Kater telefon bi priporočali

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.439
243
63
@jtfc

Xiaomi ne izdeluje vodotesnih telefonov, vsaj po IP67 standardu ne. Edini telefon, ki je "vodoodporen" na pljuske vode, tako to imenuje Xiaomi, je njihov model GsmArena . Je malo nad tvojim budgetom, ampak trenutno v FlashSell. Če naročaš na GearBest obvezno izbereš PriorityLine EU, ker je najmanjša možnost za kakšne dodatne stroške.
 
Nazadnje urejeno:

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.439
243
63
@forgot1

Če želiš kljub skromnim zahtevam kvaliteten telefon z velikim FHD zaslonom, je Xiaomi Note 4 ena boljših opcij. V za 199€ , vsi več kot odlični telefoni za nezahtevnega uporabnika ...
 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.606
6.346
113
Kakšen pa je zahteven uporabnik pri mobilni telefoniji? Da vidim kam pašem...
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.343
383
83
Ce prav vidim Mi 6 ne podpira lte banda 20. To je potem omejeno uporabno pri nas, sploh za uporabnike telemacha?
 

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.439
243
63
To bo pa držalo, kot gledam ima Telemach vse LTE bazne postaje Band20 ...

@Fadil: to pa vsak zase ve kako zahteven uporabnik je!
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Od androidov? Jaz sem dobil novega LG G6 za 410 eur preko bolhe. Razen tišjega zvočnika in presneto laggy kamera vmesnika??!?!, je ostalo top, predvsem zaslon in velikost telefona glede na velikost zaslona. LG launcher sem zamenjal z arrow launcherjem, snapdragon 821 pa je še vedno zelo soliden proc. Ni pa tako hiter kot sd835 v samsungu s8.. Pri samsungu me najbolj moti ukrivljen zaslon.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Tudi sam sem ravno delal domaco nalogo kaj kupit do 500. Oneplus 5 zmaga in ga bom vzel v kratkem
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.343
383
83
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Od androidov? Jaz sem dobil novega LG G6 za 410 eur preko bolhe. Razen tišjega zvočnika in presneto laggy kamera vmesnika??!?!, je ostalo top, predvsem zaslon in velikost telefona glede na velikost zaslona. LG launcher sem zamenjal z arrow launcherjem, snapdragon 821 pa je še vedno zelo soliden proc. Ni pa tako hiter kot sd835 v samsungu s8.. Pri samsungu me najbolj moti ukrivljen zaslon.

Dafaq? Se pravi je omejeno uporaben pri dveh, za vecino uporabnikov najpomembnejsih prvinah?
Meni se sicer tudi zdi best buy, za 400€ dobis 64GB dual sim verzijo - recimo tule
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Zvočnik ni tih, je pa tišji kot v iphone 7 ali samsungu s8. Kamera dela res lepe foke, nažalost pa je ui finder prepočasn in zgleda češko..
 

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.439
243
63
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
ksz

Kaj kupiti v rangu 400-500EUR?

V tem cenovnem rangu defenitivno OnePlus 5, ki za ta denar ponuja največ (od kvalitete materialov, izdelave, strojne opreme, performansa).

TESTI: klik

Najceneje dobiš OnePlus 5 za 410 &#8364, Global verzija, ki je obvezna. Tudi trgovina je preverjena in pravzaprav ena najbolj sigurnih za naročanje iz Azije.

Pri pošti obvezno izbereš Priority Line EU, kjer je verjetnost dodatnih stroškov najmanjša, osebno mi je do sedaj še vse šlo skozi ...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Kaj ko bi kdo se kako grajo napisal na telefon ki ga ima. Ne mi rect, da so vsi brez napak.Mislim da sem samo od enega alterja prebral kritiko cez telefon.
Evo, moja kritika na oukitel. Vem da je cisti budget, ampak ko prizges ledico, pa tudi toliko ne spravi od sebe kot sveca. Mislim da je to najslabsa ledica v vseh 7 letih pametnih telefonov (al koliko ze).
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Kako pa je z garancijo, če ga vzameš iz kitajske? Ker če kupiš v EU, je tudi servis tukaj. Je v tem primeru tudi?
 
22. jul 2007
12.768
1.299
113
123
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Od androidov? Jaz sem dobil novega LG G6 za 410 eur preko bolhe. Razen tišjega zvočnika in presneto laggy kamera vmesnika??!?!, je ostalo top, predvsem zaslon in velikost telefona glede na velikost zaslona. LG launcher sem zamenjal z arrow launcherjem, snapdragon 821 pa je še vedno zelo soliden proc. Ni pa tako hiter kot sd835 v samsungu s8.. Pri samsungu me najbolj moti ukrivljen zaslon.

Dafaq? Se pravi je omejeno uporaben pri dveh, za vecino uporabnikov najpomembnejsih prvinah?
Meni se sicer tudi zdi best buy, za 400€ dobis 64GB dual sim verzijo - recimo tule
Zanimive cene, ali je že kdo kaj naročil pri njih?
 

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.439
243
63
Pač še ena izmed mnogih kitajskih trgovin, warehouse v HongHongu, glede na TrustPilot, kjer je ocenjena s 3/5 nekaj srednjega kar se zadovoljstva kupcev tiče.

Glede garancije je pač v večini primerov tako, da je treba nazaj v trgovino poslat, ampak je danes poštnitna precej ugodna (10€) tako da ne predstavlja hudega stroška glede na bistveno bolj ugodne cene. Sam sem imel precej sreče, že veliko naročal, do sedaj vse delovalo tip top, le nek nosilec za telefon sem reklamiral, pa so mi glede na fotografije in opis napak kar še enega poslali ...
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Kaj pa Nokia 8 za cca 500 €? Na GSM areni je dobro ocenjena, sploh fotoaparat.
 

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.439
243
63
Tale zaključni opis dobro povzame Nokio 8:

The Nokia 8 isn’t the best phone on the market right now, but it offers a lot of the features you expect from a great device in a well designed package with a retro name.

You’re paying a lot for the Nokia brand here considering it’s a bit more expensive than alternatives such as the Honor 9 and OnePlus 5, but if you’re okay with that this is worth the money you’re paying.

There’s a good camera setup, some fun features such as the #Bothie mode and the phone is well designed with a gorgeous QHD display on the front of the handset.

Alternatives such as the OnePlus 5 and the Honor 9 offer very similar features and designs for less money. But if you want to use the Nokia brand as your daily phone and like what’s on offer here, you’ll want to go for the Nokia 8.

It’s not the best phone of the year, but it offers a lot of the features we like to see in the best phones out there.