Kater telefon bi priporočali

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Iphone 7, če želiš, da dela vse kot mora, če se ti ljubi zafrkavati s telefonom(prve serije nokij naj bi serijsko crkovale) in operacijskim sistemom android pa vsekakor Nokio 8. Ni švoh. Če nebi bil IOS fanatik, bi izbral Nokio 8 in super nadmočni android.
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.396
3
38
Oj,

v firmi častijo 150,00 neto za nov telefon. Se pravi 183,00 z DDV. Pogoj je nakup v Sloveniji in garancija.
Do sedaj je bila v uporabi Nokia 920 celih 6 let in sedaj jo daje baterija (OK programov je tudi vedno manj).

Rabim telefon za klice, 2 x mail, offline navigacijo 5 x letno (predvsem izven EU) in baterija vsaj dva dni pri normalni uporabi. Razni YB, FB, igre, brskanje po netu in podobne je sicer v uporabi ampak ni nek velik faktor.

Na netu hvalijo Xiaomi redmi 4x.
http://www.wayteq.si/trgovina/si/mobilni-telefoni/375-xiaomi-redmi-4x.html

Imate v rokavu kakšno boljšo alternativo za naslednjih par let?

Hvala!
 
Nazadnje urejeno:

Carlito149

Pripravnik
18. apr 2008
978
0
16
Razmisljam na prehodu na android. Zanime me, ce kupim Galaxy S8 v tujini ali velja garancija tudi pri nas?
Ima android kaksen podoben odjemalec poste kot ios, ker sem res zadovoljen z njim?
 

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.448
243
63
Citat:
Uporabnik Smjs pravi:
Oj,

v firmi častijo 150,00 neto za nov telefon. Se pravi 183,00 z DDV. Pogoj je nakup v Sloveniji in garancija.
Do sedaj je bila v uporabi Nokia 920 celih 6 let in sedaj jo daje baterija (OK programov je tudi vedno manj).

Rabim telefon za klice, 2 x mail, offline navigacijo 5 x letno (predvsem izven EU) in baterija vsaj dva dni pri normalni uporabi. Razni YB, FB, igre, brskanje po netu in podobne je sicer v uporabi ampak ni nek velik faktor.

Na netu hvalijo Xiaomi redmi 4x.
http://www.wayteq.si/trgovina/si/mobilni-telefoni/375-xiaomi-redmi-4x.html

Imate v rokavu kakšno boljšo alternativo za naslednjih par let?

Hvala!

Sicer ok opcija, ampak sorodni model Xiaomi Note 4 je boljši na vseh bistvenih področjih in v okviru budgeta.
 
Nazadnje urejeno:

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.448
243
63
Če kdo kupuje v tujini pa je ta hip zelo dobra cena za bestbuy telefon do 250€, Xiaomi Mi A1 za 175€ s kodo: BlackfridaySI18

PriorityLineEU da gre skozi brez dodatnih stroškov ...
 

ant

Pripravnik

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik Tomsonman pravi:
Citat:
Uporabnik Smjs pravi:
Oj,

v firmi častijo 150,00 neto za nov telefon. Se pravi 183,00 z DDV. Pogoj je nakup v Sloveniji in garancija.
Do sedaj je bila v uporabi Nokia 920 celih 6 let in sedaj jo daje baterija (OK programov je tudi vedno manj).

Rabim telefon za klice, 2 x mail, offline navigacijo 5 x letno (predvsem izven EU) in baterija vsaj dva dni pri normalni uporabi. Razni YB, FB, igre, brskanje po netu in podobne je sicer v uporabi ampak ni nek velik faktor.

Na netu hvalijo Xiaomi redmi 4x.
http://www.wayteq.si/trgovina/si/mobilni-telefoni/375-xiaomi-redmi-4x.html

Imate v rokavu kakšno boljšo alternativo za naslednjih par let?

Hvala!

Sicer ok opcija, ampak sorodni model Xiaomi Note 4 je boljši na vseh bistvenih področjih in v okviru budgeta.

Za email si pa kar Outlook gor daj, pa bo vse OK.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Citat:
Uporabnik Tomsonman pravi:
WkWorld Z3310 - kopija nove Nokie 3310, a boljši, kupon zniža ceno telefona na 10€: KODA = Unlockedphone

Sem naroču za tastare, eden ga bo že vzel. Bom prvič v življenju nokio imel
hysterical-1.gif

En mesc telefona pa od nikjer. Sem tisto najcenejšo poštnino izbral. (itak pri telefonu za manj kot 10€).

Če bi resen telefon naroču, ki ga naročim zmeraj, ko ne gre drugače.... bi se mi trgalo.

Dobil pred parimi dnevi....


1) Kot prvo me je zmotilo, da je ohišje barvano. Ob uporabi se bo orenk zdrgnilo. Sem upal, da bo zabrizgano iz barvaste plastike.

2) kamera je tolk slaba, da tudi če je ne bi bilo

3) Baterija komot zdrži več kot teden, vsaj po 2 dnevni uporabi vidim.

4) Je dual sim in ima prostor za spominsko kartico. (komot ga uporabljaš kot mp3 player).

5) Software še od daleč ni nič podoben nokiji. Mislim, da ima samo 4 boge menuje. Pa 2 melodije zvonjenja, 2 melodiji za sms-e).

5) Telefon zgleda tolk cool.... da bi lahko kako tako zadevo naredili, da bi ga lahko na obesek dal. (panasonic gd50 je imel luknjo na enem vogalu).

Se res, da so tudi v hoferju ali big bangu podobni telefoni za 15€, samo tale še zgleda en tolk cool.

Če bo kdaj kak model na steroidih v podobnem ohišju, mislim da bi bilo vredno za rezervo imet kaj takega.
 
Nazadnje urejeno:

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.448
243
63
Kode niso potekle, še niti niso bile aktivirane, verjetno nekje od 11h dalje ...

Za poštnitno pa obvezno PriorityLine EU, gre praktično vedno skozi ...