Kraken

f5jfreak

Pripravnik
27. maj 2017
65
0
6
se mi splača prenesti eth kovance iz krakena na bitstamp? Gledam, da je na bitstampu višja cena za enoto kot na krakenu
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
iconomi je lansiral platformo šele 1 avgusta.

Kovanec se vrti okoli 2.7 - 2.9 prej še slabše, če izvzamemo tiste dva nora meseca...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
za javnost ja, laufa že od prej

edit: en ico kateri se je meni zdel zanimiv in sem plačal 0,1 ethra
grin1.gif
https://substratum.net/ico/
če se bo komu zdelo zanimivo in bo plačal, lahko vpiše v refferal "tomi" in dobi 15 % tokenov zraven
 
Nazadnje urejeno:

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
??

Po kolk je bil pa dec 2016? Aja takrat si mislu pa da je to neki za na kruh namazat
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
bonk.gif


https://coinmarketcap.com/historical/


Še moj referral http://bounty.authorship.com/ref/D8124904/


btw Sveže iz Krakna

Citat:
In order to help mitigate the strain on our platform caused by recent exponential growth, we are delisting some of our illiquid trading pairs and temporarily suspending all advanced order types. These changes will go into effect on Tuesday, August 22 around 6 am UTC (Monday August 21 around 11 pm Pacific).

The following pairs will be delisted with all outstanding orders being canceled

XBT/GBP
ETH/GBP
XRP/CAD
XRP/JPY
EOS/EUR
EOS/USD
XLM/EUR
XLM/USD
GNO/EUR
GNO/USD
REP/USD

The ability to create new advanced orders will also be temporarily suspended (so you will only be able to create basic limit and market orders)

Open orders will remain open until cancelled or executed, but you will no longer be able to create new orders in any of the following advanced types:

Stop Loss
Take Profit
Stop Loss, Take Profit
Stop Loss, Take Profit Limit
Stop Loss Limit
Take Profit Limit
Trailing Stop
Trailing Stop Limit
Stop, Limit

This suspension is temporary only. Advanced orders will return in a month or two as soon as we are better able to process them. We know that many of our clients like the advanced orders, but they are used much less frequently than basic limit and market orders while taking more system resources to process.

The above changes will go into effect on Tuesday, August 22 around 6 am UTC (Monday August 21 around 11 pm Pacific).

We apologize for the inconvenience but we think that immediate action is needed to help alleviate the current strain on our platform. We may take further action if these changes aren’t enough. Our overall plan is to reduce the load on our current platform until upgrades can be made that will enable us to smoothly scale capacity.

Thank you for choosing Kraken,

The Kraken Team
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
moj prvi vstop je bil aprila po 1.85€ potem je rasel čez 5€. Še zdaj ne vem, kaj se je takrat zgodilo. Potem sem špekulativno držal kovanec do lansiranja platforme in sicer 1 avgusta letos...

Špekulativno sem mislu da bo tam okol 5-10€. No težave z Kraknom je bil razlog za prodajo, ker sem naštimal order, ki ga nisem mogel skenslat.

Still icn me je osebno razočaral, čeprav sem naredil plus. In ja priznam, naivnost ali kaj mislil sem, da je to neki za na kruh namazat. Požtrost me je stala da nisem prodal vsaj po 4.7€ ko je padal iz 5.

Skratka jebiga...
Ta tema je pa top. Pa ne zato ker sem jo jest odprl, ampak ker je top poslušat mnenja userjev.

Če še malo damo na temo, zdej kraken pošilja po šalabajziranju tole po mailih.

Citat:
Previous Updates
Update
Site performance is greatly improved for about 24 hours now, but we are keeping this incident report open and continue to monitor in case further work is needed.
Aug 20, 19:40 UTC
Update
We are still working to improve site/API stability and do not have an ETA for when it might be resolved. Some individual services have been offline or intermittent, which is why some clients have reported being able to login but not able to see their account info or not able to withdraw.
Aug 19, 15:32 UTC
Monitoring
The site/API instability has been improved but we are continuing to monitor.
Aug 18, 16:59 UTC
Investigating
Many clients are seeing a slow response from site or API and in many cases not able to connect at all. We are investigating and working to resolve.
Aug 18, 14:16 UTC
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Z icn js se pocakam, da pride na binance in ce bo cena kaj narasla, ce ne pa tudi prodam vseskupaj. Imam pa bolj malo, cca 200 kovancev. Tudi drugace se igram z nizkimi vsotami. Sem sicer naminal cca 9-10btcjev (pretvorba iz altcoinov) tam leta 2014, ampak seveda prodal, ko je bil btc se cca 500€ :D
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Drugace drzim nekaj v Wings, cca 250€ v byteballs, ki po mojem mnenju ima potencial (dont ask me why, sem ga pa kupil ze ko je bil 0.0195btc), icn (ze zgoraj omenjeno) in trenutno eth (se mi zdi najbolj stabilno + se vedno potencial za rast).
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Citat:
Uporabnik gustav pravi:
Daj povej še zakaj se ti je zdel zanimiv?

- ker ne potrebuješ nekega določenega števila coinov zato da imaš node
- ker je taka stvar, da bi verjetno lahko dobila zelo širok user base
- sploh ob predpostavki da bo zadeva "one click" za nastavitev in boš že lahko gostoval stvari pri sebi
- cenejša in decentralizirana rešitev v primerjavi z običajnim gostovanjem

še povzetek iz whitepapera

Substratum Solves a Global Problem:
• Privacy / Security / Encryption on the Blockchain
• Decentralized Storage & Serving of Content
• Decentralized DNS
• Development Tools (API / SDK) for the Decentralized Web
• Net Neutrality – equal and fair access to all sites for all people
• Breaking Down of International Borders
• Revolutionize the Way Hosting Costs are Managed and Paid
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
trenudno imam vse na bitrexu v cfi, deloma kupljen po 0,078€ deloma po 0,1568 €. Imam kvoto na eth 0.00072 na eth. Če se proda pustim tudi jest vsaj do oktobra v eth....

Samo icn-ja sem imel čez 9 tisoč. Ko mi je Tomi povedal za NEO me kr zvije kakšno rast je imel. Nobenega kovanca pa nisem uspel v začetni fazi kupit.

Tega mi še ni ratal. Mogoče sem najbolj zadel ravno z CFI ko je močno padel.

Mal sem gledal tudi napovedi, nekateri pravijo da bo eth začetek septembra okol 1000$ konec septembra pa okoli 1350$. Glede na zdajšno vrednost dvomim.

Nikoli pa ne veš, poglej samo BTC. Je pa res pomoje najbolj varno imeti v ETH-ju.


Še to. bi pa začel špekulativno vladat v nove nastale kovance, kot je recimo Tomi. Seveda bi lahko več vlagateljev kometniralo perspektivnost raznih kovancev.

Da vložiš tam po 5eth in čakaš kaj bo.

Sam sem bi preveč oskogleden in delal samo z icn, cfi, eth in btc.
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
jaz se poigravam z idejo, da prodam toliko da naberem 10k za polog na bitconnect za 120 dni, ampak to je pol skoraj 80% mojega kripto portfelja, ki bi ga sicer z dnevnimi obrestmi kupoval nazaj ... hmmm
grin1.gif
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik optiplex pravi:

Še to. bi pa začel špekulativno vladat v nove nastale kovance, kot je recimo Tomi. Seveda bi lahko več vlagateljev kometniralo perspektivnost raznih kovancev.

Da vložiš tam po 5eth in čakaš kaj bo.

Sam sem bi preveč oskogleden in delal samo z icn, cfi, eth in btc.

Zanimiva ideja tole o špekulativni vlogi!
Jaz sem špekulativno kupil 10 dni nazaj 10.000 komadov SNC po 0,03 usd..trenutno donos dobrih 100% (vmes je tečaj ponorel in šel par dni nazaj celo že na 0,17 usd,in seveda sem se kot ponavadi vsi v takih trenutkih zaj...in ga nisem prodal),zdaj pa da vidimo kaj bo v prihodnosti iz tega...

https://coinmarketcap.com/assets/suncontract/
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Včasih pa ne zgolj požrešnost temveč pri taki ceni ni dovolj kupcev, ki bi zadevo sploh kupili. Torej tečaj pride do določene meje, ampak z zelo majhnimi količinami nakupa oz. prodaje. Max. cena se ustvari, dejansko pa tudi če bi želel prodati pri taki ceni nebi mogel.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Citat:
Uporabnik f5jfreak pravi:
Zdravo

Nekaj me zanima. Nekateri vidim, da imate več vrst valut kupljenih, ki pa jih ne prodajajo vse na eni borzi. Ste potem registrirani na večih borzih in imate na vsaki nekaj kupljeno ali je kakšna druga pot do teh valut, ki so razpršene po različnih borzah? LP

Ali pa preko shapeshift menjaš iz svojga walleta...
 
Nazadnje urejeno: