Hamburger ?

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.408
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Sam nisem noben poznavalec hamburgerjev, ampak zadnjič sem bil za časa malice v Kamniku in sem rekel sam sebi, da poizkusim. Jedel sem 666 burger, srednje pekoč in mi je bil všeč. Pred časom sem jedel na Viču, Hood burger, pa mi je bil v Kamniku boljši in mislim da je bil tudi večji.

Nimaš ti holesterola in si začel bolj zdravo živeti? Spet si glavni pri junk foodu?
grims-1.gif

Si ti zdravnik?
Pa glavni pri junk foodu? Na 2-3 leta pojem kakšen hamburger in sem že glavni...
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.408
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Pa kaj se razburjas, treba te malo jebat
evil.gif

Za jebanje tipov imaš drugo temo.
Klikni forumskega kolega ''andreyyy'', pa ti bo z veseljem nastavil, ali pa ti njemu.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Citat:
Uporabnik ptil pravi:

No, burgerji stanejo neverjetnih 13 evrov (se mi zdi, da še Pop's Place nima takih cen), manjši so kot npr. pri Larsu in Svenu, postreženi so na tistih hipster črnih kvazi kamnitih ploščah, s katerih se vse cedi dol...

Mogoče so Skandinavci, za tamkaj so to nekje primerne cene.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Zadnjič končno uspel v punkt v Kotljah. Pozitivno presenečen. Chicago burger je bil vrhunski Američan pa malo manj. Ampak definitivno eden boljših pri nas (chicago)
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Mene je tud fesjt pozitivno presenetla.

KSZ
DANES je ob 18:00 pri Hoodu rockabilly koncert. Grem uživat v pivu, burgerju in dobri muziki. Pridte kej mim :D
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
A je kdo probal ta argentinski sendvič od Hooda, ki ga imajo v dobrodelni akciji? Ne morem se odločit, če bi ga zagriznil ali ne...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Ne morem se odločit, če bi ga zagriznil ali ne...

Res al kaj? Sprašuješ nas da ti naj povemo če naj ti poskusiš določen sendvič v določeni luknji? Človek pa kako se ti sploh za kaj druga v življenju odločiš? Kako kupuješ avto, kako izbiraš žensko če se za ****** sendvič ne moreš odločit? Kupit ga in ga baci če ni za jest, mater saj je samo sendvič za par €urov
evil.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Ne morem se odločit, če bi ga zagriznil ali ne...

Res al kaj? Sprašuješ nas da ti naj povemo če naj ti poskusiš določen sendvič v določeni luknji? Človek pa kako se ti sploh za kaj druga v življenju odločiš? Kako kupuješ avto, kako izbiraš žensko če se za ****** sendvič ne moreš odločit? Kupit ga in ga baci če ni za jest, mater saj je samo sendvič za par €urov
evil.gif

hysterical-1.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
A kdo ve kje na Gorenjskem se da dobiti tiste barvne bombete ki jih imajo za nekatere "burgerje"?