Kupil fake polnilec za v avto

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Danes sem kupil car charger za telefon. Nazivni polnilni tok je 2.1 A. Priklopil Iphone gor, uporabljal GPS in mi je baterija kar padala... Potem sem vse ugasnil in samo polnil. Napolnilo je v 1 uri za 15% baterije iphone 7 plus (2,9A baterija).

Potem sem priklopil še android tablico in potegnil dol app za merjenje polnilnega toka. Kaže 700-800mA.

Uporabil original apple in samsung kabel.


Kaj zdaj? Lahko vrnem ta crap in zahtevam denar? Trgovino sem klical, pa se nihče ne javlja.
 
Nazadnje urejeno:

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.356
113
Točno tako, vzemi kak Aukey, ki podpira Qickcharge. Zadovoljstvo zagotovljeno.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Bom, ampak bom iz principa najprej tega vrnil.

A ni to nekako logicno, da bos vrnil... razzen ce si slucajno narocil ori kitajcu... tam se pomoje ne splaca vracat, ker bos za postnino dal vec, kot je vrednost polnilca
wink-1.gif
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Za ajfon je tak vseeno če ima tist kvikčarč ali ne, ker ga ne podpira. Vzami na ali ekspresu v Aukey store nekaj kar polni vsaj 2A. Pa maš dost.

Sam imam tega, zadovoljen

https://www.aliexpress.com/sto....5cde357cWu1nwa

Je pa aukey eden redkih ki na teh mini polnilcih polni 2x 2,1A ali 2x 2,4A. Velika večina jih polni 2A ko je en porabnik priključen, ko sta 2 pa 2x1A.

Pa še en nasvet. Na mobilno napravo si namesti aplikacijo Aliexpress in kupi preko nje, je še nekaj cenejše kot preko brskalnika na PC, majo neki skonto na uporabo mobilne aplikacije. Tisti polnilec zgoraj je še 0,5 EUr cenejši preko mobilne aplikacije.
 
Nazadnje urejeno:

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
malo denarja malo muzike...kot sem že napisal če kdo rabi tovrstno kvalitetno robo naj se javi privat
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
... in mi je baterija kar padala...
aplikacija za merjenje polnolnega toka....
ja taledrain baterije pri polnrnju sem tudi sam velikokrat opazil tako pri tablici, kot pri telefonu. Zakaj se to zgodi?
Tudi aplikacija za merjeje polnilnega toka bi bila za mene zanimiva. Lahko kaj večinfo?
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Jst za spremlanje baterije uporabljam AccuBattery in kaze tud kolk polni baterijo, ne vem pa ce je za ios.
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.753
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik netko pravi:
malo denarja malo muzike...kot sem že napisal če kdo rabi tovrstno kvalitetno robo naj se javi privat

kakšen kabel bi mi prav prišel.
ker od kitajca še res nisem dobil kaj veliko pametnega.
Pa ne zahtevam ravno 2+A toka, ampak da ima malo boljši kabel, da ga ravno ne precvikam prvi mesec blizu konektroja ali kje drugje.

zaenkrat še nimam telfona s C priključkom , ampak ... .
kaj naj vzamem, če netko slučajno ne ponudi kaj pametnega
wink-1.gif


aukey1

aukey2

v čem je razlika med temi kabli razen v dolžini in da je v 2 primeru en kabel C kabel.
Kako se obnesejo tisti magnetni "priključki", oziroma kabli
magnet usb AE
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Jaz sem narocil sicer je za samsunga miniusb ampak polni dobro tudi ko dela navigacija napolni baterijo na polno vmes.

5V 2.1A New Fast Charging Micro Extend USB Mini Car Charger Cable For Android Phone Samsung LG HTC
http://s.aliexpress.com/26fAFzuI
(from AliExpress Android)

Uporabljam pa j7 ki ima malo vecjo baterijo kot ostali. Tako da ce bo kdo kupoval tega priporocam.
 

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
Sam imam Aukey avto polnilec in laho potrdim,da dela super.
Zdraven dobil tudi dva kabla in tudi top.
Zanima me pa če ima gdo izkušnje z Aukey power banki?
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Jaz sem narocil sicer je za samsunga miniusb ampak polni dobro tudi ko dela navigacija napolni baterijo na polno vmes.

5V 2.1A New Fast Charging Micro Extend USB Mini Car Charger Cable For Android Phone Samsung LG HTC
http://s.aliexpress.com/26fAFzuI
(from AliExpress Android)

Uporabljam pa j7 ki ima malo vecjo baterijo kot ostali. Tako da ce bo kdo kupoval tega priporocam.

micro usb ali mini usb?
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
doctorz, dej preveri, če USB polnjenje tudi deluje?

Mika me kupit polnilec za tako ceno.
smile-1.gif