Snemanje poroke

TypeONegative

Zelenc'
28. apr 2017
15
0
1
Naslednje leto se poročim in potrebujem snemalca za celi dan/večer. Ne bi rad rad izbran enga za katerega mi bo potem žal. Poznate kakšnega res dobrega snemalca, za zmenrno ceno pa da se res potrudi in naredi dobre posnetke. Prosim za kak kontakt, hvala.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Kot prvo: moje sožalje ...
evil.gif


Kateri del Slovenije?

edit: typo
 
Nazadnje urejeno:

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Tema je idealna priložnost da se javi vsaj eden, ki si je kdajkoli v življenju res pogledal posnetek poroke (svoje ali tuje). In pri tem ni trpel.

(govorim o stournih devedejih, ne o triminutnih filmčkih).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik TypeONegative pravi:
Ni tak hudo ne
smile-1.gif
Jv del Slovenije. Ka ni noben poročen tle?

Sem poročen, samo snemali pa nismo, tudi fotografije so bile v lastni režiji, danes ima skor vsak zrcalno refleksnega. Na koncu maš pa morda eno fotko kje v okvirju.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.107
917
113
Emona / Carnium
Mi2 sva dala svatom une fotiče za enkratno uporabo in so ratale res dobre fotke z žura (kšne tut niso ratale), ki jih pa sem jih pogledal samo enkrat in...danes niti ne vem kje so.
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
tole z fotici za 1x uporabo je za na večerni del res dobra ideja, vseeno pa rabiš tud enega profiča .....
jaz precej sodeljujem z Aljoša Videtič, katerega glavna dejavnost je poročna fotografija, meni sicer ne slika porok ampak fotka za kataloge in FB .... zna bit mal tečn ampak material ki pride od njega je res vredn vsakega €€€ pa jih ne vzame tolk mal.
zdej mas itak celga fuka instat fotografom ki drzijo sprožilec pol pa neobdelan material nafukajo na CD in se sam [cenzura] ....

http://www.aljosavidetic.com/ tole je page od Aljoše
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.188
1.797
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Tema je idealna priložnost da se javi vsaj eden, ki si je kdajkoli v življenju res pogledal posnetek poroke (svoje ali tuje). In pri tem ni trpel.

(govorim o stournih devedejih, ne o triminutnih filmčkih).

Najhuje je, ko taki dobijo obiske, in jim poknejo potem to noter...
crazy1.gif
(po možnosti s komplet razlago kdo je kdo)
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Ja, klasika. 4 urna kaseta, od tega je 3 ure in 50 minut kako so čakali da nekdo nekam pride ali lezli iz avta/v avto. Zeh.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.188
1.797
113
Nas so poskušali enkrat, ob obisku. na tako foro dobit..pa sem jih vprašal če smo se jim kaj zmerili
evil.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Aljoša je dober poročni fotograf, vsekakor ti mora biti všeč njegov stil, vsekakor pa ni poceni, kar si op, kot sem razbral med vrsticami, želi.
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
fotografije profič, za filmček sem zabičal svaku, da naj snema kar z fotoaparatom. in je ujel celotno proceduro z usodnim da vred.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Super če dobiš fotografa, ki zna ujeti utrinke dogodka.
Samo upam, da ne dobiš nekoga, ki vas bo pol vlekel na "shooting", nevesta bo lezla na bale sena, ženin bo s trdim koprneče gledal gor proti njej .... Svatje pa med tem od doglcajta na glavo.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.272
34
48
Še na vseh porokah je bila navada, da se gresta pofotkat nekam na samo. Naj bi to trajalo od pol ure do max ene ure, ampak pri nekaterih potem to traja še bistveno dlje, kar pa je problem, sploh, če so svati nekje na samem brez hrane, pijače, wcja in po možnosti še sence. Nekateri poskrbijo za svate, drugi pač ne.

Na zadnji poroki, kjer sem bil, sta se seveda šla slikat, mi smo pa posedeli na vrtu v senci ob pijači, igrah, neki smo se fotkali in spakovali za knjigo, pa živa muzika je vse zabavala. Skratka noben problem, če ju ne bi bilo 2 uri+.