Napačen emšo na kazni

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
100% podpis je samo potrditev vrocitve. Zato lahko policist napise: odklonil podpis in se vednos teje za vroceno.
In potem je poanta mojega podpisa kaksna?

Podpis odklonijo itak verjetno samo tisti, ki vedo, da so naredili prekrsek... ampak so nekje slisali, da ce ne podpisejo, da jim nic ne morejo... Prav tako so nekje slisali ali prebrali, da policist mora imeti med postopkom na glavi kapo, drugace se lahko pritozis ... Pa seveda mora imeti tudi sveze nogavice in zloscene cevlje ter urejeno frizuro
rolleyes-1.gif

No sej zato sem napisal iz prakse, pac jest nisem podpisal, napisal sem ugovor na sodnico in ji tudi napisal da ce bi se strinjal z napisanim bi podpisal in je sla men na roko, ni pa povedala al je to zato ker je bilo napacno napisano in jest nisem podpisal ali zato ker je bilo napacno napisano. JOsebno vem da je bilo zato ker je bilo narobe napisano, ampak policisti ti recejo podpisite ce se strinjate, zdej pa jest nevem vrjetno potem govorijo napacno.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
Nedvomno tisti, ki to rece, govori neumnosti. Svoje strinjanje potrdis s placilom kazni.

Edina stvar kjer se ti s podpisom strinjas z rezultatom je alkotest.
 

kocka

Pripravnik
18. sep 2007
445
12
18
Oz bi to lahko rekli za vse listine, ki imajo sestavine zapisnika, ki izkazujejo določeno stanje, ki ga na koncu potrdi oziroma podpiše tisti, ki je sodeloval in uradna oseba ga s podpisom overi.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
Ja ampak mas recimo zapisnik o ogledu PN, ki ga nobena od strank ne podpisuje...
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Nedvomno tisti, ki to rece, govori neumnosti. Svoje strinjanje potrdis s placilom kazni.

Edina stvar kjer se ti s podpisom strinjas z rezultatom je alkotest.

Pri meni je slo za alkotest. Torej samo v tem primeru?
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik kocka pravi:
Oz bi to lahko rekli za vse listine, ki imajo sestavine zapisnika, ki izkazujejo določeno stanje, ki ga na koncu potrdi oziroma podpiše tisti, ki je sodeloval in uradna oseba ga s podpisom overi.

Enkrat se mi je zgodilo tudi to, da je bilo krsenje JRM in mi je policist rekel ali bom podpisal, ker je bilo ze v osnovi vse sfaljeno sem rekel ne. Pri sodnici spet imel prav, ampak nevem ali bi imel podpis veze priznanja ali ne.
 

kocka

Pripravnik
18. sep 2007
445
12
18
Ja to imaš pa prav, samo ta zapisnik je po zkp-ju, ne po zup-u.
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
Citat:
Uporabnik kocka pravi:
Ja to imaš pa prav, samo ta zapisnik je po zkp-ju, ne po zup-u.
Au au au...ej... kak zkp. Je cist lepo del prekrskovnega postopka in se prilaga pisnim izdelkom pri I. In II. Kategoriji...