Pr' Hostar

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.530
8.885
113
Pa ti si res predstavnik vesoljske nad rase. Klanjam se. In celo srečo imam, da nimaš časa zame, moram rečt, da si prav zabaven.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Citat:
Uporabnik Borg pravi:


Noker o tebi in s tabo ne bom, ker sem te že enkrat spravil na kolena in v "bolnico", takrat si jokal na vse pretege se šel zdravit za nekaj časa in sedaj si spet prav korajžen. Ne vem zakaj imaš tak fetiš name, spet bi rad z mano nekaj fizično obračunaval, ko pa sem te povabil na "srečanje" si pa stisnil ***** med nogami tako, da raje bodi pssst
priden.gif

Bolnica? Zdravljenje? Fizično obračunavanje? Srečanje? Povabilo?
5 neznank, na katere bi rad dobil odgovore.

Tokrat te čisto zares vljudno prosim, da mi odgovoriš na zgornje pojme. Hvala.

EDIT: typo
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik AndrejEnej pravi:
Citat:
Uporabnik Borg pravi:


Noker o tebi in s tabo ne bom, ker sem te že enkrat spravil na kolena in v "bolnico", takrat si jokal na vse pretege se šel zdravit za nekaj časa in sedaj si spet prav korajžen. Ne vem zakaj imaš tak fetiš name, spet bi rad z mano nekaj fizično obračunaval, ko pa sem te povabil na "srečanje" si pa stisnil ***** med nogami tako, da raje bodi pssst
priden.gif

Bolnica? Zdravljenje? Fizično obračunavanje? Srečanje? Povabilo?
5 neznank, na katere bi rad dobil odgovore.

Tokrat te čisto zares vljudno prosim, da mi odgovoriš na zgornje pojme. Hvala.

EDIT: typo
Ne znaš nehat ane
grims-1.gif

In potem sem jaz kriv za spamanje teme
rolleyes-1.gif

Sedaj res vidim, da imajo nekateri prav. Določeni uporabniki ala Noker in podobni imajo na tem forumu privilegije in lahko delajo, žalijo... vse kar hočejo. Potem se to lepo zbriše ali pozabi. Saj meni je to vseeno in se ne sekiram, kot sem že povedal pridem na ta bedni forum samo še malo podjebavat določene pacijente, toda admini bi se lahko malo zamislili nad to sceno
17758-icon_confused.gif


Vidim Noker, da si malo počasen zato ti bom na enostaven način še enkrat razložil, kar te zanima.
Dokler si bil še Noker oziroma pacijent leta
grims-1.gif
si po najinem, da tako rečem besednem spopadu padel v tako depresijo, da si mi začel pošiljat grozilna zasebna sporočila oziroma sam veškaj si mi pošiljal (upam, da ji ne bom spet začel dobivat), me vabil na srečanja z fizičnim obračunavanjem (upam da to še ni izbrisano) zaradi tega si bil kot vem poslan v toplice(ban) oziroma lahko rečem tudi v Bolnico za pacijente, kar si bil tudi uradno razglašen za PACIJENTA LETA . Ker tega nisi moško prenesel (to počno samo p----) si ustvaril nov nick in sedaj še naprej serješ in pametuješ po forumu in se vtikaš v stvari, ki se te popolnoma nič ne tičejo, isto kot prej.
Tisti zadnji pojmi so pa samo vračilo na žaljenje, ki ga nisem jaz začel, da sem "idioth", tele... Tu pa se pokaže ves tvoj IQ. Zato ne delaj se neumnega (no to ni treba veliko)
hysterical-1.gif

Vidim, da si še vedno nezbran, če se spomniš kaj si povedal za take, ki vedno popravljajo svoje poste in to pomeni, da še nisi čisto ozdravljen in bi ti prijalo še malo zdravljenja
grims-1.gif

Upam, da si iz tega razbral vse tvoje pojme.
priden.gif

Priporočam za tvoje zdravje, da me daš spet na ignor, ker če ne zate spet ne bo dobro končalo. Razen, če ne bodo posredovali kakšni strici iz ozadja. Potem pa itak vemo koliko je ura.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Hudo..kdo bi si mislil, da ste ljubitelji filmov tudi v reali takšni, kot ponavadi vidiš lahko samo v filmu..
cool-1.gif
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Hudo..kdo bi si mislil, da ste ljubitelji filmov tudi v reali takšni, kot ponavadi vidiš lahko samo v filmu..
cool-1.gif

brusli, nori čak, stiven segal, jet li, omar naber ... pa to pa take ... sej bo prebolel neuresničeno ljubezen, samo čas rabi, ubožec ...

prosim za kak C/P kakega "grozilnega" ZS ... bi ga z veseljem prebrali tudi ostali, dovolim javno ... čeprav se bojim, da bomo vsi prikrajšani zaradi tvojih laži ... prilepi torej

"Dokler si bil še Noker oziroma pacijent leta si po najinem, da tako rečem besednem spopadu padel v tako depresijo, da si mi začel pošiljat grozilna zasebna sporočila oziroma sam veškaj si mi pošiljal (upam, da ji ne bom spet začel dobivat), me vabil na srečanja z fizičnim obračunavanjem (upam da to še ni izbrisano) zaradi tega si bil kot vem poslan v toplice(ban) oziroma lahko rečem tudi v Bolnico za pacijente, kar si bil tudi uradno razglašen za PACIJENTA LETA !"



EDIT: da ne smetim več te teme z replikacijami uporabniku Borg, ker ni temu namenjena, se iz nje umikam.
Dokler je štos, je štos, ampak eni zavestno ne dojemajo tega ... tokrat pa mislim, da tega uporabniku ne bom zmogel dopovedat.
Če pa bom imel kak komentar na hostarje , bom to obljubo "prekršil".. .
d055.gif


Se iskreno opravičujem ostalim uporabnikom, ker so včasih primorani brati nebuloze
roza.gif

 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.157
2.256
113
Eden najbolj butastih filmov ever. Na pol razumljiv, treba res na glas dat in dobro poslusat...
 

theiva

Zelenc'
4. avg 2017
12
0
1
Sicer ni ne vem kaj, čez cel film sm se prisilno nekako poizkusila smejat... in od ceuga filma mi je zadnja scena najbolj nasmejala.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.495
1.146
113
V nedeljo ob 20:00 na Pop
2606374-Screenshot_2017-09-01-19-38-17.png
 

Priponke

  • 2606374-Screenshot_2017-09-01-19-38-17.png
    2606374-Screenshot_2017-09-01-19-38-17.png
    259,3 KB · Ogledi: 318
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 17097

Včeraj malo vmes pogledal
bonk.gif

To ne moreš verjet kakšna traparija.
Če je pa to "dober" potem pa res ne vem. Igralci pojma nimajo o igranju...
No ja, za nas slovenčke je hiter dober. Poneumljanje samega sebe. In to potem trumoma gledat v kino.
Pa ni šans, da bi jaz to hodil gledat v kino. Pa če mi plačajo 50€ ne grem.