Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

okrim

Pripravnik
6. feb 2012
96
0
6
Tisti, ki ste tudi na Spectrocoinu. Bi vprašal kako je sedaj z Spectrocoin menjalnico, oz. z BNK. A plačujejo dividende kot reklamirajo in koliko % se dobi? ETH je sedaj več vreden zato naj bi bile tudi dividende večje. Pa al bo kdaj ta ICO prišel na borzo, a se kaj ve - odnosno, če sploh bo.
Pa še eno. BNB na binancah ima tudi dividende in koliko?
Lahko tudi referral pustite.
 
Nazadnje urejeno:

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Glede Spectrocoina, ja redno tedensko izplačujejo dividende, njihov zadnji mail zgleda nekako takole: In the last week, SpectroCoin generated a net transactional revenue of 478,558.89 EUR, of which 20% has been distributed among Bankera token holders. This equates to 95,711.77 EUR or 105.98 ETH (given the current exchange rate of 903.1 euros for 1 ether). This is equal to an annualized return of 6.3% given the current ICO token price of 0.018 EUR.

Binance referral: https://www.binance.com/?ref=19509088
 

okrim

Pripravnik
6. feb 2012
96
0
6
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Glede Spectrocoina, ja redno tedensko izplačujejo dividende, njihov zadnji mail zgleda nekako takole: In the last week, SpectroCoin generated a net transactional revenue of 478,558.89 EUR, of which 20% has been distributed among Bankera token holders. This equates to 95,711.77 EUR or 105.98 ETH (given the current exchange rate of 903.1 euros for 1 ether). This is equal to an annualized return of 6.3% given the current ICO token price of 0.018 EUR.
Binance referral: https://www.binance.com/?ref=19509088

Referral za Spectrocoin bi rabil. Na Binancah sem že. Kolko % pa dajejo za BNK, a je to 6,3% letno? Bota ta ico kdaj na borzi?
 
Nazadnje urejeno:

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.640
3.877
113
Iconomi avoid...

Pazite na BTC če pade pod 13K$ dejte v fiat. To je samo dobro nameren nasvet. Btc bo če bo trend tak šel na support line. To nebo lepo videt za alte predvsem.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.262
1.925
113
Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
Iconomi avoid...

Pazite na BTC če pade pod 13K$ dejte v fiat. To je samo dobro nameren nasvet. Btc bo če bo trend tak šel na support line. To nebo lepo videt za alte predvsem.

Support line na 11600 ali še nižja? Kaj meniš?

Ker naslednja je na 8000 po mojem

Če hočemo priti nad enourni oblak je to cca 15000-15500 trenutno. Sicer RSI kaže da bo šel gor samo...?
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.945
755
113
nazadnje, ko sem prodajal pod ceno, sem se vedno opeko.... tako da .... just chill and HODL.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Kdaj naj bi Tron pršu na kucoina?? Še zmer čakam potrditev na binancah, pa ne vem kje bi ga lahk še kupu, ker povsod čakam na potrditev
frown-1.gif
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.640
3.877
113
RSI ni vse, je nek pokazatelj.

Support je 11073. Jest grem do konca špice. Sicer mislim da ne bom samo najmanj na 12.5K bom jest metal v fiat.
Včeraj je RSI kazal rast, kar je tudi bila do 1h zjutraj nato drop.

Mislim, da je BTC podvžen močnim pritiskom in špekulacijam Koreje in Kitajske. Eni grozijo z povečanjem str. energije za majning, eni grozijo borzam.

Skratka samo paziti je treba. Ne vemo točno kaj bo, mislim da noben ne ve. Veretno pa je samo redni cikel že ustaljene prakse rukanja BTC-ja.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Citat:
Uporabnik okrim pravi:
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Glede Spectrocoina, ja redno tedensko izplačujejo dividende, njihov zadnji mail zgleda nekako takole: In the last week, SpectroCoin generated a net transactional revenue of 478,558.89 EUR, of which 20% has been distributed among Bankera token holders. This equates to 95,711.77 EUR or 105.98 ETH (given the current exchange rate of 903.1 euros for 1 ether). This is equal to an annualized return of 6.3% given the current ICO token price of 0.018 EUR.
Binance referral: https://www.binance.com/?ref=19509088

Referral za Spectrocoin bi rabil. Na Binancah sem že. Kolko % pa dajejo za BNK, a je to 6,3% letno? Bota ta ico kdaj na borzi?

Evo moj referral: https://spectrocoin.com/en/signup.html?referralId=2437833451
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
RSI ni vse, je nek pokazatelj.

Support je 11073. Jest grem do konca špice. Sicer mislim da ne bom samo najmanj na 12.5K bom jest metal v fiat.
Včeraj je RSI kazal rast, kar je tudi bila do 1h zjutraj nato drop.

Mislim, da je BTC podvžen močnim pritiskom in špekulacijam Koreje in Kitajske. Eni grozijo z povečanjem str. energije za majning, eni grozijo borzam.

Skratka samo paziti je treba. Ne vemo točno kaj bo, mislim da noben ne ve. Veretno pa je samo redni cikel že ustaljene prakse rukanja BTC-ja.

Kot sem že pisal, nič ne raste večno. S prihodom futures pogodb se bo po moje volatilnost ustalila in s tem tudi donosi. Tako je bilo pri vsemu od zlata naprej. Velki playerji nimajo radi skoke večje kot 1% na dan.

Potem je tu tudi neuporabnost BTC, z dragim in počasnim prenosom je izgubil vse kar je imel in v bistvu ne ponuja ničesar kar bi spodbujalo rast razen tega, da je prvi in so vsi pari vezani na njega.
 
Nazadnje urejeno:

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.262
1.925
113
Citat:
Uporabnik pioneer pravi:
Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
RSI ni vse, je nek pokazatelj.

Support je 11073. Jest grem do konca špice. Sicer mislim da ne bom samo najmanj na 12.5K bom jest metal v fiat.
Včeraj je RSI kazal rast, kar je tudi bila do 1h zjutraj nato drop.

Mislim, da je BTC podvžen močnim pritiskom in špekulacijam Koreje in Kitajske. Eni grozijo z povečanjem str. energije za majning, eni grozijo borzam.

Skratka samo paziti je treba. Ne vemo točno kaj bo, mislim da noben ne ve. Veretno pa je samo redni cikel že ustaljene prakse rukanja BTC-ja.

Kot sem že pisal, nič ne raste večno. S prihodom futures pogodb se bo po moje volatilnost ustalila in s tem tudi donosi. Tako je bilo pri vsemu od zlata naprej. Velki playerji nimajo radi skoke večje kot 1% na dan.

Potem je tu tudi neuporabnost BTC, z dragim in počasnim prenosom je izgubil vse kar je imel in v bistvu ne ponuja ničesar kar bi spodbujalo rast razen tega, da je prvi in so vsi pari vezani na njega.

Jeba je to ker so altcoini vezani na BTC. Če bi jih lahko kupoval z € ali USDT me boli k... za BTC.
Tko pa nimamo kaj, upajmo na najboljše.
Sej Korejci že umirjajo retoriko, Kitajski minerji se pa tudi že selijo po svetu.

Po mojem je to načrtno da bodo poceni nakupili. Če enkrat Korejci in Kitajci nehajo s temi bremzami in sranjem - zna iti spet lepo gor
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.262
1.925
113
Zunaj čaka še ogromno keša, tko da trg bo še rastel po mojem. Poglej samo naval, vse glavne menjalnice zapirajo prejem novih strank.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kako tocno so futures umirili rast Btc-ja, ker, kot vidimo, vec ali manj stoji ze 3 tedne
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Jaz ne delam nič z BTCjem. Za vse pare uporabljam ETH/altcoin.

Drugače pa dobro dol leti te dni
smile-1.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.310
5.341
113
Meni je samo žal, da sem šla prejšnji reden v tale štos, ne danes. Če gre vse v maloro, ke itak vseeno, drugače bi pa več dobila. Zdej pa eno vprašanje za znalce, tolk je kovancev, menda se ne motim, če mislim, da so nekateri vredni nič in so izmišljeni samo zato, ker se je pogača talala. Se bo potem trg kaj spucal teh kojnov, pa da ostanejo samo tisti ki imajo neko dobro osnovo?
 

okrim

Pripravnik
6. feb 2012
96
0
6
Eno tehnično vprašanje. Če nastaviš LIMIT ORDER, pa ti ne kupi, kako je postopek, da prekličeš naročilo?
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Meni je samo žal, da sem šla prejšnji reden v tale štos, ne danes. Če gre vse v maloro, ke itak vseeno, drugače bi pa več dobila. Zdej pa eno vprašanje za znalce, tolk je kovancev, menda se ne motim, če mislim, da so nekateri vredni nič in so izmišljeni samo zato, ker se je pogača talala. Se bo potem trg kaj spucal teh kojnov, pa da ostanejo samo tisti ki imajo neko dobro osnovo?


Če se boš preveč obremenjevala s prvim stavkom potem je bolje, da zaključiš. V nasprotnem primeru pa če mislih holdat taka korekcija ni problem, ker se bo trg pobral. Če pa misliš trade-at pa to odpriporočam glede na sam začetek. Oziroma velika velika verjetnost je, da boš kot začetnica s trejdanjem naredila minus ali velko manjši plis kot s holdanjem. Tako kot si že sama 1x omenila je da eno ali dve dobri potezi takoj uničiš z nekaj slabimi.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Meni je samo žal, da sem šla prejšnji reden v tale štos, ne danes. Če gre vse v maloro, ke itak vseeno, drugače bi pa več dobila. Zdej pa eno vprašanje za znalce, tolk je kovancev, menda se ne motim, če mislim, da so nekateri vredni nič in so izmišljeni samo zato, ker se je pogača talala. Se bo potem trg kaj spucal teh kojnov, pa da ostanejo samo tisti ki imajo neko dobro osnovo?

Ja če bodo naredili to kar imajo v white papers, potem bodo obstali in bili uporabljeni za ta namen, če ne potem bo šlo na 0 in bo projekt propadel. Zato pa investiraj dolgoročno v projekte, ki imajo dobro tehnologijo in svoj blockchain. Glih tako kot vlagaš v delnice. Verjetno pogledaš kako stoji podjetje, kdo ga upravlja, kaj so na skupni seji objavili td...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Citat:
Uporabnik prijam pravi:
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Meni je samo žal, da sem šla prejšnji reden v tale štos, ne danes. Če gre vse v maloro, ke itak vseeno, drugače bi pa več dobila. Zdej pa eno vprašanje za znalce, tolk je kovancev, menda se ne motim, če mislim, da so nekateri vredni nič in so izmišljeni samo zato, ker se je pogača talala. Se bo potem trg kaj spucal teh kojnov, pa da ostanejo samo tisti ki imajo neko dobro osnovo?


Če se boš preveč obremenjevala s prvim stavkom potem je bolje, da zaključiš. V nasprotnem primeru pa če mislih holdat taka korekcija ni problem, ker se bo trg pobral. Če pa misliš trade-at pa to odpriporočam glede na sam začetek. Oziroma velika velika verjetnost je, da boš kot začetnica s trejdanjem naredila minus ali velko manjši plis kot s holdanjem. Tako kot si že sama 1x omenila je da eno ali dve dobri potezi takoj uničiš z nekaj slabimi.
Ponavadi je obratno - 5 ali 10 dobrih potez uničiš z 1 slabo
smile-1.gif
Vsaj pri meni.
Tako da sem se odločil naredit en soliden portfolio potem pa hodlat in čimmanj prodajat.
 

B81

22. jul 2007
34.437
8.923
113
Jaz isto, sploh ker sem kupil xvg pri 0.005 in jih polovico prodal pri 0.10 in potem kupil nazaj pri 0.15. Sicer sem dal nekaj v btc, ampak jih imam pol manj zdaj
smile-1.gif