz. čisto malo.
grin1.gif


Mi pa Nexus projekt ( 2014- ) zgleda hudo uporabn in bi znal bit kot nek kripzo facebook. Bom kasneje čekiral, kaj še drugi mislijo o tem in verjetno vložil nekje do 1 ETH, mogoče več.

https://ico.nexus.social/
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
348
95
28
Pri teh zadevah je treba gledati na stvar zdravorazumsko. 90 % tokenov na dolgi rok ne bo obstalo. Trenutna tržna kapitalizacija je 160 mrd USD, od tega 100 mrd predstavljata kriptovaluti BTC in ETH. Če kupuješ tokene (predpostavljamo, da razpršiš na čim več tokenov), znaš na koncu biti tudi v minusu.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
A ve kdo, kako se na Bitstampu zamenja geslo. Da ti vsake toliko zapizdi, da je geslo prestaro, to vem, samo jaz bi ga sedaj zamenjal. Nikjer noter na Bitstampu ne najdem? Ve kdo?
 

sparkyboy

Pripravnik
1. nov 2008
549
0
16
V zadnjem času se precej bolj agresivno izpostavlja, oglašuje, če hočete, trgovanje s kriptovalutami.
Sam menim, da je to moment, ko je vse prenapihnjeno in bo balonček počil.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
ja, ko pride do točke ko so vsi noter. balon poči
smile-1.gif
ampak jaz sem še vedno optimističen, bitcoin bo preživel, pa če pade nazaj na 1000€.