Novo pri Izimobilu

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Hmmmm, kolegica hotela preverit stanje na Hrvaškem, rezultat sledeč:

Sms na 3388 z vsebino STANJE, sploh ne dobi povratnega sms.
Kaj iz tujine to ne deluje?

Ukazni niz *181# in tipka klic, vrne samo 0,01€ za stanje in nikjer koliko enot je še ostalo.

Od kje jim cifra 0,01???
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Evo še zadnje moje vprašanje glede izimobila oz izimesec
smile-1.gif


Ob nakupu izimesec je bilo gor 6000 enot in bolj berem njihovo stran manj mi je jasno kako lahko dokupim enote, če jih zmanjka.
Nekje piše, da ne moreš v enem mesecu 2x l paketa aktivirat torej še dodatnih 6000 enot, pol je v diskontu za 10€ paket za 10 dni z 6000 enotami....

Je komu zmanjkalo 6000 enot prej kot je bilo meseca konec in kako je dokupil enote?
Predvidevam, da morem kupit v diskontu paket mobilni internet XXL10 in bo samodejno to aktiviralo na računu oziroma dodalo k enotam, ki so še trenutno gor?

Hvala še enkrat vsem za info.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Evo še zadnje moje vprašanje glede izimobila oz izimesec
smile-1.gif


Ob nakupu izimesec je bilo gor 6000 enot in bolj berem njihovo stran manj mi je jasno kako lahko dokupim enote, če jih zmanjka.
Nekje piše, da ne moreš v enem mesecu 2x l paketa aktivirat torej še dodatnih 6000 enot, pol je v diskontu za 10€ paket za 10 dni z 6000 enotami....

Je komu zmanjkalo 6000 enot prej kot je bilo meseca konec in kako je dokupil enote?
Predvidevam, da morem kupit v diskontu paket mobilni internet XXL10 in bo samodejno to aktiviralo na računu oziroma dodalo k enotam, ki so še trenutno gor?

Hvala še enkrat vsem za info.

Dodatne enote kupiš v Izidiskontu
zmaga.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.142
5.753
113
pri taščici
Kako dolgo velja ta popust?
Placilo preko obremenitve banscnega racuna ni problem
V familiji je en prepaid izi uporabnik in bob 4c uporabnik in ce bi oba dobila izi S paket bi bilo sprejemljivo za oba