Samsung S7 - opozorila na lock screen?

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Še komu ne prikaze obvestil Skypa na lock screen ?

1. Če gledam v prižgan lockscreen, se opozorilo oziroma delček njega pojavi za četrtino sekunde, v nastavitvah je nastavljeno da so opozorila vključena, "ne moti" ni prižgan, vsa ostala opozorila delujejo bp, tudi na Samsung Gear-u dobim obvestilo, vendar na telefonu pa ne.


2. Kaj naložiti da bo Chrome prepoznal telefonske številke ? Pred tem sem imel iOS, tam je zaznal 99% številk za klicanje , da si samo kliknu, tukaj se mi zdi da zazna 1%
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Ja, ti ostanejo

Komu? Tebi al Perotu?
smile-1.gif


No tudi meni ostanejo vsi, tudi Viber, Skypa pa nimam. Se pa pri Viberju mislim da nastavi v settingih pod Notifications: Show message preview? Je to to?

Aja pa idi še na telefonu pod Nastavitve ter nato Obvestila in poglej če imaš Viber na ON.

Pa idi še pogledat v Nastvitve, Zaklp zaslona in varnost ter Obvestila na zaklenjenem zaslonu ter poglej če imaš vklopljen Viber in Skype...

ČE imaš vse to probaj HARD RESET
 
Nazadnje urejeno:

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Meni ostanejo. Odgovarjal sem pa na tvoje vprasanje, ce sms-i in maili ostanejo.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Na S8 je en bug, da ne pokaže določenih notifikacij na lock screenu v kolikor imaš always on display nastavljen na schedule (se pravi, da ga recimo ponoči ugasne...). Da ni tukaj kaj podobnega?
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Hmm ostalo vse dela kot mam nastavljeno, samo za skype ga biksa.

Je pa finta da dans je pa bil notification, pa nic nisem spremenil 😂
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Pri mojem S7 se isto zgodi za aplikacijo RTV4D. Po moje je kriva tista programska oprema, ki pomaga pri varcevanju energije in ugasa aplikacije v ozadju. Mene telefon obvesti, katere aplikacije bo zaprl. RTV4D pa potem flasha po ekranu
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Tole je se vedno aktualno, ima kdo resitev?

. Kaj naložiti da bo Chrome prepoznal telefonske številke ? Pred tem sem imel iOS, tam je zaznal 99% številk za klicanje , da si samo kliknu, tukaj se mi zdi da zazna 1%
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Tole je se vedno aktualno, ima kdo resitev?

. Kaj naložiti da bo Chrome prepoznal telefonske številke ? Pred tem sem imel iOS, tam je zaznal 99% številk za klicanje , da si samo kliknu, tukaj se mi zdi da zazna 1%

Da ne smetim drugje. Imam S7 od lani julija in že kakšen mesec dni se baterija prazni precej hitreje kot se je prej. To v praksi pomeni, da pade čez noč za več kot 20%, čez dan pa v nekaj urah iz npr. 80% na 30. Aplikacij imam malo oziroma vse tako kot prej. Telefon je vsaj eno uro na dan v avtu na broditu in do sedaj je bil tako skoraj vedno na 100%, ko sem prišel v službo ali domov, ampak sedaj pa ni več tako. Je lahko problem baterija in bo potrebno menjati ali je lahko kakšna programska fora. Če gledam porabo baterije, vse aplikacije v nekaj urah pokurijo zgolj nekaj procentov in se nikjer ne vidi, da bi kaj drastično kurilo. Telefon pa tako po občutku dela še vedno tako hitro kot eno leto nazaj, nič se ne zatika, pač dela tako kot mora.

Jernej
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Resetiraj pa na novo vse aplikacije.

Se praviš, da jih nimaš veliko.

To res ne, ampak so pa notri pomembne nastavitve... V bistvu se bolj nagibam k prenosu vsega na nov telefon (LG G6) in potem glavni reset. Če pa to ne bo pomagalo, pa verjetno menjat baterijo. Telefon je po enem letu še povsem v redu in bi ga imel še nekaj časa oziroma bi se hitro našel kakšen uporabnik, ki bi do konca izkoristil njegove procesne zmogljivosti pri igricah
smile-1.gif
. A z aplikacijo na LG in ustreznim USB kablom (mislim, da eden iz mikrotikovih routerčkov ravno paše) bi se dalo vse prenesti oziroma vsaj tiste programe z nastavitvami, ki jih vseeno ne bi ponovno vnašal.? SMSe in klice sem prenesel že z drugim programom, slike tudi niso hud problem (razen da jih je veliko), pa še to se mi zdi, da jih imam na SD kartici in samo prestavim. Imenik je pa tako ali tako že v oblaku.

Jernej