Badehin, strešica za otroško posteljico

nacek

Guru
13. okt 2012
2.813
504
113
Evo osmica bi ti predlagal oratorij.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik nacek pravi:
Evo osmica bi ti predlagal oratorij.
evil.gif
tudi to bi bilo bolje kot peglanje kavča.
grin1.gif

naj mu bo zaenkrat, je kot tabornik letos kar malo nasrkal
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Dobro ste se razpisal...Joj vidim, da sem narobe napisal badehin. Ja, meni je to brezvezna stvar...
AMPAK ker je to v kompletu, to more bit in je ne zanimam, če ima kakšno funkcijo al pa ne. Jst sem kriv, ker sem to založil...

Nebi rad še dve leti poslušal, da ima otrok sigurno kakšne motnje, ker ni imela posteljica strehe
uf-1.gif


bom neki naplel gor da bo mir.
grin1.gif
 

grenivka

Pripravnik
1. avg 2007
616
0
16
Na FB imaš polno teh skupin, kjer prodajajo rabljene baldehine (večina jih celo podarja), daj povpraševanje, pa boš videl, če ti kaj ustreza.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.636
449
83
Tolmin
Poglej če je na eno ali dve palčki - sprehodi se do Merkurja,...in vzemi potrebno dolžino in debelino inox palice.
Če nimaš primeža vtakni v ograjo v kleti in zakrivi na potreben kot - zadeva zaključena in mir v hiši zagotovljen
aplauz.gif


Jaz mislim, da sem zakrivil neko pocinkano vodilo 5mm za okna in na vrhu dve palici združil z kosom pvc cevi.
zamenjal sem tudi koleščke z tistimi od pisarniških stolov. Žena je zašila nove cote za okrog in nov "jogi"
Je.i ga - pred 45 leti sem dobil novega in sem prvi ležal v njemu zato sem čustveno navezan na njega.
Potem so v njemu ležali moji(ženini) otroci ter večina bratrancev in sestričen ter kasneje precej nečakov in nečakinj.
Sedaj je parkiran na podstrešju in čaka na vnuke
cheer.gif