Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
450
83
Kar dobro si povzel te, ki so bolj 100%, dodal bi še recimo OMG. Js držim še Wings, TenX, pa Byteball(Bytes). Ampak v njih imam bolj tam 300€, ne pričakujem čudežev, čeprav Byteball je bil že preko 1000$ ob večjem pumpu.

ICN je pa tak, da ljudje ne vedo kakšen pomen še ima, sedaj ko prodajajo še BLX, v vrednosti pa stagnira, ampak enih 200 kovancev držim, če bomo šli kdaj na 10€ :D

V SNC pa js osebno ne bi vlagal.
 

f5jfreak

Pripravnik
27. maj 2017
65
0
6
še nekaj me zanima...sedaj mam nekaj eth kupljenih na krakenu. Če bi jih hotel nekaj prestaviti na drugo borzo, recimo na bitstamp ali moram plačati provizijo ali ne?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
se strinjam da je ICN super projekt, dobra tehnologija in vse ampak... na koncu koncev trg odloča kaj je uspešno in kaj ne in zaenkrat ne vidim tukaj nekega napredka.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.093
113
39
MB
za take kot si ti, je zadnji janijev post na redditu kot ata na mamo
smile-1.gif
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Tako je. Bittrex ima hudiča in pol. Kupujem pa tako da si naložim keš na bitstamp, tam kupim btc ali eth in potem tisto nakažem na bittrex. Ne vem kake imajo kaj opcije za direkt spravit keš gor.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Hehe

Sej to ja:))

Icn ni projekt ampak je produkt, za vse nas ki nimamo pojma o kriptovalutah. Vzem si cajt, pogooglej kaj dejansko oni trzijo. Ce pa to ni revolucija, sploh blockchain.one pol pa res ne vem.

Ti sam nal grafe pogledas pa mal brihtola bokseš a:)
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.093
113
39
MB
po moje niti to ne ... pač malo pogledaš pa keri ico ma lepo ime pač zarineš tja
grin1.gif


iconomi je v drugi stratosferi kot pa 99,9 % icojev ki jih tišite v tej temi pa limate refferal linke
smile-1.gif
a od nobenega noben prebral niti whitepapera niti nič.

sicer pa ne vem zakaj se trudit, ceneje dobim icn, boljše za mene
grin1.gif
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Ce 1% kapitala ki se danes vlaga v klasicno ekonomijo, skladi, zlato, delnice ipd gre skozi blockchain.one v kripto svet je iconomi zmagal. A se to bo zgodilo? Mislim da ja in da je samo vprasanje casa kdaj.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.093
113
39
MB
ja do jutri nebo 250 %, tak da jaz bom prodal pa raje kupim digibyte
grin1.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Eh fantje umirte se, zgleda da ste tud vi mal brihtola prevec pojedl. Tko kot si napisal: a bo iconomi zmagal, mislim da ja. Tocno tako - mislis da ja. Vmes se lahko zgodi se cuda stvari. Tudi jaz imam kar nekaj icnja kupljenega ampak, ce me kdo vprasa kam vlozit ta trenutek, mu ga pac ne svetujem, ce upa na hiter zasluzek.
 

Natko

Pripravnik
16. sep 2016
61
0
6
Citat:
Uporabnik crnobog pravi:
Tako je. Bittrex ima hudiča in pol. Kupujem pa tako da si naložim keš na bitstamp, tam kupim btc ali eth in potem tisto nakažem na bittrex. Ne vem kake imajo kaj opcije za direkt spravit keš gor.

In kako na bittrexu oddaš nakupno naročilo v eth? Kolikor vidim je edina opcija oddaje nakupnega naročila v btc-ji (ali pa ne najdem prave nastavitve...
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
ksz.

Jaz b iv tem trenutku stavil na ICN in NEO.

Danes nabavil nekaj ICN... Nekaj pa šparam za kak ICO.Računam, da podvojim vložek, polovico potegnem ven in menjam za ICN in NEO.
zaslužen NEO vložim še v RedPulse in vajo ponovim.

javim kako se bo izšel ta "gamble"
smile-1.gif


Edit: Brišem ICO Catalyst Enigmo ( nekaj so spremenili pogoje etc...)
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.093
113
39
MB
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Eh fantje umirte se, zgleda da ste tud vi mal brihtola prevec pojedl. Tko kot si napisal: a bo iconomi zmagal, mislim da ja. Tocno tako - mislis da ja. Vmes se lahko zgodi se cuda stvari. Tudi jaz imam kar nekaj icnja kupljenega ampak, ce me kdo vprasa kam vlozit ta trenutek, mu ga pac ne svetujem, ce upa na hiter zasluzek.

ti si popolnoma zgrešil bistvo ... kak ti je to ratalo?

itak noben ne ve kaj bo jutri, lahko severnokorejci bombo vržejo pa je konec
evil.gif


gre se zato, da primerjate stvari, ki se jih ne da primerjat ... na eni strani ene ideje na papirju, kaj želijo določene ekipe naredit .... na drugi strani pa iconomi, startup ki ima produkt, ki ga trži in mu ta produkt dela prihodek ... vidiš da to tvoje ni niti približno isto ?

pa najboljše da še sem prilepim z reddita, ker eni verjetno ne bodo našli:

[–]jani8x 103 točk pred 8 dan*
For all FUDers I'll start with a quote from an article: "First, the bubbly nature of the ICO market seems to favour the ability to tell a story over the ability to create a great product. The risk here is we’ll end up with more “stock promoters” than “product makers.”"
We happen to be product makers and not hype promoters. Because long term product makers surpass hype promoters by a lot.
With all this FUD there is never conversation about fundamentals. Because you can not have ICONOMI fundamentals and FUD in the same sentence. ICONOMI fundamentals are healthy. Yesterday for example we got more than 200k USD into BLX with 308 buy events. It was no spike. Just an average day. With those numbers ICONOMI as a project is 90% cash positive! That means we make 90% of money we burn every day! And we're able to do that because we have a functional product out and a lot more coming in the near future. Now compare that to any other blockchain project or to even any other startup that is less than a year old!