Policija

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Sem ze objasnil, da mi gredo vsi ti izvajalci, ki se zadnje čase omenjajo (Četnik, četnikuša in ustaš) na kura.c in tudi v sanjah ne bi poslušal njihovih "pesmi"..zataknejo si jih naj nazaj u šupak, odkoder so prišle.
Moje vprašanje je bilo bolj to, kako komentiraš izjave bosanskih intelektualcev o prepovedi Perkoviča v Mostarju..
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Sem ze objasnil, da mi gredo vsi ti izvajalci, ki se zadnje čase omenjajo (Četnik, četnikuša in ustaš) na kura.c in tudi v sanjah ne bi poslušal njihovih "pesmi"..zataknejo si jih naj nazaj u šupak, odkoder so prišle.
Moje vprašanje je bilo bolj to, kako komentiraš izjave bosanskih intelektualcev o prepovedi Perkoviča v Mostarju..

Moje mnenje velja za vse in povsod. Dokler tam lahko nastopajo drugi fasisti lahko tudi on. In tudi obratno... Vse ali nikogar. Fasizem je fasizem. Vse drugo je populizem in driskanje.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Narobe.

Tudi drugim, če bi javno nosili in uporabljali prepovedane "geste", bi bilo potrebno prepovedati.

Poglej si, če lahko, že omenjen prispevek na ORF II, kjer vsaj približno razsvetljeni ljudje obsojajo avstrijsko državo, ker ne ukrepa.
In to je tisto kar bi moralo skrbeti - popolna ignoranca sedanjih odgovornih, do obsojanja ekstremizma. Oziroma še huje - opravičevanje "izvornega greha" z obsojanjem vrednimi dejanji "drugih".
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Narobe.

Tudi drugim, če bi javno nosili in uporabljali prepovedane "geste", bi bilo potrebno prepovedati.

Poglej si, če lahko, že omenjen prispevek na ORF II, kjer vsaj približno razsvetljeni ljudje obsojajo avstrijsko državo, ker ne ukrepa.
In to je tisto kar bi moralo skrbeti - popolna ignoranca sedanjih odgovornih, do obsojanja ekstremizma. Oziroma še huje - opravičevanje "izvornega greha" z obsojanjem vrednimi dejanji "drugih".

Res?
u116141-306651_bora-etnik_show.jpg

bora-corba.jpg

priden.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Maš težave z razumevanjem?

Rekel sem, da bi tudi drugim morali prepovedati nastope, vkolikor imajo izpade. In ja - Bora s tem svojim afnanjem nima kaj iskati na odru kakšne normalne države. Če naši (ali kateri drugi) niso sposobni tega narediti je tam problem.

Ne more pa zato Thompson prosto nastopati in se dreti "Za dom spremni" in razlagati, da je to "starohrvatski pozdraf" in da je zato OK.

Pade pod isto rubriko kot oni as včeraj na ORF II (v črno oblečeni čiča z črno čepico na glavi) in razlaga, da je po današnjih spoznanjih, Hitler v bistvu pozitivni lik, ki je hotel vpeljati red v Evropo.
bonk.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.968
5.705
113
blizu močvirne prestolnice
Seveda je bila nezakonita. Žalostno da ljudje ne vidijo kam nas pelje ta levo fašistična država in njeni mnz,, pravosodni,... cucki. V tej temi je Utiševalec lepo napisal pa je extremni levičar. Ko se enkrat prepovedi začnejo nismo več v demokraciji. Meni je vseeno če je una katera dobiva veliko penzijo za nič dela prepevala o zvezdi, enakopravnosti...toda dovoliti je treba tudi nekemu hrčku pa čeprav ga nekateri smatrajo za nacista.
btw, zakaj za vraga moramo mi plačevati za politično odločitev ? Kar snecer in podobni naj plačujejo.
 
Nazadnje urejeno:
13. jul 2011
2.677
625
113
Vsebinsko se sodišče sploh ni opredeljevalo, ker to ni bil predmet tožbe.
Postopek odpovedi pa je bil očitno nezakonit. Nič novega in presenetljivega. Policija je bila zlorabljena in najbrž lahko kar mirno trdim, da je bilo o odpovedi koncerta odločeno zelo hitro po napovedi organizacije, policija pa je imela nalogo čakati s prepovedjo do skrajnega roka in zavlačevati, da bo šel datum mimo.
Organizator bo najbrž dobil nekaj odškodnine, mi bomo pa (spet) plačali in karavana bo šla mirno naprej - do naslednjega računa.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Pravniki o zadevi Thompson: Država ljudem zanika osnovne pravice
http://siol.net/novice/sloveni...-pravice-445465
Citat:

Toplak, Teršek, Avbelj: Taka argumentacija odraža popolno nerazumevanje prava

"Država ljudem zanika osnovne pravice, ki jih imamo vsi in povsod, na ulici, v gostilni, doma in seveda tudi na športnih ali glasbenih prireditvah," opozarja izredni profesor za ustavno pravo na Univerzi v Mariboru in na Alma Mater Europaea Jurij Toplak. "Take neumnosti, da jo imamo le na shodih, ne slišimo niti od študentov v prvem letniku pravne fakultete. Če bi to bila izjava študenta, bi bilo smešno. Če je to stališče države, pa ni smešno. Je zastrašujoče," meni Toplak.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
Ja pol pa Supermoto....KTM Duke mk.2 alike......

 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
Zakaj rineš v extreme......kaj od tega vidiš na mojem posnetku?

Barehands & cohones.......pa da te država zadaj pokrije zakonsko (poškodbe / škoda / pravna zaščita)

Mamo mir prej ko v letu dni