Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.941
750
113
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Meni je samo žal, da sem šla prejšnji reden v tale štos, ne danes. Če gre vse v maloro, ke itak vseeno, drugače bi pa več dobila. Zdej pa eno vprašanje za znalce, tolk je kovancev, menda se ne motim, če mislim, da so nekateri vredni nič in so izmišljeni samo zato, ker se je pogača talala. Se bo potem trg kaj spucal teh kojnov, pa da ostanejo samo tisti ki imajo neko dobro osnovo?

Ne sekiaj se... Ne prodajaj, ker, če si vložla denar, ki s ga lajhko privoščiš sploh ni problema. Ne razmišljaj požrešno "kaj bi bilo če bi bilo".... trg se bo pobral.. čisto vsi smo dali to skozi.
 

listek890

Pripravnik
12. nov 2016
36
0
6
Slovenski Hive (HVN) začenja dobivati prepoznavnost, cena raste že nekaj dni, kljub trendu, ko gre večina dol.
Najbolj se splača trenutno vlagati v Ico-je po mojem mnenju. Na nekaterih smo naredili 50-100x že. Tudi Hive je 10X trenutno, Viberate dela dobro, InsurePal pa bo po mojem še boljše. Težava bo edino not priti pravočasno.
PS: Wanchain konec januarja mainnet in token issue. Naj bi bil "najboljši kripto" leta.
 

listek890

Pripravnik
12. nov 2016
36
0
6
Škoda da se dobri projekti tako pumpajo. Agrello je moj long term pick in je trenutno x8 od mojega nakupa. Mogoče bom pa res izkoristil priložnost za povečanje stracka. V kateri skupini si to, je skrivnost?
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ma ni nobena skrivnost imas jih polno na telegramu in podobnih sodelujejo vec ali manj vsi med seboj.... ne sodelujem samo spremljam kaj delajo
smile-1.gif
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.260
1.917
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Ma ni nobena skrivnost imas jih polno na telegramu in podobnih sodelujejo vec ali manj vsi med seboj.... ne sodelujem samo spremljam kaj delajo
smile-1.gif

Dej napiš kako iz telegrama, da vidim kaj dogaja
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Kopiram iz slo-techa če koga zanima

ICO EZTOKEN

EZ Solution oziroma EZPOS Holding Singapore, ki deluje od 2011 in obdeluje preko $1 miljardo transakcij na leto,uporablja ga 10.000 podjetij in miljone končnih uporabnikov. Poleg osnovne dejavnosti (Cloud based point-of-sale services) se ukvarja tudi z loyalty programi.

Razvijajo blockchain Loyalty Platformo, ki bo delovala kot:
- payment gateway
- Universal Customer Loyalty Services
- Marketing Services

Kritično pri vsakem projektu je adoptacija uporabnikov - lahko je še tako dobra stvar, ampak če je ljudje ne uporabljajo je zanič. Glede na to, da EZPOS že ima 10k podjetij, tretjina njih trenutno že uporablja tradicionalne layalty programe, bo dejanska uporaba tehnologije hitro zaživela (tehnično je pa to stvar nadgradnje softwara..)

Token Distribution:
- 20% is for crowd sale event
- 7% is reserved for founders (lock-in for 6 months)
- 3% is reserved for bonus and bounties of crowd sale
- 70% is reserved for loyalty services being supplied at the maximum issue rate of 10% annually

Bonusi:
+ 5 dodatnih tokenov za vsakega, ki se registrira (ref)
+ 5% za vse sodelujoče v ICO
+ 5% for referrer of the referee's token transactions (apply for investor minimum 100 EZT)

ICO ocene:
- ICOMarks: 8.9
- ICOBench: 4.3
- ICORating: Stable+

Če boste sodelovali in če vam je kul, lahko greste čez moj refferal:
Referral od avtorja: https://ico.ezpos.io/register?r=Q67245Z9w7A31ykO613q
Moj referral: https://ico.ezpos.io/register?r=h06zTvb3e19wpE5Z7dx7

ps. V vsakem primeru dobite 5 EZT tokenov, vredne 5$, tudi če ne greste v ICO. Uporabite jih lahko, ko se ICO konča - sem povprašal & jaz jih že imam v walletu!

ICO start je čez 21h!