Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.670
6.227
113
Citat:
Uporabnik igi pravi:
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Citat:
Uporabnik igi pravi:
No dejmo bit malce bolj konkretni. Na katerih borzah ste registrirani, da vse to pokrivate? sej vem, obstaja jih cel spisek, ampak spet nebi rad tople vode odkrival
smile-1.gif


In pa na bitstamp sem recimo dal nekaj €. A na drugo borzo naj potem tudi preko sepa nakažem oziroma kupim na bistampu BTC ali ETH in te nekako prenakažem?

Hvala

Jaz sem na teh dveh: (skupaj pokrivata kar dosti)
https://www.poloniex.com/
https://bittrex.com/

Jaz kupim npr. na bitstampu ETH,... ali kaj pač prodajajo, potem pa si to valuto prenakažem na exchange. Izogibam se pošiljanju BTCja ker je "fee" velik.

Razlozi prosim katrei fee je velik za prenakaz btc? Kolikor vem je prenakaz btc na bitstampu free, placa se samo fee za trejd.
https://www.bitstamp.net/fee_schedule/

Ja sam za nakup ETHja je pa trenutni fee NULA.

In tale ETH zadnje dni precej raste... bolj kot gledam me ima, da bi vse prestavil v njega... ampak ja sej vem... razpršeno
evil.gif
To je mene imelo ene 3 mesece nazaj. Ce ne bi prestavljal bi imel danes cca 100% donos, ker pa sem prestavljal je pa 10% donos
smile-1.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.945
755
113
... čisto normalno. čez max. en teden bo kot, da nič ni blo. Je pa LTC lepo preseneto ta teden.
 
Nazadnje urejeno:

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Še vedno ne zastopim. Kaj lahko kdo pove, kako lahko večina valut sedaj pada, kot za stavo. Kaj to vsi jemljejo ven al kaj? Prvih 20 valut vse v rdečem in to konkretno, 3 dni nazaj vse v zelenem in spet konkretno?!?!?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Več zadev naj bi bilo

China just banned initial coin offerings.
Baje nej bi Azijci na veliko prodajal kripto, zaradi finančne krize.
Zgleda bo kar fajn vse skupaj usekalo, Kraken je trenutno recimo unavailable.

Keep calm
nahrung002.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
A in to kar čez noč so Azijci v finančni krizi? 3 dni nazaj so vsi noter dajali, sedaj pa zarad finančne vsi ven?
Glede Kitajske te ne razumem čisto??? Razumem stavek, vendar ne razumem, kaj točno so s to potezo naredili. Če lahko malo več poveš, prosim?

Edit: Aha, Tomi....vidim
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.834
3.855
113
Koncept borze osnovan na ovčjem nagonu oz. kaj ti ni jasno?
evil.gif


Stvar je preprosta, nobena kritovaluta nima realne vrednosti, torej vrednost določa samo trg. Trg deluje po principu ponudbe in povpraševanja. V tole daš še dostopnost trga vsakomur (borzni laiki) in imaš hude padce (folk vidi da nekaj pada in začne panično prodajat) ali pa hudo rast (folk vidi da raste in začne množično kupovat).

Sicer pa tole ni zaenkrat niti p od padca .. na mesečnem nivoju je še vedno konkretna rast. Je pa dejansko vprašanje časa kdaj bo kakšna resna korekcija, padec bitcoina nazaj na tromestno številko bi znal lepo prevetrit trg!
grin1.gif
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.944
3.234
113
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Je pa dejansko vprašanje časa kdaj bo kakšna resna korekcija, padec bitcoina nazaj na tromestno številko bi znal lepo prevetrit trg!
grin1.gif
- Vprašanje časa je dejansko tudi kdaj bo zmanjkalo nafte, pa kdaj bo na zemljo usekal meteor
- Korekcija ni nujno na dol
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ma vse pada zaradi severne koreje nic takega kar nebo v nekaj dneh nazaj. Pac malo panike zaradi jedrskega poskusa. Pa se prodajat so zacel vceraj ko je sel cez 5000usd.
 
Nazadnje urejeno:

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
No pa malo se tud pozna da je popovič vložil kandidaturo za predsednika...
Butterfly effect se temu reče.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Torej viberate sem zamudil, sedaj bo 6.10. na voljo na livecoin. Kaj točno je livecoin? Imam 2 ETH wallet, na coinbase imam tudi ETH-je. Kako kupil preko livecoina?