nakup sup-a

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
Citat:
Uporabnik damjanko pravi:
Jaz mislim da ne more biti nek big deal,.. odnesem danes pokazat pa vidimo kaj in kako,..

Me pa matra starboard touring 12,6 zen,..en je zdaj na bolhi s portoroža,..
DK

ga lahko prideš preizkusit na Zbiljsko .... da te bo še bolj ''matral''
smile-1.gif
 

damjanko

Pripravnik
6. okt 2008
232
17
18
Hmm,.. če mi Air Cruserja vzameš v ceno bi ga pa vzel,..mi je sedel že lanski model, ki ga ima kolega,..
Kako bo z odprodajo po koncu sezone?
DK
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
odprodaja 017 ... nič ne bo, gredo prvo še v rent.
staro za novo ... NO-GO
 

damjanko

Pripravnik
6. okt 2008
232
17
18
Kdaj pa bo odprodaja 2018 spomladi ko pridejo novi? A so ful bogi? Lani sem gledal nekaj Red paddlov in so bili kar v žalostnem stanju, tudi nekater JPji i od SUPkluba so bili bogi,..je pa kolega kupil tega touringa 12,6 in je bil v dobrem stanju,..
DK
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
37336-w1-2.jpg


Zray je meni osebno dovolj kvaliteten sup, pa ne vem ali je dropstitch ali ne... Je pa dvojni laminat. Kako pa je z jadrom oz. surfanjem s tem supom? Je za kaj?! Trenutno se komplet prodaja za okoli 700 eur. Precenjen? Kupoval bom jeseni/pozimi, veslo bom vzel dodatno karbonsko... Predvidevam, da bodo spomladi cene poskočile?!
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
A se da kake nastavke kupit za strešne prečke, da bi napihnjen SUP lahko mirno prevažal na strehi? Sicer ne vem katere prečke točno imam
smile-1.gif

Nekih specialnih nosilcev pomoje ne rabiš, čeprav mislim da tudi obstajajo neke varjante. Na prečke lahko daš gurtne za privezat in je to to. Na ta način prevažam običajne surf deske že leta, sem pa peljal tudi že napihnjen SUP (sicer samo iz plaže do apartmaja). Za SUP vrjetno ne bi bilo večje panike tudi če bi ga dal direktno gor, so pa vsekakor te pene dobrodošle (sploh če se misliš malo dlje peljat in boš gurtne bolj zategoval). No za daljšo vožnjo bi jaz SUP vseeno raje spustil in pospravil
smile-1.gif


Dobiš pa to robo vrjetno v vsaki surf/sup trgovini. Jaz drugače kupujem uglavnem kar v Amodorju na Kodeljevem, se dobi ceneje kot na teh spletnih linkih, čeprav mislim, da je to njihova spletna trgovina. No pri teh malenkostih vrjetno ni razlike, zna biti z welcome bonusom na netu isto/ceneje. Vrjetno boš pa tako ali tako vzel tam, kjer ti bo pri roki.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.125
934
113
Emona / Carnium
Ja, tole bo super, hvala. SUP bi itak bolj tukaj lokalno prevažal, iz KR do Ljubljanice, pa KR - Bohinj in do Rabeljskega občasno...langsam mit genuss
smile-1.gif
 

damjanko

Pripravnik
6. okt 2008
232
17
18
Ni bil,.. bi pa lahko glede na to da sem ga kupil pri njih kak mesec prej in da je puščal verjetno že takrat da bi bilo brezplačno,..
DK
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
KSZ

Iščem dobro veslo za normalen denar. Ni treba da je karbonsko al neki, tam do 100 eur. Kaj kupit?
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.125
934
113
Emona / Carnium
Jst mam tole in sem zaenkrat zelo zadovoljen. Je lahko in pri običajnem šaflanju ne čutim, da bi bilo iz treh kosov.
Drgač pa na bolhi dobiš malo cenejše variante.
 
Nazadnje urejeno:

damjanko

Pripravnik
6. okt 2008
232
17
18
Sup kljub servisu še vedno pušča😢...koliko ljudi v Slo sploh popravlja supe?
Hmm na spoju zdaj pušča še red paddle...
Ali imata slučajno Surf shop in Bananaway istega majstra?
LpDK
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
noben nima serviserja ampak se vsak po svoje sam matra ....
če pušča na istem mestu kot prej ja tako ali tako reklamacija, in pa če ti je puščal pod ventilom in puščanje ni bilo posledica predrtja ampak je bil krivec lepilo pd ventilom je tako ali tako ripoff da so ti to računali.
Če pušča na spoju je zopet stvar reklamacije in bi moralo biti popravilo brezplačno če ne celo kaj več ... odvisno od starosti supa, kontaktiraj RP zastopnika
 

damjanko

Pripravnik
6. okt 2008
232
17
18
Z dopusta lahko sam razmišljam kaj in kako po dopustu... Mi pa tole puščanje ni najbolj všeč...
LpDK
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Kako hitro pa zadeva pusca? Se vidijo le posamezni mehurcki, ali je npr cez noc prazen? Si mi dal kar malo misliti, pa.sem se na svojem preveril, pa zaenkrat vse kaze ok, ceprav pri ventilu tisto lepilo ne izgleda vec v najboljsem stanju...
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
Pri ventilu ni nobenega lepila. Če pa že je, pa je vzrok težav. Ventil ima zunanji, vidni del in notranji kamor zasravfaš zunanjega. In ce pride tukaj vmes lepili potem pušča
 

damjanko

Pripravnik
6. okt 2008
232
17
18
V enem dnevu se sprazni za 5 PSI...
RP pušča levo zadaj na spoju
JP Pa med supom in ventilom...
DK