uporabnik:
geslo:

Debatni krožek >> Bitka med spoloma
Prejšnja tema Prejšnja   Pregled vseh tem Vse teme   Naslednja tema Naslednja  Skrčen način Skrčen
Skok na neprebrano sporočilo Strani v tej temi: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 (prikaz vseh)
skala
založnik
**

Registriran od: 27.02.2013
Sporočil: 8391
Re: transeksualke (ladyboy, shemale...) [Re: andreyyy]
      #2599014 - 07.08.2017 16:08

Citat:

Uporabnik andreyyy pravi:
hehe, sem dobil kar nekaj zasebnih sporočil za kontakte, pa če poznam kake, tako da niso vsi zavrti kot ti :P obstaja zanimanje brez skrbi

aha če ga nočeš fasat od zadaj od enega pobritega tipa z umetnimi joški si zavrt... no potem sem pa z veseljem zavrt.

--------------------
الله هو صغير

Dodatne možnosti: Natisni sporočilo   Dodaj v opomnik    
andreyyy
amater

Registriran od: 15.02.2017
Sporočil: 23
Re: transeksualke (ladyboy, shemale...) [Re: skala]
      #2599016 - 07.08.2017 16:23

Jaz tud ne maram repe jest ali hrvaške obale, pa za to ne bom težil folku v temah o tem kako so glupi in bolani tisti, ki jim je všeč to, ampak bom sprejemal da obstajajo pač različne teme in tisto ki mi ni všeč pač ignoriram.

AvtoFun
v pokoju
**

Registriran od: 29.12.2007
Sporočil: 11242
Re: transeksualke (ladyboy, shemale...) [Re: skala]
      #2599018 - 07.08.2017 16:27

Citat:

Uporabnik skala pravi:
Citat:

hehe, sem dobil kar nekaj zasebnih sporočil za kontakte, pa če poznam kake, tako da niso vsi zavrti kot ti :P obstaja zanimanje brez skrbi

aha če ga nočeš fasat od zadaj od enega pobritega tipa z umetnimi joški si zavrt... no potem sem pa z veseljem zavrt.

Ni nujno da ga fašeš, lahko da ga on faše

Hoci
novinar

Registriran od: 18.08.2007
Sporočil: 2472
      #2599019 - 07.08.2017 16:33

Citat:

Zakaj se pa potem med sabo ne dajete dol? Sam en drugemu kupi lasuljo pa podložen modrc, zakaj hodit na moške kurbe?

--------------------

Trigger
novinar

Registriran od: 13.08.2007
Sporočil: 1292

Predstavi.Se:
      #2599191 - 08.08.2017 10:30

Pri prebiranju te teme, me je prešinilo eno vprašanje, na katerega si ne znam odgovorit

A "dobiš" oz. "daš" lahko samo če plačaš V vseh ostalih kombinacijah, katerih ni tako malo, se dejansko da dat dol brez plačila. Tu pa.......?

JBG, mam filing, da določen del gay scene izkorišča "sivo cono" latentnih gejev in ustvarja ponudbo glede na povpraševanje.

--------------------

vincentModerator
v pokoju

Registriran od: 31.08.2007
Sporočil: 10871
Re: transeksualke (ladyboy, shemale...) [Re: Trigger]
      #2599301 - 08.08.2017 14:12

Meni je to zanimivo, da po večini vsi, ki se odločijo za take posege, so potem na voljo 'na trgu' za plačilo.

In se postavi vprašanje..ali so šli v to zaradi zaslužka ali zaradi sebe in lastnega prepričanja?

Jabe
trač pisalka

Registriran od: 01.10.2007
Sporočil: 3669
Re: transeksualke (ladyboy, shemale...) [Re: vincent]
      #2599348 - 08.08.2017 16:12

hmm, lahko da si malo zamenjal vzrok in posledico. je zadevo treba nekako plačati. oziroma če potem štartaš iz svoje perspektive - koliko bi ti mogli plačat, da narediš to in ga dnevno fafaš in nastavljaš nekomu? sej bržkone bi transeksualci tudi raje na lotu zadeli, kot se prodajali. kot velika večina vseh, ki se mora tako preživeti.

p.s.
kako, da si na tekočem z razmerjem med transeksualci ki se prodajajo in ki se ne?

Popravil(-a) Jabe (08.08.2017 16:13)

turbobitch
Lesna Goba
**

Registriran od: 05.12.2007
Sporočil: 19387

Predstavi.Se:
Re: transeksualke (ladyboy, shemale...) [Re: Jabe]
      #2599350 - 08.08.2017 16:27

Mene pa zanima zakaj vas vse tako zanima?

--------------------
Komunist!

skala
založnik
**

Registriran od: 27.02.2013
Sporočil: 8391
Re: transeksualke (ladyboy, shemale...) [Re: turbobitch]
      #2599355 - 08.08.2017 17:01

Citat:

Uporabnik turbobitch pravi:
Mene pa zanima zakaj vas vse tako zanima?

ne zamima nas samo preveč časa imamo pa komentiramo.

--------------------
الله هو صغير

iMM
novinar

Registriran od: 09.10.2010
Sporočil: 1238
Re: transeksualke (ladyboy, shemale...) [Re: turbobitch]
      #2599385 - 08.08.2017 20:25

Meni osebno je to ko na kakem forumu vidim, da nekdo piše o tem, da je spolna usmerjenost odločitev kar prvi znak, da nekdo očitno v sebi globoko represira s seksualnostjo povezane zadeve. Če si 100% heteroseksualec in so ti všeč samo ženske, potem verjetno veš, da to da so ti všeč moški definitivno ni odločitev. Ker če spolna usmerjenost za nekoga je odločitev potem to ne more pomenit kaj druga kot to da je biseksualec.
Poleg tega je pa veliko osebkov tukaj skrajno zainteresiranih za seksualno početje drugih moških, kar bi tudi znalo marsikaj povedat.
Pa še to, tisti alterjevci ki ste toliko privilegirani, da vam ženska nastavi tudi drugo luknjo verjetno veste, da to da ven izvlečeš posrani organ ni ravno normalno?

Spajky
stalni dopisovalec
*

Registriran od: 07.06.2017
Sporočil: 360
Re: transeksualke (ladyboy, shemale...) [Re: iMM]
      #2599418 - 08.08.2017 22:23

INTERVJU-Jelincic-Homici-najjaci lobi u vrhu EU politike, dobro uro YT
https://www.youtube.com/watch?v=W0_9BSkEY4s&t=798s

--------------------
> LAŽ ponavljana v nedogled kmalu postane "resnica" pri ljudeh ! <

andreyyy
amater

Registriran od: 15.02.2017
Sporočil: 23
Re: transeksualke (ladyboy, shemale...) [Re: iMM]
      #2599632 - 09.08.2017 13:17

Citat:

Uporabnik iMM pravi:
Meni osebno je to ko na kakem forumu vidim, da nekdo piše o tem, da je spolna usmerjenost odločitev kar prvi znak, da nekdo očitno v sebi globoko represira s seksualnostjo povezane zadeve. Če si 100% heteroseksualec in so ti všeč samo ženske, potem verjetno veš, da to da so ti všeč moški definitivno ni odločitev. Ker če spolna usmerjenost za nekoga je odločitev potem to ne more pomenit kaj druga kot to da je biseksualec.
Poleg tega je pa veliko osebkov tukaj skrajno zainteresiranih za seksualno početje drugih moških, kar bi tudi znalo marsikaj povedat.
Pa še to, tisti alterjevci ki ste toliko privilegirani, da vam ženska nastavi tudi drugo luknjo verjetno veste, da to da ven izvlečeš posrani organ ni ravno normalno?

Tale je bla najboljša ja :D S tem je jasno pokazal da če sta že z ženo kdaj sploh seksalna analno, se niti nista izobrazla o tem kako se sčiti rit :D Kot dva hillbillya :D

Večina teh punc se prodaja za to, ker rabi denar za operacije (tujke večino svojega denarja itak pošljejo družinam). Sicer pa jih je kar nekaj v SLO, ki se ne prodajajo in se ne izpostavljajo, hočejo resno zvezo.

Danes biseksualnost ni več nič takega, večina mladih punc proba kdaj s kako žensko, ne vem zakaj bi blo potem kaj drugače, če te mika občasno pofafat ali prejet tiča. Problem je edino, ker je težko spoznat tako punco, moško telo oz. geji pa te niti malo ne privlačijo.

Transice so top. Tale prvi video npr. je noro dober: http://www.carlabrasil.com/all-videos/
Ko enkrat probaš take stvari, vidiš kako raznolika je lahko spolnost in koliko vsega dobrega obstaja. Ubogi vaški gospodje in zavrteži :D

sajkek
v pokoju
*

Registriran od: 16.03.2008
Sporočil: 17410

Predstavi.Se:
      #2599666 - 09.08.2017 14:17

navadne [cenzura]čine

--------------------
Če si car si car, tu ne moreš nič.

Hoci
novinar

Registriran od: 18.08.2007
Sporočil: 2472
      #2599699 - 09.08.2017 16:02

Citat:

Problem je edino, ker je težko spoznat tako punco, moško telo oz. geji pa te niti malo ne privlačijo. Transice so top

--------------------

Runo
profesionalec
**

Registriran od: 11.08.2013
Sporočil: 874

Predstavi.Se:
      #2599703 - 09.08.2017 16:15

Citat:

če te mika občasno pofafat ali prejet tiča. Problem je edino, ker je težko spoznat tako punco, moško telo oz. geji pa te niti malo ne privlačijo.

Ma grem stavit, da si lahko hitro najdeš geja, ki ti bo rade volje pustil, da ga naličiš in mu natakneš lasuljo. Potem pa le pokaj, da se bo slišalo ven na ulico.

Opažam, da ima vedno več spletnih strani, ki zahtevajo registracijo, med "Gender" navedeno opcijo "Other". Nisem bral celotne teme, ker se mi to poveličevanje tičev gabi, zato bom mogoče malo zašel. Dejansko res obstajajo ljudje, ki se počutijo kot tujci v svojem telesu, saj se ne sprejemajo kot spol, v katerega jih družba (starši) umeščajo. Vem za dekle, ki se je vedno počutila kot tip in tudi dejansko izgleda kot tip. Baje je šla čez hude travme predvsem v obdobju pubertete (povijanje jošk ipd.), ampak si je našla punco in se stabilizirala (kot tip).

Povsem drugo pa je to moderno razmišljanje - nisem spol, nisem ime, sem človek. Ne vem ali imajo sodobni mladostniki vsi po vrsti težave z identiteto ali pa gre moderna družba v smer, da se razlike med spoloma res zakrivajo (pa nima to po moje nobene veze z evolucijo). Nekoč sem med sprehodom povsem naključno naletel na policista, ki sta obravnavala nekega pijanega mladostnika, ki ni imel pri sebi nobenih dokumentov. Bolj, ko sta ga spraševala po njegovih osebnih podatkih, bolj je rulil, da on ne pripada nobeni državi, da je zgolj Zemljan in da zakoni zanj ne veljajo. Scena je bila tako smešna, da sem si prižgal čik in poslušal to dretje. Ne vem, če sem že srečal tako potrpežljive policiste, saj je trajalo kar nekaj časa, preden se je enemu odpililo, da sta tipa odpeljala na postajo.

Poznam tipa (takrat je bil še najstnik), ki si je, ko je šel prvič na tajsko, privoščil malo zabave in plačal najlepši prostitutki za nekaj minut zabave v hotelu. Ko je pogruntal, da ima v sobi trannyja, ga je vrgel ven na cesto, sam pa cel teden zaprt v hotelu travmiral. Naslednjič je šel na Tajsko že s svojo družino, tako da se mu kaj takega ni moglo več pripetiti.

Vem tudi za poročenega tipa zrelih let, ki ima to srečo, da je v življenju zaslužil dovolj denarja, da lahko živi luksuzno življenje zgolj od obresti. Ta tudi obožuje Tajsko. Vsako leto s prijateljem odpotujeta tja za nekaj mesecev. Mogoče obožuje tajsko hrano, njihovo kulturo, pokrajino ali pa pač ženske s tiči. Zanj se že dlje časa govori, da je buzi, a ga to ne gane. Samo, da uživa.

lp

brane_new
novinar
*

Registriran od: 10.02.2008
Sporočil: 1256
Re: transeksualke (ladyboy, shemale...) [Re: Runo]
      #2599773 - 09.08.2017 21:08

Vem tudi za nekega tipa...

Runo
profesionalec
**

Registriran od: 11.08.2013
Sporočil: 874

Predstavi.Se:
Re: transeksualke (ladyboy, shemale...) [Re: brane_new]
      #2599848 - 10.08.2017 09:08

... ki nima tiča ... ker je bil prej baba.

nacek
novinar
**

Registriran od: 13.10.2012
Sporočil: 1745
      #2618187 - 05.10.2017 12:40

A tole si zamudil.

Enemu je ukradla verižico, drugemu uro.

Na policijski postaji je bila delno ugotovljena identiteta osumljenke (pri sebi je imela le fotokopijo potnega lista) – ni šlo za žensko, ampak za moškega z izrazitim videzom ženske, in sicer 20-letnega državljana Kolumbije.

http://www.slovenskenovice.si/...-ni-bila-zenska

CLIO15
trač pisalec
**

Registriran od: 01.11.2007
Sporočil: 4563
Re: transeksualke (ladyboy, shemale...) [Re: nacek]
      #2618708 - 06.10.2017 16:38

Sedaj bo pa kuzlica v koperskem zaporu

--------------------

devijamarica
amater

Registriran od: 01.06.2017
Sporočil: 21
Re: transeksualke (ladyboy, shemale...) [Re: sajkek]
      #2619342 - 09.10.2017 11:31

http://ninatranny.si/

i'll just drop this here.

Strani v tej temi: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 (prikaz vseh)  
  Debatni krožek >> Bitka med spoloma
Prejšnja tema Prejšnja   Pregled vseh tem Vse teme   Naslednja tema Naslednja  Skrčen način Skrčen
Dodatne informacije
0 registriranih in 1 neregistriranih uporabnikov brska po tem forumu.

Moderator:  ovca, skorpy, vincent 

Natisni temo

Pravice
      Ne morete odpreti nove teme
      Na teme ne morete odgovarjati
      HTML je izklopljen
      Markup je vklopljen

Ocena:
Ogledov teme: 82617

Oceni to temo

Skoči v forum

© Alter.Si spletna skupnost | Pogoji sodelovanja | Nastavitve pišškotkov | Kontakt | 2007-2013 | Vse pravice pridržane