Cannamedis konopljine kapsule

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Ne morem rečt da sem za neko experimentiranje s temi zadevami ampk bi želel neko pomoč v obliki ki je sprejemljiva v vsakdanji uporabi.Guines@ kako ti ugotavljaš pri smoli koliko teh psihoaktivnih snovi vsebuje- THC-ja ? Z mano v bolnici je ležal človek ki je nedolgo po mojem odhodu umrl ker je imel neozdravljivi rak na hrbtenici in je jemal to smolo, po pravici povem da mu je toliko olajšalo vse skupaj da se mu je videlo da je omamljen ni toliko olajšalo bolečine da ne bi potreboval še dodatnih Dipidorol injekcij kot to da je večji del prespal, kaj drugega mu ta draga smola ni pomagala ker od vseobsežnega raka ni ozdravel.
CBD kapljice? Rabim več inf. o njih ker dejansko ne vem zakaj se gre. Moj skupek bolezni je obsežen in ravno pri letošnji zadnji hospitalizaciji so mi naredili bolnišnični farmacevti točen seznam ujemajočih se zdravil ker imam tudi okvaro ledvic.Tako da ne morem več dosti kaj preizkušati saj sem na meji še dovoljene količine vseh zdravil vključno z inzulinom.
Torej rabim nekaj več inf.

Delamo analizo vsebnosti kanabinoidov v mokri ali suhi obliki, tako da se točno ve koliko česa je notri.
 

B81

22. jul 2007
34.258
8.811
113
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:

Delamo analizo vsebnosti kanabinoidov v mokri ali suhi obliki, tako da se točno ve koliko česa je notri.

Pri nas ali posiljate v tujino?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Ima, odvisno od veliko dejavnikov. Odvisno od nacina ekstrakcije, potem se zadevo lahko redci s konopljinim oljem, kokosovim oljem,...
 

nevtralec

Pripravnik
6. jan 2014
62
4
8
Po dobrih dveh mesecih in pol jemanja konopljinih kapsul lahko povem, da imam občutek, da sem manj utrujen. Ker imam tudi močno alergijo na vse kar cveti sem šel skozi vse to obdobje (marec, april, maj), ko ponavadi največ trpim, zelo dobro. Nobenih težav nisem imel z dihanjem, manj sem bil utrujen in predvsem nisem imel suhih oči.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Za potrditev teorije vprašaj če 10 ostalih, ki niso jedli kapsul, če letos tudi niso imeli toliko težav. Včasih pač pride taka sezona.

@guinness: od pretirane uporabe je še vsakemu udarilo na psiho, ne glede na predispozicije (lahko imaš predispozicije da jo boš zlorabil, ne da bo zloraba pustila posledice - sicer nebi bila zloraba). Gledam od blizu eno grupo skisancev, ki poha že 20+ let (od konca osnovne šole) kako se spreminjajo v rastilnce. Počasi in zagotovo.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Za potrditev teorije vprašaj če 10 ostalih, ki niso jedli kapsul, če letos tudi niso imeli toliko težav. Včasih pač pride taka sezona.

@guinness: od pretirane uporabe je še vsakemu udarilo na psiho, ne glede na predispozicije (lahko imaš predispozicije da jo boš zlorabil, ne da bo zloraba pustila posledice - sicer nebi bila zloraba). Gledam od blizu eno grupo skisancev, ki poha že 20+ let (od konca osnovne šole) kako se spreminjajo v rastilnce. Počasi in zagotovo.

Hm, ne vem zakaj si repliciral meni. Jaz sem govoril o CBD smoli, ki ima v sebi manj kot 0,2% THC-ja, kar pomeni, da ne deluje psihoaktivno in je res namenjena za lajšanje takšnih in drugačnih težav.
Tudi sam se strinjam, da pretirana uporaba THC-ja vpliva na psiho, čeprav se zadnje čase gibam dosti bolj med ljudmi, ki redno pohajo pa zaenkrat ni videti kakšnih posledic, tako da vseeno mislim da je odvisno od količine pa tudi kakšnih drugih predispozicij.
Drugače pa jaz nisem pravi naslov za sodbo o teh zadevah, ker sem pohal 1x v življenju pa še to nisem inhaliral
cheer.gif
 

nevtralec

Pripravnik
6. jan 2014
62
4
8
V teoriji sem vprašal 10 ljudi in pri 8-ih izmed njih ni bilo nič boljše, v praksi pa je bilo pri meni veliko bolje, tako kot pri ostalih 2 kateri so prav tako začeli uporabljati konopljine kapsule.
Lahko da je samo placebo efekt, ki pa naj bi trajal tam do 6 mesecev, potem naj bi izvenel. Počakajmo še malo da vidimo.
 

nevtralec

Pripravnik
6. jan 2014
62
4
8
Slišal sem, da je CBD smola ali kapljice t.i. "čudežno zdravilo" za vse. Soseda pravi, da si je zadnjič ozdravila herpes. Koliko THC-ja je še "sprejemljivo" da se ga človek ne zadane?
 

B81

22. jul 2007
34.258
8.811
113
Kdo te bo dal na test? Ce si vrhunski sportnik, pac to ni za jemat.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Kdo te bo dal na test? Ce si vrhunski sportnik, pac to ni za jemat.

Moj sodelavec se je moral posloviti od odlične službe v Leku, ker so ga pred nastopom dali na test in je mož nekaj dni prej skadil joint.
 

B81

22. jul 2007
34.258
8.811
113
Mogoce pa ljudje, ki kadijo travco, niso ravno za delo v Leku. Pac razmisljam.